رئیس جمهور تهمت است Weaponized وزارت دادگستری | نظر

نیوزویک | No comments

این بد است که رئیس جمهور تهمت را دوست ندارد که پاسخگو برای جرم های او اعتراف کرد و به ارتکاب اما آن را به مراتب بدتر برای ما دموکراسی است که وزارت دادگستری در حال تبدیل شدن به رئیس جمهور شخصی ابزار سیاسی است.

مایکل فلین—یک مشاور ارشد به مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی و بعد از آن خود را مشاور امنیت ملی—اعتراف دو بار در دادگاه که او دروغ گفته بود به اف بی آی در مورد معاملات خود را با سفیر روسیه در دوران ریاست جمهوری انتقال و که او تا به حال به دروغ مورد تهمت انتقال مقامات لابی گری در سازمان ملل متحد قطعنامه در محکومیت اسرائیل است. فلین نیز اعتراف دروغ را عامل خارجی ثبت نام عمل براده در مورد پرداخت کار به نمایندگی از ترکیه است.

رئیس جمهور تهمت بود و سپس تحت فشار-FBI مدیر James Comey به خاموش کردن هر گونه رسیدگی به فلین اما Comey مقاومت و تهمت او را اخراج. هنوز برگ برنده خود توییتی در دسامبر 2017: “من تا به حال به آتش ژنرال فلین چرا که او به دروغ معاون رئیس جمهور و اف بی آی است. او pled گناه به آن نهفته است.”

در حال حاضر دادستان کل ویلیام بار منتقل شده به رها کردن پرونده فلین که تا به حال مواجه شده و تا پنج سال زندان برای جرم و جنایت است. در انجام این کار بر می گیرد خود را در میان جهان “عدالت” مقامات که در خدمت دیکتاتورها با خم شدن و شکستن قانون برای اهداف سیاسی.

فلین به وضوح درمان ویژه به این دلیل که او رئیس جمهور اچ—و چون او حاضر به طور کامل همکاری با بازرسان فدرال که انجام شد شغل خود را به جای رئیس جمهور مناقصه.

رئیس جمهور استفاده از این تقلید مسخره امیز از عدالت را یکی دیگر از پیروزی lap—تکرار ادعاهای دروغین که هیچ تبانی بین مبارزات انتخاباتی خود و رژیم از روسیه ولادیمیر پوتین دیکتاتور است—نفرت انگیز است. متن منتشر شده از پنج شنبه گذشته توسط مجلس دائمی کمیته اطلاعاتی تایید آنچه که مشاور ویژه رابرت مولر داشت: مغلوب ساختن پیشی جستن و خود 2016 کمپین دعوت کمک روسیه ساخته شده استفاده کامل از آن کمک کند و پس از آن دروغ در مورد آن کمک کند. او می داند که, و این که چرا او همچنان به مبارزه برای خودداری مولر را هیئت منصفه مواد از کنگره است.

این تنها نمونه ای که در آن تهمت قرار داده و شخصی خود را به منافع سیاسی بالای ملت است. او استیضاح برای انجام این کار با اوکراین که استیضاح را لکه ریاست جمهوری خود را برای همیشه لطفا برای.

نه این تنها نمونه ای که در آن تهمت و بار آن را بازی سریع و سست با قانون که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن دوستان نگران هستند. در ماه فوریه رئیس جمهور توییتی اعتراض خود را به وزارت دادگستری صدور حکم توصیه برای راجر سنگ بود که محکوم به هفت جنایات مربوط به دخالت خود را در روسیه را به دخالت در انتخابات 2016; دادستان کل در عرض چند ساعت معکوس توصیه به آن را ملایم تر.

اما رها کردن کل صورت در مقابل یک دوست صمیمی پس از گناه وارد شده است به نظر می رسد حتی بیشتر فاحش خروج از هنجارهای دموکراتیک و حتی نزدیک به malfeasances متعهد با سیاسی دادستانی قدرت توسط دیکتاتورها و یا می شود دیکتاتورها مانند جمهوری ترکیه رجب طیب اردوغان و فیلیپین’ رودریگو Duterte.

Michael Flynn
مایکل فلین
الکس Wroblewski/گتی ایماژ

عفو فلین مسلما می تواند بوده ام در مغلوب ساختن پیشی جستن قانون اساسی قدرت هر چند در آن بوده ام از نظر اخلاقی قابل سرزنش. اما با داشتن بار اخراج مورد تهمت است که نادیده گرفتن تاسیس واقع تلاش برای بازنویسی تاریخ و نشان دادن بی اعتنایی مطلق برای وزارت دادگستری استقلال. مغلوب ساختن پیشی جستن در حال رشد است و جسورانه در تلاش های خود را برای قرار دادن خود و همدستان خود را بالاتر از قانون و, اگر چپ بدون کنترل وجود دارد هیچ گفتن چه حد او می روید.

قوه قضائیه کمیته خواسته است وزارت دادگستری بازرس کل بررسی بر اقدامات در فلین مورد به عنوان بخشی از یک الگوی با انگیزه های سیاسی ناشایستگی. و Barr را به خود توضیح به کمیته ما در فرد است. آمریکایی ها باید بدانند که تمام جزئیات چگونه خود را برای وزارت دادگستری است مورد سوءاستفاده سیاسی به دست آورید.

اما بدون توجه به نتیجه این حادثه در حال حاضر بیشتر آسیب دیده یکپارچگی مستقل و غیر سیاسی فدرال پیگرد قانونی است که وزارت دادگستری باید تجسم به منظور دیده می شود به عنوان مشروع است.

“من حق مطلق به انجام آنچه من می خواهم به انجام این کار با وزارت دادگستری” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در ماه دسامبر 2017. که نادرست و آن را نادرست و در حال حاضر. عدالت را نمی توان propping تا یک رژیم; این مورد اطمینان ما همه برابر تحت قانون.

با رها کردن اتهامات عنوان شده علیه یک زن به جرم دوست صمیمی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است اعلام وجود دو سیستم دادگستری در امریکا: یکی برای او و دوستان او و یکی برای بقیه از ما.

کنگره اریک Swalwell (D-CA) عضو خانه هوش و قوه قضائیه به کمیته های co-صندلی دموکراتیک راهبری و کمیته سیاست.

نظرات بیان شده در این مقاله نویسنده به خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>