لیگ برتر بازیکنان داده می شود مشاوره در توقف بر روی زمین گسترش coronavirus

تلگراف | No comments

  • منحصر به فرد: بازی در حال حاضر و یا در معرض خطر هیچ فوتبال تا سال آینده لیگ برتر به بازیکنان بگویید
  • فراری خط Carlos Sainz پس از Sebastian Vettel پیاده روی دور
  • غرب هند برنامه ریزی برای ورود در انگلستان چهار هفته قبل از آزمون اول
  • انگلستان تا 10 ماه بدون بازی

در دیدار روز چهارشنبه لیگ برتر را در مقابله با نگرانی از گسترش این ویروس در زمین و اشاره به مطالعات معادل است که در انگلستان و با نتایج مشابه به تحقیقات انجام شده توسط کارشناسان در دانشگاه آرهوس و دانشگاه جنوب دانمارک.

که کار نشان داد که سطح بالای بازیکنان در یک عفونی فاصله از یکدیگر به طور متوسط تنها 88 ثانیه در طول یک مسابقه.

پیام اصلی از لیگ برتر است که آنها نیاز به درک وجود دارد خواهد بود “طبیعی” است که پذیرفته می شود اگر فوتبال به رزومه و این شامل تغییر راه آنها آموزش و بازی است.

یکی از نمونه های آن می توان اشاره کرد و به پیش می رود و مطرح شده است که تماس بین بازیکنان در مقابله با بازیکنان گفت: وجود تغییرات کوچک می تواند آنها را کمک خواهد کرد که مانند تبدیل چهره خود را دور زمانی که از چالش و به طور کلی اجتناب از تماس چهره به چهره در هر کجا که ممکن است.

Jason برت

به روز رسانی خودکار

وبر بازدید در انتقاد از نورویچ مخالفت خنثی سالن طرح در پروژه راه اندازی مجدد

توسط PA

نورویچ ورزشی مدیر استوارت وبر گزارشی در انتقاد از باشگاه خود را اپوزیسیون به لیگ برتر را به بازگشت به طرح در خنثی سالن.

وبر معتقد است باشگاه خود را و دیگر بالا پرواز گذشت شده اند ناعادلانه خاص برای تخریب این پیشنهاد که در حال حاضر به نظر می رسد مجموعه ای به کنار گذاشته بود.

وبر گفت: آسمان ورزشی’ فوتبال نشان می دهد: “من در آن جلسه بود و بسیاری بیش از شش باشگاه که در مورد نارضایتی خود را در اطراف خنثی سالن.

“برای آن به تصویر کشیده شده به عنوان پایین شش تلاش برای کشتن یک فصل فوتبال من فکر می کنم بود به شدت ناعادلانه چرا که در هیچ نقطه ای به ما می گویند ما نمی خواهید به بازی.

“این قطعا ناامید کننده بود زیرا ما سزاوار نیست که به عنوان یک باشگاه و من فکر نمی کنم فوتبال سزاوار آن است. در زمان هایی از این من فکر می کنم همه ما نیاز به گرد هم می آیند و ما باید برای حل این مشکل است.”

ریشه چمن ورزشی رو به بدتر شدن بحران با توجه به ضعیف رزین با زنان و دختران انتظار می رود که سخت ترین ضربه

ورزشی و مقامات دولتی شده اند خواست به بدتر شدن ریشه های چمن امکانات بحران پس از coronavirus پس از تحقیقات جدید دریافتند که 1.4 میلیون بیشتر کودکان می تواند بازی و ورزش به طور منظم اگر موجود رزین بهبود یافته بودند.

این گزارش توسط این اساس مدیریت انجمن نیز یافت می شود که زنان و دختران خواهد بود به طور نامتناسبی تحت تاثیر کاهش و هر بیشتر عدم سرمایه گذاری در زمین چمن.


اعتبار:
PA

جزئیات بیشتر از جرمی ویلسون در یک بحران رو به رشد در اینجا.

نقشه راه برای بازگشت رقابتی انگلیسی, ورزشی, مجموعه ای منتشر خواهد شد توسط دولت

دولت به صدور دستورالعمل به حرفه ای و ورزش های المپیک در روز چهارشنبه که با ارائه یک نقشه راه برای یک مرحله به مرحله بازگشت به آموزش هموار کردن راه برای بازگشت به ورزش های رقابتی در انگلستان است.

این سند که توسط یک گروه کاری به ریاست سالی Munday, بریتانیا, ورزش, رئیس, اجرایی, است انتظار می رود به توصیه بر حداقل استانداردهای لازم قبل از سالن ها و باشگاه ها بازگشایی شد.

هر ورزشی پس از آن خواهد شد انتظار می رود برای انجام خود ارزیابی ریسک در ارتباط با برگزاری اپراتورها برای تعیین چگونه به بهترین بازگشت.

ادامه مطلب جزئیات از تام کری در اینجا.

جام رایدر محل پرتاب شک در ویلز گلف بازگشایی در روز دوشنبه با وجود حمایت دولت

ولز گلف ارسال ایمیل به دوره های آموزشی در موقع ناهار مشاوره است که Senedd بود اجازه fairways به بازگشایی بلافاصله. اما بدن حاکم دستور باشگاه به صبر کردن تا زمانی که ممکن است 18 تا “اجازه می دهد تا برای مدیریت و هماهنگ دوباره”.

اما با ویلز گلف بازان جشن چشم انداز قریب الوقوع بازگشت پس از ورزش تا دو ماه مستند – البته پنج روز پس از همتایان انگلیسی خود را که باشگاه بازگشایی در روز شنبه – تعدادی از باشگاه ها شروع به بالا بردن سوال از آنجا که از جمله بندی در ویلز دولت محدودیت در افرادی که از ورزش است.

Llanymynech باشگاه گلف

اعتبار:
ایسنا

برای مطالعه بیشتر در این زمینه از ما گلف خبرنگار جیمز Corrigan اینجا.

غرب هند برنامه ریزی برای ورود در انگلستان چهار هفته قبل از آزمون اول

کریکت هند غربی را در برنامه ها بر اساس نیاز به قرنطینه به مدت دو هفته پس از ورود در انگلستان است که دولت بریتانیا اعلام کرده است که همه مسافران پس از رسیدن از هر کشور دیگری از فرانسه و جمهوری ایرلند خواهد نیاز به انجام است. غرب هند تیم ملی پس از آن که دو هفته دیگر برای آماده شدن برای آزمون سری.

جزئیات بیشتر از تیم Wigmore را منحصر به فرد اخبار اینجا.

یان بل می گوید بازی بدون جمعیت سخت است تصور کنید

توسط روری Dollard, PA

یک rewatch چشمگیر 2005 خاکستر را متقاعد کرده یان بل که انگلستان اطفال خواهد بود از دست رفته یک عنصر حیاتی اگر آنها بازگشت در پشت درهای بسته در این تابستان.

انگلستان و ولز کریکت هیئت مدیره پذیرفته است که خالی می ایستد در حال ضرورت و اگر وجود دارد هر گونه امید گرفتن برنامه های بین المللی و در حال اجرا در تير ماه يك اندازه گیری در میان بسیاری از در یک برنامه به ارائه یک ‘زیستی امن’ محیط زیست و شامل خطر ابتلا به کوروناویروس.

بل که بازی 118 آزمون و 169 محدود اور بازی برای کشور خود می داند بهتر از آنچه می خواهم آن را در وسط به عنوان یک جمعیت خانه می سازد به اوج و فقط این هفته در زمان قدم زدن پایین خط حافظه را در فراموش نشدنی سری برابر استرالیا 15 سال پیش.

“من تا به حال این فرصت را به تماشای برخی از کسانی که در لحظات زیادی از این سری در سال 2005 و آنچه که شما متوجه است که اهمیت جو و پشتیبانی,” او گفت: بهبهان نیوز.

“شما فکر می کنم که بزرگ Freddie Flintoff املا در Edgbaston – چه شده است که بدون طرفداران و جو? آن را سخت به تصور کنید.

یان بل در عمل برای انگلستان

اعتبار: رویترز / فیلیپ براون Livepic

“یکی از چیزهایی که شما متوجه هنگامی که شما بازنشسته است که اهمیت آن پشتیبانی می کند. این بخشی از آنچه که باعث می شود آن را بسیار ویژه. آن را ایده آل برای بازی بدون هواداران هیچ شکی نیست اما به نظر می رسد مانند چیزی است که ما قصد داریم برای دریافت استفاده می شود برای آینده قابل پیش بینی.

“ما باید سعی کنید و رفتن و اگر هر کس قادر است در خانه به تماشای این یک شروع عالی است.”

دیگر قابل تغییر است که به احتمال زیاد در حال حاضر زمانی که کریکت بازده در دوران اجتماعی فاصله بیشتر محفوظ جشن.

پیروز لحظات به طور معمول تست توسط آغوش و پذیرای هیچ یک مشتاق تر از کسانی که بل و شرکت لذت می برد آنها به عنوان اصلاح کوزه برای اولین بار در 18 سال, اما که نمی خواهد دیدار با زمان توصیه های بهداشتی.

“احساسات می توانید بهترین از شما در بهترین زمان و قطعا زمانی که شما در حال بازی استرالیا گفت:” بل.

“این امر می تواند یک چالش به آن را نگه دارید دوباره و چیزی بیابان که در خارج وجود دارد باید سعی کنید بهترین خود را به انجام – من پیدا کرده اند آن را تقریبا غیر ممکن است در سال 2005.

سوتگیت انگلستان صورت 10 ماه بدون ثابت

انگلستان و کشورهای دیگر چهره های بین المللی دوستانه لغو شدن زمانی که فوتبال بازگشت از coronavirus بیماری همه گیر.

گرت سوتگیت تیم صورت حداقل 10 ماه بدون بازی پس از قهرمانی اروپا بودند تحت فشار قرار دادند به 2021.

انگلستان با توجه به چهره, بلژیک, دانمارک و ایسلند در سازمان ملل لیگ صلاحیت که یوفا مصمم به نگه داشتن پس از آن مراسم تحلیف نهایی سال گذشته است.

اما در حال حاضر وجود دارد یک پذیرش است که دوستانه خواهد بود مسابقات خود را به عنوان تقویم تنظیم با توجه به تاثیر Covid-19 و انباشت ناشی از آن است.

در آغاز از آخرین ملل لیگ کمپین انگلستان در بازی دوستانه در برابر ایالات متحده آمریکا و سوئیس در اطراف رقابتی خود را منطبق است. پیروزی بر سوئیس در کینگ پاور استادیوم و آمریکا برخورد شد برای وین رونی را در ومبلی.

فدراسیون فوتبال در حال تلاش برای نجات £75 میلیون سال به فوتبال بسته شدن تاثیر می گذارد و آنها را از نظر مالی. دوستانه در ورزشگاه ملی یکی از راه های برای افزایش درآمد وجود دارد اما حداقل باید سازمان ملل بازی های لیگ.

ومبلی نیز میزبان نیمه نهایی و نهایی برای یورو در سال 2021 زمانی که آنها در نهایت صحنه.

یوفا تیم های ملی کمیته مسابقات دیدار کرد در اوایل این هفته به بحث در مورد امکان کشورها بازی سه بازی به جای دو طول کمی طولانی بین المللی ویندوز. این می تواند شامل تیم بازی مسابقات در چهار شنبه شنبه و چهار شنبه و یا یک شنبه, دوشنبه و چهارشنبه در فصل آینده.

سوتگیت قبلا اعلام شده چگونه فوتبال می تواند کمک به متحد کردن کشور و او را امید به دو تورنمنت در دو سال زمانی که فوتبال بازگشت از این بیماری همه گیر.

“به عنوان مدیر انگلستان وجود دارد و تیم های برنده, اما شما همچنین می توانید بر برخی از جنبه های بزرگتر از جامعه و سعی کنید به عنوان یک نیروی خوب با پروژه های ما می تواند با درگیر خیریه حمایت از ما و یا افراد جوان ما می تواند الهام بخش او گفت:” در GQ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>