لیگ برتر سقوط نبرد آخرین به روز رسانی: واتفورد, Bournemouth و استون ویلا مبارزه برای بقا

  • دور نهایی لیگ برتر شروع می شود در ساعت 4 عصر در سراسر آسمان ورزش
  • استون ویلا واتفورد و بورنموث همه مبارزه برای جلوگیری از سقوط با دو به پایین امروز
  • حفظ سراسر جنگ سقوط با به روز رسانی زنده از سراسر هر سه بازی بسیار مهم
  • اشتراک در: دسترسی نامحدود به تلگراف ورزش پوشش فقط £40 به مدت 12 ماه — 16 ٪ خاموش قیمت هفتگی

به روز رسانی خودکار

اخبار تیم

همه شما نیاز به دانستن

به عنوان آن می ایستد قبل از کیکآف

Scenesetter

ثانیهقبل از اینکه به Jason برت در آنچه وعده داده می شود این نوع از بعد از ظهر که در آن ناخن انگشت در حال نابود.

برای سه نفر رو به تنزل است که همه دور از خانه, تنها چیزی که ما می دانیم که برای برخی این است که دو نفر از آنها خواهد شد. اما آنها به عنوان آماده شدن برای سرنوشت خود را و چگونه آنها می توانید شکل آن را می توانید در قرعه کشی آنچه که آنها و مدیران خود را در گذشته انجام داده اند و امید است که باعث می شود یک تفاوت مهم.

خوب بعد از ظهر هیدن Mullins حمایت بازیکنان خود را برای انجام این کار امروز

Watford caretaker manager هیدن Mullins حمایت کرده است بازیکنان خود را به تمرکز بر روی کار در دست آنها به عنوان سفر به آرسنال امروز به امن خود را در لیگ برتر وضعیت.

اورلئانز نشستن 18 در جدول و نیاز به بهتر استون ویلا نتیجه در غرب هم به پایه هر فرصتی برای اجتناب از سقوط.

Mullins در زمان شارژ آخر هفته گذشته پس از شوک خروج از نایجل پیرسون اما نمی تواند متوقف واتفورد در حال سقوط به یک 4-0 خرمن کوبی به دست منچستر سیتی سه شنبه شب.

این شکست همراه با استون ویلا تعجب پیروزی بر آرسنال به معنی واتفورد صورت توپچی دانستن سرنوشت خود است و دیگر در دست خود.

اما Mullins احساس می کند او بازیکن قادر خواهد بود برای نگه داشتن ذهن خود را اشغال در به کار گرفتن نتیجه در ورزشگاه امارات و نگرانی خود را با آنچه که اتفاق می افتد در جای دیگر.

“من فکر می کنم بازیکنان هنگامی که آنها عبور از خط شروع می شود و بازی به عنوان یک بازیکن حرفه ای بسیاری از احساسات و آنچه خارج از این بازی می رود,” او گفت:.

“شما شروع به تمرکز بر روی کار خود را وجود دارد آنقدر در رفتن بر روی زمین آن است که واقعا سخت به تمرکز بر روی آنچه که در خارج از آن.”

تحت شرایط عادی این نتایج از بازی های دیگر اغلب فیلتر پایین از غرفه – اما با استادیوم های خالی با توجه به کروناویروس مستند قوانین است که نمی خواهد در مورد این زمان در اطراف.

Mullins اصرار دارد او نمی خواهد که هر کسی که به تماشای این بازی ویلا یا 19-قرار داده Bournemouth, سفر به اورتون است اما به احتمال زیاد به می دانم که چه می گذرد و چگونه این اثرات در چه واتفورد نیاز به انجام به ماندن بگیرید.

“من فکر نمی کنم ما باید هر کسی که گوش به طور خاص برای که,” او گفت:.

“ما احتمالا پیدا کردن آنچه در جریان است, آن است که فقط طبیعی است که مردم در اطراف وجود دارد که باید به ما به روز نگه داشتن در نتایج.

“نمی توان آن را چیزی است که من صرف مقدار زیادی از انرژی و نگرانی در مورد آن را در مورد تلاش برای رسیدن ما به حق و اگر ما حق آن را دریافت و سپس ما را نگاه در بقیه پس از.

“من فکر می کنم پسر خواهد بود تنظیم به آنچه اتفاق می افتد در زمان اگر ما نیاز به دریافت پیام بر روی زمین ما خواهد شد اما این پیام را از طرف آنها فقط نیاز به تمرکز بر روی شغل خود را.”

PA

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im