کارلوس Cordeiro استعفا داد به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده, فوتبال, فدراسیون (USSF) پنج شنبه در میان آشفتگی ناشی از طرح دعوی در دادگاه واصل ملی زنان, تیم خواستار دستمزد برابر. اسناد دادگاه واصل دوشنبه از سوی فدراسیون فوتبال بودند صریحا تلقی misogynistic بیان کرد که اعضای تیم زنان هم به اندازه مسئولیت به عنوان اعضای تیم مردان.

“مسلم است که این کار از [یک تیم ملی مردان] بازیکن نیاز مادی قدرت و سرعت بیشتری نسبت به کار [زنان تیم ملی] player” خواندن اسناد در بخش.

ایالات متحده آمریکا فوتبال خواسته است دادگاه به رد دعوی در دادگاه که در آن تیم زنان است که به دنبال $67 میلیون.

Cordeiro عذرخواهی برای زبان مورد استفاده توسط ایالات متحده در فوتبال روز شنبه گفت: اظهارات “نه منعکس کننده ارزش های ما در فدراسیون یا ما تحسین فوق العاده ای از زنان ما تیم ملی.”

تقریبا 24 ساعت بعد Cordeiro با صدور بیانیه ای در مورد استعفای خود را که در آن او در زمان مسئولیت به درستی بررسی دادگاه پرونده.

“من و تنها ماموریت همواره به آنچه که بهترین است برای ما فدراسیون و آن را برای من روشن شده است که آنچه که بهترین است راست, در حال حاضر یک جهت جدید” Cordeiro نوشت. “استدلال و زبان موجود در این هفته تشکیل پرونده حقوقی ناشی از جرم بزرگ و درد به خصوص برای ما فوق العاده زنان, تیم ملی که سزاوار بهتر است. آن را غیر قابل قبول و غیر قابل توجیه.”

“من نمی باید این فرصت را به طور کامل بررسی پرونده در تمامیت خود را قبل از آن ارسال شده بود و من مسئولیت انجام نمی” Cordeiro ادامه داد. “من تا به حال انجام داده است بنابراین من می خواهم که اعتراض به زبانی که نمی منعکس شخصی من تحسین برای ما زنان بازیکنان و یا ارزش های ما به عنوان یک سازمان است.”

“به عنوان ایالات متحده آمریکا فوتبال در جلو حرکت می کند با دفاع از آن در برابر طرح دعوی در دادگاه توسط تیم من امیدوارم که ما قابل توجه زنان بازیکنان همیشه تحت درمان با عزت و احترام و تحسین است که آنها واقعا سزاوار” Cordeiro اضافه شده است.

نیوزویک رسیده به ایالات متحده را فوتبال فدراسیون اما نه دریافت پاسخ در زمان برای انتشار.

U.S. Soccer President Carlos Cordeiro
U. s. Soccer رئیس جمهور کارلوس Cordeiro استعفا داد و روز شنبه در میان دیوانگی بیش misogynistic زبان مورد استفاده در دادگاه اسناد و مدارک ثبت شده توسط سازمان.
ایرا L. سیاه/Corbis/گتی

ملی ایالات متحده, تیم زنان (USWNT) عضو مگان Rapinoe به نام ایالات متحده آمریکا فوتبال را عمل متقابل به تیم دعوی “ناامید کننده” پس از بازی مصاحبه در روز چهارشنبه.

“ما احساس کردند که کسانی که برخی از underset احساسات آنها تا به حال برای یک مدت زمان طولانی” Rapinoe گفت: “اما برای دیدن که آشکار زن ستیزی و تبعیض جنسی را به عنوان استدلال در برابر ما واقعا ناامید کننده است. اما من فقط می خواهم بگویم این همه غلط است. به هر دختر وجود دارد خارج وجود دارد برای هر پسر وجود دارد که ساعت های این تیم است که می خواهد به زندگی می کنند رویای خود را, شما نه کمتر فقط به خاطر اینکه شما یک دختر است. شما بهتر است فقط به خاطر اینکه شما یک پسر است.”

حامیان شرکت ایالات متحده فوتبال نیز رد کرد زبان در دادگاه تشکیل پرونده از جمله فولکس واگن ایالات متحده آمریکا است که توییتی در روز پنج شنبه “ما در فولکس واگن از آمریکا منزجر توسط پوزیشن های گرفته شده توسط ایالات متحده آمریکا فوتبال و آنها به سادگی غیر قابل قبول است. ما تاکید زیادی بر جنسیتی فراگیر و برابری و نیاز به شرکای ما همان را انجام دهید. ما ایستاده USWNT و آرمان های آنها نشان دهنده برای جهان است. ما خواهان آن است که ایالات متحده در فوتبال افزایش یابد تا به این ارزش ها است.”

مولی لوینسون سخنگوی ایالات متحده زنان تیم ملی گفت: واشنگتن پست “در حالی که لذت بخش است که شده است وجود چنین پر سر و صدا اعتراض در برابر USSF آشکار زن ستیزی های جنسیتی فرهنگ و سیاست نظارت کارلوس Cordeiro تصویب شده برای سال توسط هیئت مدیره USSF. این نهاد باید تغییر و پشتیبانی و پرداخت زنان به همان اندازه است.”

فعلی ایالات متحده, فوتبال, فدراسیون, معاون رئیس جمهور, مدل لباس Parlow مخروط را Cordeiro محل به عنوان اقدام رئیس جمهور از سازمان یک حرکت که به دست آورده به حمایت از سابق USWNT بازیکن جولی Foudy.

“با ما فوتبال رئیس جمهور کارلوس Cordeiro استعفا, مدل لباس Parlow می شود اقدام رئیس جمهور” Foudy نوشت. “من بازی با سیندی برای سال های بسیاری است. من می دانم که سیندی. او می داند همه بازیکنان در حال رفتن را از طریق داشتن آن زندگی می کردند. و او یک جهنم از یک انسان است. به او فرصتی برای موفقیت است. لطفا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im