رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در دیدار با فرماندار فلوریدا ران DeSantis

رئیس جمهور تهمت ملاقات با فلوریدا جمهوریخواه فرماندار ران DeSantis در کاخ سفید در روز سه شنبه به عنوان DeSantis شروع به نگاه نسبت به بازگشایی دولت آفتاب.

در حالی که برخی از سواحل در دولت بازگشایی شد در اوایل این ماه به خبرنگاران گفت: دوشنبه کاهش محدودیت خواهد بود “روشمند آهسته و اطلاعات محور است.” DeSantis نیست مسئله یک ایالت اقامت در خانه سفارش تا زمانی که در اوایل این ماه. DeSantis گفت: او اعلام خواهد شد گام های بعدی در بازگشایی دولت چهارشنبه.

“من به ایجاد یک نیروی کار … من قصد دارم به مرور که امروز” او گفت:.

زمانی که رئیس جمهور خواسته شد تا دقیقا آنچه که او یاد گرفته در مورد این ویروس در روزانه خود را در انتخابات ریاست جمهوری جلسات در ماه های ژانویه و فوریه آقای ترامپ گفت که او احتمالا می دانستند “خیلی بیشتر از دموکرات ها.” واشنگتن پست در گزارش این هفته رئیس جمهور شد و هشدار داد در ده جلسات در اوایل سال جاری در مورد قبر تهدید COVID-19 مطرح کرد.

“من می خواهم به بررسی کنید من می خواهم که به بررسی کنید من می خواهم می خواهم به نگاه به تاریخ دقیق هشدارها” رئیس جمهور افزود: زمانی که فشار بیشتر است.

کاخ سفید منتشر کرده است جدید راهنمایی در تست و ردیابی برای coronavirus که کارشناسان بهداشت عمومی می گویند بسیار مهم برای کاهش محدودیت های آمریکایی ها و کسب و کار. هدایت را تعهد برای تست تا حد زیادی در ایالات متحده هر چند دریاسالار برت Giroir, معاون وزیر بهداشت گفت: CBS اخبار مغلوب ساختن پیشی جستن دولت متعهد به حصول اطمینان از تمام 50 ایالت به اندازه کافی تست به صفحه نمایش حداقل 2 درصد از جمعیت خود را در هر ماه.

رئیس جمهور اظهار داشت در اوایل این ماه در این کشور آزمایش ظرفیت است “به طور کامل و کافی” برای آغاز دور این کشور حتی به فرمانداران گفت: آنها به اندازه کافی تست های مورد نیاز برای شروع به دنبال در جهت بازگشایی و هشدار داد کمبود منابع برای تست کیت مانند سواب به عنوان معرف. فرمانداران به نام برگ برنده دولت برای رسیدگی به زنجیره تامین مسائل هر چند کاخ سفید هدایت می کند جزئیات چگونه دولت فدرال خواهد شد و رفع این مسائل است.

هنوز فرمانداران برخی از کشورها شروع کرده اند محدودیت های بلند در محل قرار داده برای محدود کردن گسترش coronavirus.

اقامت در خانه سفارشات در فلوریدا و آریزونا را در مجموعه ای به پایان می رسد در این هفته و توقیف برخی از کسب و کار در گرجستان و کلرادو باید شروع به باز کردن درهای خود را دوباره.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de