رئیس جمهور تهمت می گوید: خوشحالم که کیم جونگ سازمان ملل متحد است که به خوبی پس از رهبر کره شمالی Reemerges در

پس از روز از تعجب کره شمالی به رهبری کیم جونگ سازمان ملل متحد زنده بود او ظهور جمعه برای یک عکس op. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از طریق یک صدای جیر جیر بوق و کرنا رهبر بازگشت.

یک عکس بود توییتی از کیم در مراسم پیشگامانه از یک کود گیاهی در سونچئون است که در حدود یک ساعت در شمال کره شمالی پایتخت خبر دادند.

در واکنش رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آرزوی سلامتی و آرزوهای خود را به کیم که سکوت کرده بود از جامعه جهانی در حالی که به عنوان شایعات swirled او در سلامت بد است.

“من برای یک, خوشحالم برای دیدن او بازگشته است و خوب!,” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی شنبه.

Donald Trump and Kim Jong Un
رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد و رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شرکت در یک جلسه در سمت جنوب از منطقه غیرنظامی (DMZ) جدا جنوبی و کره شمالی در 30 ژوئن 2019 در Panmunjom کره جنوبی. رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد به طور خلاصه در کره ای منطقه غیرنظامی (DMZ) روز یکشنبه با قصد احیای متوقف مذاکرات هسته ای و نشان دادن دوستی بین دو کشور. برخورد شد و بار سوم مغلوب ساختن پیشی جستن و کیم بدست با هم در فرد به عنوان رهبران این دو کشور گفته اند که آنها متعهد به “کامل denuclearization” از شبه جزیره کره.
جزوه عکس دونگ-A Ilbo via Getty Images/گتی ایماژ

این رهبر کره شمالی شده بود نسبتا آرام و غایب برای دو هفته در شبه جزیره با بسیاری از گمانه زنی در سلامتی خود—از یک بیماری قلبی به کوروناویروس. اما در روز جمعه او گزارش شده اولین حضور عمومی خود را در یک مراسم بریدن روبان یک کود گیاهی در سونچئون با توجه به کره جنوبی آژانس خبری Yonhap و کره شمالی دولتی خبرگزاری KCNA.

KCNA گزارش داد که مردمی در آن حضور داشتند از شکستن زمین “شکست را به صاعقه وار به سلامتی از hurrahs” زمانی که کیم جونگ سازمان ملل متحد به نظر می رسد.

“[Kim] گرمی اذعان سازندگان و توده های بالا بردن صاعقه وار به سلامتی” آژانس گفت.

رهبر تور کود کارخانه با مقامات ارشد از حاکم حزب کارگران و او تنها خواهر کیم یو جونگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im