پس از صرف یک ساعت در این شرکت از Sarada Peri من تلاش برای دیدن جایی که استراتژیست به پایان رسید و باراک اوباما آغاز شد.

این جای تعجب نیست واقعا – به عنوان رئیس جمهور سابق ارشد speechwriter او سال ها صرف کار کردن در کنار اوباما به ساخت جامعه-تکان دادن سخنرانی های طراحی شده توسط جاذبه هدف و عقل (صفات آن جفت من سریع برای یادگیری و به اشتراک گذاری).

مانند سابق رئیس Ms Peri حرفه ای مسیر شکست قالب. او شروع به کار خود را از زندگی به عنوان یک معلم انگلیسی در نیواورلئان نقل مکان کرد تا امریکا را از ساحل شرقی به کار به عنوان یک آموزش و پرورش و بهداشت و درمان سیاست aide در کاپیتول هیل گفته شد او ممکن است یک استعداد برای نوشتن سخنرانی در یک مهمانی و بعد از چند سال اثبات ارزش در بال غربی نویسندگان پیشرو ما گفتار نوشتن استراتژی شرکت – در نهایت دریافت یک استخدام تماس از خود رئيس جمهور اوباما.

امروز 40 ساله اجرا می شود خود او گفتار نوشتن و استراتژی عمل کمک به رهبران و متفکران الهام بخش سرگرم و متقاعد کردن مخاطبان است.

درست است: زبان عمومی حتی نمی آیند آسان به جوانب مثبت. ترس از آن (به صورت حرفه ای به عنوان glossophobia) همچنان به بالای لیست ما شایع ترین ترس ها و در یک زمان بی پایان زوم و digitsed کار ارائه آن به نظر نمی رسد به رفتن در هر نقطه. به ویژه هنگامی که بسیاری از این برنامه ها ساخته شده است در ضبط.

خوشبختانه Ms Peri می داند که یک یا دو چیز در مورد غلبه بر ترس با ظرافت است.

برای کمک به شما از طریق این دوره آنلاین سخنرانی و سخنرانی های او را به اشتراک گذاشته نکات بالا از جمله درس های آموخته شده از هر دو باراک و میشل اوباما:

چگونه به بهترین سخنرانی های زندگی خود را

کشتن ترس با آماده سازی

زمانی که Ms Peri مربیان عصبی یا مضطرب مشتریان او شروع می شود تا بدانند چگونه آنها می توانند به نقاط قوت خود را.

“گاهی اوقات مردم را استخدام من چون آنها فکر می کنم آنها می خواهید به صدا مانند باراک اوباما می گوید:” خانم Peri “اما آنها نمی. آنها فقط می خواهید به صدا مانند بهترین نسخه از خود را دارند.

“می توان آن را واقعا تهدید آمیز خود را در مقایسه با دیگر افراد, در امیدوار است که شما ممکن است صدا مانند آنها. این نقطه نیست. شما باید اول خود را پیدا معتبر صدای.”

آماده سازی او می گوید: اضطراب است بهترین پادزهر. “حتی اگر شما عصبی بسیار کمی وجود دارد که افرادی که صحبت می کنند extemporaneously خوب,” او می گوید. “اگر شما واقعا می خواهید برای دریافت پیام خود را در سراسر احترام مخاطبان خود را به اندازه کافی برای آن آماده جلوتر از زمان.

“میشل اوباما یک مثال عالی از آن است. او قرار می دهد بسیار زمان و فکر کردم به سخنرانی و تمرین آنها را به خاطر او می دانست که هر کلمه اهمیت. بچه های کوچک نگاه او به عنوان یک مدل نقش و مردم حلق آویز در هر کلمه.”

او نشان می دهد قرار دادن با هم یک نقشه راه از حداقل پنج گلوله به نقاط شما می خواهید که شامل حتی اگر آن را فقط برای یک دقیقه مقدمه.

این ویدئو مطالب دیگر در دسترس نیست
برای تماشای این تلگراف را آخرین مطالب مراجعه کنید youtube.com/telegraph

داستان

پس از آغاز کار او به عنوان یک معلم انگلیسی در New Orleans Ms Peri extols قدرت خوب داستان سرایی.

اگر او در حال کمک به یک مشتری با نان تست عروسی برای مثال او به طور معمول آنها را به بیان آنچه در آن است در مورد فرد است که به معنای بسیار به آنها از جمله داستان که به کمک آنها نشان دادن احساسات خود را.

“سخنرانی خوب هستند همه چیز در مورد داستان” او می گوید. “این چیزی است که از آغاز تاریخ بشر طنین انداز است.

“به جای گفتن جیمی واقعا فوق العاده دوست, به من بگویید یک داستان در مورد یک زمان است که شما نشان داد که آنها از یک دوست فوق العاده. به من که جوهر است.”

Ms Peri همچنین نشان می دهد بزرگ در حال سخنرانی جاودانه زمانی که زوج با یک معتبر و تحویل لحظه ای که خواسته های آن (یعنی “بپرسید نه آنچه که کشور خود را می تواند برای شما انجام دهد”). به درخواست این به سخنرانی خود را در نظر بگیرید بینش شما می توانید آن را برای لحظه ای که هیچ کس دیگری می تواند.

شما نمی توانید احضار یک لحظه برای شما کار می کنند اما شما در معتبر ترین – می تواند کار را برای لحظه ای.

کار خود را با مخاطبان

“مگر در مواردی که شما در حال صحبت کردن در پارلمان بریتانیا می گوید:” خانم ماتیک, “مخاطبان است که تقریبا همیشه در کنار خود. بنابراین آنها را به فرصتی برای در کنار خود داشته باشد.”

هر چند خیلی از مردم سخنرانی-دادن اضطراب می آید از این ایده است که کسانی که گوش دادن قضاوت خواهد کرد که آنها چه می گویند و یا چگونه آنها آن را می گویند مخاطبان معمولا وجود دارد به پشتیبانی لحظه ای و یا رویداد شما بخشی از. از جمله آن سخنرانی بخشندگان.

“بسیاری از مردم احساس می کنید فشار زیادی به بسیار خنده دار” او اشاره می کند. “اگر که نه که شما در مورد آن استرس نیست. فقط می گویند چیزی قلبی. مردم در کنار شما هستند و آنها وجود دارد خواهد بود برای آنچه در آن است که شما می گویید به عنوان طولانی به عنوان آن را برای تلفن های موبایل معتبر.”

Sarada Peri در سخنرانی خود در یک سوال یک جواب-رانده رویداد جمعی است که می پرسد متفکران منجر به شکستن صنعت اکو اتاق

اعتبار:
پل کلارک/یک سوال

نوشتن یک سخنرانی یک نامه

چیزهایی که به نظر قابل توجه بر روی کاغذ نیست همیشه ترجمه هنگامی که به اشتراک گذاشته شده با صدای بلند و بالعکس. مطمئن شوید که گفتار خود را – در واقع – بیان جزئیات پیش نویس خود را به یک دوست و کشف کردن که در آن سرعت خود را و/یا عبارت ممکن است نیاز به تغییر.

“من به یاد داشته باشید اولین بار من نوشت: سخنرانی و رئیس من یکی که در واقع استخدام من آمد به دفتر من و گفت:” خواندن این پاراگراف اول با صدای بلند.’

“زمانی که من آن را بخوانید با صدای بلند آن را صدا مانند چیزی است که باید با صدای بلند بخوانید, شما می دانید ؟” او می خندد. “این مهم است به درک تفاوت بین آنچه برای گوش و آنچه برای چشم است.”

بپرسید کسی که خود را ویرایش سخنرانی

“هر زمان که من به نویسندگان جوان من همیشه می گویند:” شما باید مایل به ویرایش شود.’ شما نمی تواند ترس از جوهر قرمز. این دوست شما است.”

هنگامی که شما احساس می کنید مانند گفتار خود را کامل است آن را اجرا کنید با کسی که به شما اعتماد. در حالت ایده آل کسی است که می داند که هم شما و هم موضوع خوبی است. تازه جفت چشم همیشه پیدا کردن آن ساده ترین راه را انتخاب کنید تا بر روی چیزی که کار نمی کند به عنوان به خوبی به عنوان هر گونه فرصت های از دست رفته برای بهبود.

“شما بهتر است اگر شما فقط مخفی در اتاق خواب خود را به نوشتن خود را در مجله” Ms Peri همچنان ادامه دارد. “من احاطه شده توسط مردم که همیشه مایل به خواندن چیزهای من و به من کمک کند آن را بهتر است.”

اگر شما یک حرفه ای سخنرانی اصلی

در حالی که این احساس ممکن است آشکار استدلال یا ساختار مورد نیاز برای سخنرانی شما اختصاص داده شده فکر می کنم unconventionally. آن را ممکن است به شما فرصتی برای رساندن پیام خود را بهتر از هر کسی.

“در سال 2015, اوباما به تابعیت لیبریا سخنرانی در آرشیو ملی” خانم Peri به یاد. “این زمانی است که شهروندان آمریکایی در حال ادای سوگند در ابتدا این بود که درست در زمان مبارزات انتخاباتی بود ، مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر به نام مکزیکی متجاوزان و پیشنهاد ما ممنوعیت تمام مسلمانان است.

“آن را مانند رئیس جمهور می خواست به بعد از او به صراحت اما او می خواست به دفاع از خود را مشاهده و از آنچه فراگیر امریکا شبیه و آنچه که باعث می شود امریکا بزرگ ما یک سخنرانی که داستان از امریکا از طریق مهاجرت ما داستان.

“من افتخار می کنم که سخنرانی” او می گوید: خفگی او به عنوان سهام داستان مسلمان کارکنان کاخ سفید که نزدیک او با ستایش پس از سخنرانی داده شد. “این یک بازی واقعا خطرناک و در آن زمان آن را واقعا احساس ترسناک است. آن را با هدف قرار دادن مردم است. من فکر می کنم فقط دانستن که خود را رئیس جمهور معتقد است که در همه چیز ساخته شده است که داستان های خود را ممکن است بسیار مهم بود.”

مهم و با تشکر از خانم Peri یک سخنرانی که رفته است در تاریخ.

بیشتر بخوانید: 15 از میشل اوباما ترین نقل قول های الهام بخش در مورد کار و ازدواج و مادری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im