لیگ برتر مجموعه کامل فصل زندگی می کنند به روز رسانی به عنوان دنیای ورزش قصد بازگشت به عمل

  • لیگ برتر حل برای فصل کامل با خنثی مکانهای بالقوه کلیدی
  • جهانی راگبی اعلام خواهد شد رئیس جدید امروز پس از انتخابات به تولید برنده روشن
  • انگلستان هدف جولای 8 برای آزمون اول در برابر غرب هند اما هیچ کریکت داخلی در همه حال حاضر به احتمال زیاد
  • فرمول یک به دنبال ایجاد خود را “زیست کره” به عنوان جایزه بزرگ مجارستان می رود در پشت درهای بسته
  • EFL بازیکنان گفت: برای برنامه ریزی برای بدترین اگر فصل نمی رزومه قبل از پایان ماه ژوئن

به روز رسانی خودکار

قاضی فدرال رد نابرابر پرداخت ادعا می کنند از ما زنان, تیم فوتبال

اتهام تبعیض آمیز از شرایط کار را به دادگاه, اگر چه به عنوان کتی Whyatt گزارش.


اعتبار:
AFP

چهار سال پیش امروز…

…Leicester City امن لیگ برتر عنوان:

این است که هدف از ادن هازارد که فقط در مورد مهر و موم شده آن:

دوچرخه سواری به روز رسانی:

اروپایی جاده قهرمانی شده اند به تعویق افتاد تا سال آینده.

اتحادیه بین المللی دوچرخه سواری به عقب رانده رویداد در ترنتینو ایتالیا بود که به دلیل برگزار خواهد شد در ماه سپتامبر به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

آن را در حال حاضر را در سپتامبر سال 2021 با تاریخ دقیق اعلام UCI هنگامی که آن را منتشر سال آینده تقویم در ماه های آینده.

Coronavirus مستند شده است یک جنگ روانی می گوید: لیورپول مدافع Dejan Lovren

متمرکز ماندن در لیگ برتر عنوان مسابقه در طول بیماری همه گیر کوروناویروس مستند شده است یک جنگ روانی با وجود همه تلاش های فردی برای حفظ آمادگی جسمانی Dejan Lovren گفته است.

“آن نشده است به آسانی به عنوان ما قفل شده است تا در خانه های ما برای 46 روز در حال حاضر” کرواسی بین المللی گفت: روز شنبه در نسخه آنلاین Sportske Novisti های بالکان ملت پیشرو ورزش روزانه است.

“جنبه های روانی است که اغلب دشوار است برای غلبه بر. من کار کردن در خود من تا آنجا که من می من پا زدن توپ در اطراف کمی با من پسر ما چمن اما آموزش با تیم کاملا متفاوت است.”

لیورپول در حال بازی دور از آب بندی لیگ برتر عنوان یک بار ری استارت لیگ

اعتبار:
گتی ایماژ

Lovren اذعان کرد آن را دشوار است برای گرفتن هیجان زده روزمره تحت شرایطی.

“من سعی می کنید به ماندن با انگیزه به هیچ وجه من می توانم. من در صبح امروز و به خودم بگویم “من هستم رفتن به knackered در آموزش امروز و حداقل من موفق به از دست دادن برخی از وزن” او گفت:.

“اما من هم از دست برخی از جرم در پاهای من به دلیل وجود دارد هیچ جایگزینی برای یک 90 دقیقه تیم جلسه آموزش. شما نمی توانید فراموش سرپوشیده ورزش پاهای خود را برای 90 دقیقه.”

30 ساله بوسنیایی-متولد مرکز همچنین ابراز امیدواری کرد فصل خواهد سر در موقع بنابراین به عنوان به نه اخلال در تقویم بیش از coronavirus بیماری همه گیر در حال حاضر است.

“من امیدوارم که (رئیس یوفا) الکساندر Ceferin و همه افراد دیگر از یوفا و فیفا خواهد آمد تا با یک راه حل به طوری که ما نمی تواند به یک وضعیت نیاز به بازی 15 بازی در 30 روز” او گفت:.

“ما نیاز به زمان خاموش. این واقعا شده است زمان به این دلیل که بازیکنان نیاز به بازیابی ذهنی از این بیماری همه گیر و حاصل شده است.”

ایسنا

روبرتو مارتینز به ماندن در شارژ از بلژیک تا بعد جام جهانی

در غیر coronavirus, اخبار بلژیک, مربی تیم روبرتو مارتینز تمدید قرارداد خود را از طریق به 2022 جام جهانی قطر در پایان هفته حدس و گمان در مورد یک معامله جدید است.

هیچ تایید رسمی از بلژیک فدراسیون فوتبال اما بلژیک روزنامه مارتینز خواهد ماندن در شارژ از طریق به جام جهانی بعدی پس از مذاکره جدید دو سال معامله است.

قرارداد خود را تا پس از این سال مسابقات قهرمانی اروپا است که منتقل به یک سال و به دلیل coronavirus بحران است.

مارتینز 46 در حال حاضر گفت: در مصاحبه هفته گذشته او می خواست به ماندن در شارژ به منظور بلژیک به یورو 2021 که در آن آنها کشیده می شوند و در گروه B بازی خواهد کرد و دانمارک و فنلاند و روسیه است.

این تیم که در حال بالا از جام جهانی رتبه بندی, حال واجد شرایط در تحمیل مد با پیروزی در تمام 10 مقدماتی به ثمر رساند 40 اهداف و اذعان فقط سه.

اسپانیایی-متولد مارتینز سابق ویگان و اورتون مدیر در زمان بلژیک به مقام سوم در جام جهانی گذشته.

ایسنا

استرالیا رودخانه Marnus Labuschagne آماده برای ‘انبوه کریکت’ زمانی که ورزش رزومه

استرالیا Marnus Labuschagne نیروبخش است به صورت “انبوه و انبوه کریکت” هنگامی که COVID-19 همه گیر فروکش پرکار بالا سفارش رودخانه خبر داد.

بهداشت جهانی بحران متوقف بین المللی ورزش تعویق انداختن چند جانبه کریکت سری و jeopardising این سال Twenty20 جام جهانی برنامه ریزی شده در اکتبر-نوامبر در استرالیا.

Marnus Labuschagne شده است پرکار اجرا گلزن استرالیا پس از 2019 خاکستر

اعتبار:
رکس

“وجود دارد رفتن به یک مقدار زیادی از تورهای که نیاز به ساخته شده تا” Labuschagne گفت.

“وجود دارد رفتن به یک پشته تمام کریکت در یک زمان بسیار کوتاه قاب. ما خواهید بود برای از دست رفته زمانی که برنامه است که فقط رفتن به بسته بندی می شود.

“این رفتن به یک کمی متفاوت به آنچه که ما در حال استفاده می شود. ما در حال رفتن به باید آماده بیرون آمدن از این شکستن به بازی بازی های انبوه و انبوه کریکت.”

ایسنا

برخی از مثبت NRL اخبار از شبانه:

استرالیا در لیگ ملی راگبی پاک یک گام کلیدی در این طرح به رزومه کاری خود را تا سال 2020 فصل قبل از پایان ماه در روز شنبه هنگامی که نیوزیلند رزمندگان تیم داده شد اجازه ورود به کشور است.

رزمندگان داده شده است چراغ سبز توسط استرالیا در مرز مجبور به پرواز به منطقه ای در شهرستان تمورته در روز یکشنبه و شروع به آموزش در حالی که تحت 14 روز از قرنطینه.

“این بسیار عالی نتیجه برای لیگ راگبی و گام دیگری به سمت از سرگیری رقابت در 28 مه” NRL رئیس پیتر V’landys در بیانیه ای گفت.

“باشگاه به دنبال خواهد داشت دقیقترین پروتکل های امنیت زیستی و مثل همه باشگاه ها را به شرکت در یک روز آموزش و پرورش در مورد پروتکل در صبح روز دوشنبه.”

این NRL فصل متوقف شد, در ماه مارس پس از دو دور به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس اما ملی و دولت در حال حاضر شروع به استراحت محدودیت در محل قرار داده برای کنترل شیوع.

به از سرگیری برنامه های این فصل تا به حال در حال حاضر شده است با توجه به افزایش روز جمعه زمانی که کوئینزلند دولت گفت: تیم خواهد بود و مجاز به عبور از مرزهای دولتی برای مسابقات حتی اگر محدودیت های مسافرتی برای افکار عمومی نشده بود و آرام.

ایسنا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im