تحت فشار کلاه و چادر می تواند کمک به درمان coronavirus بیماران و حفظ پزشکان امن

تلگراف | No comments

دو دستگاه جدید در حال توسعه در ایالات متحده می تواند “lou whiteman” در درمان به شدت بیماری کروناویروس بیماران و جلوگیری از سلامت کارگران از آلوده شدن به گفته کارشناسان برجسته.

کلاه و چادر توسعه یافته توسط یک تیم در دانشگاه میشیگان و مهندسی شرکت FlexSys به طور موثر جداسازی بیمار از تیم درمان آنها, کاهش خطر انتقال ویروس و امکان استفاده از روش های درمانی دیگر که قبلا دیده شده است به عنوان بیش از حد مخاطره آمیز است.

بهداشت و درمان کارگران در سراسر جهان پرداخت قیمت سنگین برای کار خود را در درمان بیماران مبتلا به Covid-19. در اسپانیا حدود یک پنجم از افراد آلوده و یا 44,000 مردم – سلامت کارگر.

پائولا Fujiwara, علمی, مدیر اتحادیه بین المللی مبارزه با سل و بیماری های ریوی گفت: کلاه و چادر اجازه می دهد سلامت کارگران به تمرین بالینی “فاصله” در حالی که به دنبال پس از بيماران است.

“بالينی فاصله است Covid-19 بازی-changer,” او گفت:.
این تحت فشار چادر را فراهم می کند برخی از حفاظت برای کارکنان مراقبت های بهداشتی


اعتبار: دانشگاه میشیگان

هر دو دستگاه کار می کنند با ایجاد فشار منفی در محیط اطراف بیمار و جلوگیری از قطرات تنفسی از فرد آلوده فرار. دستگاه های سنجش هوا و اکسیژن و سپس آلوده هوا لوله کشی و فیلتر برای حذف ذرات.

این تیم گفت: استفاده از این دستگاه می تواند به این معنی است که برخی از درمان تنفسی که تا به حال دیده شده است و به عنوان یک انتقال خطر از آنجا که آنها در نتیجه “aerosolisation” – تولید ذرات هوابرد و کوچک و قطرات مایع ویروس – در حال حاضر می تواند مورد استفاده قرار گیرد بیشتر به طور گسترده ای به جای تهاجمی در معرض خطر و در خواست یک درمان است.

این شامل اکسیژن لوله ها در بيماران بینی و nebulised داروها که در آن دارو تجویز شده است از طریق جریمه اسپری. این عنوان قرار دادن یک کارگر بهداشت انجام عمل به عنوان در معرض خطر ابتلا به ویروس.

دکتر بنجامین Bassin, استادیار طب اورژانس در میشیگان پزشکی گفت: “ما به طور بالقوه با استفاده از یک ابزار اضافی در زرادخانه ما در برابر این بیماری است که می تواند کمک به بیماران به دلیل خطرات به سلامت کارگران است.”

دو “اثبات مفهوم” مطالعات منتشر شده در مجله بین المللی سل و بیماری های ریوی در روز پنج شنبه پس از دستگاه های تست شد و در دو بيمار و تعداد زیادی از این تیم است.

پنجاه چادر تحویل داده خواهد شد به میشیگان پزشکی برای استفاده در این هفته.

محققان گفت: این دستگاه همچنین می تواند در درمان سایر بیماری های تنفسی و می تواند به خصوص مفید در پایین و کشورهای با درآمد متوسط هستند که بسیاری از آنها در حال حاضر رو به افزایش تعداد Covid-19 موارد با تخلیه منابع مراقبت های بهداشتی.

این دستگاه نسبتا کم هزینه در مقایسه با فشار منفی در اتاق و یا یک درمان چرا که آنها ساخته شده از مواد موجود. با این حال افزایش تولید است که چالش بعدی این تیم مواجه است و آن ،

استاد درک هیل استاد تصویربرداری پزشکی در دانشگاه کالج لندن بود که بخشی از این مطالعه گفت: در حالی که این دستگاه امیدوار کننده شانس گرفتن آنها تایید شده برای استفاده گسترده سرعت بسیار بعید است.

“در حالی که این دستگاه تحت تست بالینی آن روشن نیست که چگونه نزدیک آن است که به عنوان یک محصول نهایی,” او گفت:, و اضافه کرد آزمایش های بیشتری انجام می شود نیاز به.

با اشاره به حادثه ای در روسیه که در آن پنج نفر فوت کرد زمانی که یک دستگاه تهویه آتش او اضافه کرد: “شما باید به آزمون. این چیزها را در یک مدت زمان طولانی و دلیل خوب است. اگر شما انجام نمی, چیزهایی که با دقت مردم می میرند.”

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>