رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی حمایت خود را از روز شنبه به صورت سابق Cincinnati Reds بازیکن و مدیر پیت رز بود که ممنوع از بیس بال برای قمار در سال 1989 به القاء به بیس بال از شهرت.

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی که رز تمجید بیشتر از ادامه بحث در مورد او قمار در بازی را به نفع خود.

“پیت رز بازی لیگ اصلی بیس بال به صورت 24 فصل از 1963-1986 و تا به حال بیشتر بازدید 4,256 از هر بازیکن دیگر (توسط یک حاشیه گسترده ای),” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت. “او قمار اما تنها در خود تیم برنده و پرداخت یک دهه طولانی قیمت. دریافت پیت رز به بیس بال از شهرت. از آن زمان!”

واکنش ها به رئیس جمهور در مورد صدای جیر جیر رز مخلوط شده اند. برخی از مردم به حمایت از رئیس جمهور صدای جیر جیر به عنوان یک نقطه وحدت. “در اینجا ما بروید. یک موضع است که باید متحد کردن کشور است. از آن زمان!” کمدین و نویسنده تیم جوان است.

فرد دیگری توافق با رئیس جمهور: “در حالی که من هرگز به مانند مخلوط کردن ورزش و سیاست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است absolutey میخ این. یک صدای جیر جیر. آمار دروغ نمی و در واقع پیت رز در حال حاضر به خوبی و واقعا پرداخت قیمت خود را برای اشتباهات گذشته است. او به آن تعلق دارد در هف.”

دیگر کاربران توییتر ساخته شده است که تهمت بود صدمه زدن به افزایش شانس. “راه برای خراب کردن پیت شات در سالن از شهرت” کمدین و لس آنجلس Koreatown محله نماینده شورای کریستینا وونگ نوشت.

یکی Twitterer همچنین نوشت: “من تعجب می کنم که چگونه گل رز احساس می کند در مورد تهمت تلاش برای ضمیمه خود تقلب در انتخابات را بهانه ای برای افزایش شرط بندی روی بیس بال در نقض قوانین….بیایید خیانت بزرگ دوباره!”

رز به تازگی درخواست لیگ اصلی بیس بال کمیسر راب مانفرد به او اجازه می دهد تا بازگشت به بیس بال در میان تقلب و رسوایی مربوط به Houston Astros.

“این شده است هرگز پیشنهاد اجازه دهید به تنهایی ایجاد شده است که هر یک از آقای گل رز اقدامات تحت تاثیر نتیجه هر بازی و یا عملکرد هر بازیکن” رز وکیل نوشت: مانفرد با توجه به این مجله آتلانتا قانون اساسی. “هنوز برای 31 سال و شمارش او همچنان به رنج می برند یک مجازات بسیار نامتناسب به کسانی که که فقط انجام داده اند. با توجه به شیوه ای که در لیگ اصلی بیس بال درمان و ادامه درمان دیگر فاحش ضرب و جرح در یکپارچگی بازی آقای گل رز جاری مجازات است و دیگر قابل توجیه به عنوان یک واکنش متناسب به گناهان.”

با وجود اینکه داشتن بیشترین بازدیدها از همه زمان ها در تاریخ لیگ رز ممنوع شد, از بازی پس از Boland گزارش یافت که تا به حال قمار در بیس بال حرفه ای بازی. این گزارش همچنین اعلام شده است که “هیچ مدرکی کشف شد که با افزایش شرط در برابر لیورپول” – اگر چه نویسنده آن جان Boland گفت: در سال 2002 که او شواهدی وجود دارد که آیا شرطبندی در برابر تیم.

گل رز کاربردی برای بازگشت پس از سال 1992 اما پیشنهاد او موفق شد تحت آن کمیسیون پری وینسنت و جوانه Selig. در 2015, مانفرد رد رز درخواست.

به روز شده در 8:01 PM ET

pete rose
پیت رز از فیلادلفیا فیلیز آماده به خفاش در جانبازان ورزشگاه حدود سال 1983 در فیلادلفیا,پنسیلوانیا است. با وجود سال ها از رد صلاحیت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی حمایت خود را از رز وارد بیس بال از شهرت.
اوون C. شاو/گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de