لیگ برتر راه اندازی مجدد – زنده به روز رسانی: شمارش معکوس همچنان به عنوان دین اسمیت و باکاری سانیا پیش نمایش بازی ها برای اولین بار

  • با لیگ برتر در روز چهارشنبه پس از سه ماه در خارج, دنبال, آخرین اخبار و به روز رسانی در اینجا
  • مارکوس Rashford باز نامه ای به نمایندگان مجلس: ‘ما همه توافق دارند که هیچ کودک باید از رفتن به رختخواب گرسنه است؟’
  • گری نویل: پوشیدن یک ضربه آن را از تی شرت یک بار در فصل کافی نیست ما نیاز به عمل
  • دسترسی نامحدود به متخصص ما در لیگ برتر از تحلیل ورزشی-تنها تلگراف اشتراک – £40 برای 12 ماه (کمتر از 1 پوند در هفته)

به روز رسانی خودکار

وایلدر می داند که چقدر مهم ویلا بازی

Sheffield ایالات رئیس کریس وایلدر می داند قدر از سمت خود بازی در استون ویلا به عنوان آنها راه اندازی مجدد لیگ برتر است.

کنار او سفر به ویلا پارک در روز چهارشنبه در اولین بازی بعد از سه ماه تعلیق به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس با چشم از جهان بر آنچه که در عصر جدید از فوتبال است.

وایلدر گفت: “اولین بازی برگشت در حال رفتن به یک کمی متفاوت از آنچه ما درک می کنیم که این قدر از این بازی این پوشش از این بازی است.

“شما نمی توانید به دور از واقعیت است که احتمالا ویلا-شفیلد یونایتد یک بازی قهرمانی سال گذشته و احتمالا اند هفتم یا هشتم در مسابقه از روز و در حال حاضر آن است 6pm در تلویزیون و پوشش در سراسر جهان.

“از نظر ما ما می خواهیم برای قرار دادن در یک نمایش خوب و مطمئن شوید که ما بازی خوبی است. بازیکنان را به طور طبیعی می خواهید به بازی هست و ما می خواهیم به انجام این کار به عنوان یک باشگاه فوتبال است.”

PA

پیوستن جیمز Ducker زیر خط در نظرات

یکt 1 بعدازظهر به بحث در مورد قطعه خود را در چگونه منچستر یونایتد در حال کشف هویت خود را تحت اوله گونار Solskjaer, که یک قطعه است که در زیر.

در شش هفته است که به دنبال بزرگ پرتغال بازیساز آورده وضوح به قبلا مبهم تفکر و به ویژه یک حس ماجراجویی است که به وضوح مالش کردن در به طور فزاینده ای آزاد تیمی با هم فوتبال رفت و به مستند در مارس 13 با توجه به Covid-19 بحران است. ایران شکست نخورده بودند در 11 بازی قبل از همه چیز متوقف شد و برنده هشت نفر از کسانی که بازی با به ثمر رساندن 29 گل در اذعان فقط دو بار و با نام تجاری از فوتبال بیشتر مترادف با آن حمایت توسط سر الکس فرگوسن.


اعتبار:
لی اسمیت/اکشن تصاویر از طریق رادیو فردا

این یک جشن فوتبال در ماه آینده و یا تا

With لیگ برتر تبدیل به مسابقات رقابت به سبک. مایک مک گراث به نظر می رسد در چه عواملی کمک خواهد کرد و یا این تیم را برای مبارزه با شکوه و یا زنده ماندن است. یا اروپایی ، جزئیات تجزیه و تحلیل خود را در اینجا.

چگونه متفاوت را در لیگ برتر نگاه کنید در آن بازگشت این هفته ؟

منt خواهد بود فوتبال به زبان انگلیسی, اما نه به عنوان ما آن را می دانم. Jason برت همه جزئیات در رویه, قوانین, مقررات و شیوه های که بازیکنان و کارکنان خواهد بود رفتن را از طریق بیش از چند ماه آینده حداقل. در اینجا آن را بخوانید.

مارکوس Rashford دولت خواستار به عقب انداختن وعده های غذایی رایگان برای دانش آموزان در طول تعطیلات تابستان

منازت یک نامه سرگشاده به مجلس منتشر شده در دوشنبه, مهاجم می نویسد که این حرکت خطرات بیگانه نسل آینده انگلستان طرفداران.


اعتبار:
سیمون Stacpoole/آفساید

Read بیشتر از جیمز Ducker در Rashford کمپین در اینجا.

اوله گونار Solskjaer راهنمایی هندرسون و بیلبائو حرفه ای در یک تقاطع

Manchester ایالات مدیر اوله گونار Solskjaer دارای نوک زبان انگلیسی دروازه بان دین هندرسون برای تبدیل شدن به اولین انتخاب برای باشگاه و کشور پس از تحت تاثیر قرار دادن طول طلسم وام خود را در شفیلد یونایتد.

آکادمی محصول هندرسون کمک شفیلد یونایتد برنده ارتقاء از قهرمانی در فصل گذشته و نگه داشته است و 10 کلین شیت برای آنها در لیگ برتر در زمان مبارزات انتخاباتی دوم تنها به برنلی را نیک پاپ.

با David de Gea در حال حاضر انتخاب اول در منچستر Solskjaer گفت: هیچ تصمیم گیری ساخته شده بود که در آن 23 سال هندرسون خواهد بازی در فصل آینده.

“دین ساخته شده برخی از گزینه های بزرگ در طول سال و توسعه فوق العاده,” Solskjaer گفت: پیش از لیگ برتر را راه اندازی مجدد روز چهارشنبه پس از coronavirus shutdown.

“در این فصل ثابت کرده است یک تجربه بزرگ برای او انجام می شود زیرا برخی از سوغات با عملکرد خود و ثابت او خواهد بود انگلستان شماره 1 و ایران شماره 1 در برخی از نقطه.”


اعتبار:
غنی Linley – CameraSport

Manchester ایران که پنجم در لیگ برتر در 45 امتیاز در صورت تاتنهام در روز جمعه. شفیلد یونایتد از سرگیری مبارزات انتخاباتی خود را در سقوط تهدید استون ویلا در روز شنبه.

Aumabeyang در یک تقاطع

آرسنال مهاجم اتلتیک بیلبائو می گوید او در یک نقطه عطف در زندگی حرفه ای او و از آن خواهد شد یک تصمیم دشوار است که آیا برای تمدید قرارداد خود را در لندن باشگاه یا نه.

گابن بین المللی که معامله به پایان می رسد در ماه ژوئن 2021 تا 61 به ثمر رساند گل در 97 حضور پس از پیوستن از بوروسیا دورتموند در سال 2018 است اما در عین حال به بلند کردن هر گونه عمده نقره در انگلستان است.

“من تا به حال یک پیشنهاد به تازگی, اما من به صحبت می کنند به این باشگاه کاملا چند ماه پیش و آنها می دانند که چرا هیچ چیز اتفاق افتاده است هنوز” بیلبائو که نوبت 31 روز پنج شنبه گفت: فوتبال برنامه Telefoot.

“آنها باید کلید. آن است تا آنها را به انجام کار خود را و پس از آن ما را ببینید که چگونه همه چیز. آن را نقطه عطفی در زندگی حرفه ای من و من می خواهم صادقانه با همه. قطعا آن را بسیار دشوار است را به تصمیم گیری.”

آرسنال که در سفر دوم قرار می گیرد, منچستر سیتی که در لیگ برتر شروع مجدد در چهارشنبه نهم شد در جدول زمانی که فوتبال به حالت تعلیق در آمد سه ماه پیش با توجه به Covid-19 بیماری همه گیر.

رویترز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im