پرنس چارلز می گوید: تنوع بریتانیا ‘بزرگترین قدرت او به عنوان ادای احترام به Windrush نسل

شاهزاده ولز ادای احترام به “عمیق و دائمی سهم” از Windrush نسل به بریتانیا به عنوان او می گوید: تنوع جامعه مدرن است که آن را “بزرگترین قدرت”.

شاهزاده در پیامی به مناسبت Windrush بعد گفت: نسل اول Windrush مهاجران ساخته شده بود “بی اندازه تفاوت” به “جنبه های بسیاری از” از خانه جدید خود را.

بیان یک “بدهی قدردانی” کرد و گفت که “تنوع غنی از فرهنگ” که در حال حاضر را تشکیل می دهند انگلستان دروغ “در قلب از آنچه که ما می تواند به عنوان یک ملت” و اضافه کردن آنها در خدمت به “تقویت و غنی سازی پارچه از زندگی ملی ما”.

“امروز ما به عنوان افتخار میراث Windrush نسل و سهم ارزشمند مردم سیاه در انگلیس, من از صمیم قلب امیدواریم که ما می تواند همچنان به گوش دادن به داستان های یکدیگر و از یکدیگر یاد بگیرند,” او گفت:.

“تنوع جامعه ما این است که خود را بزرگترین قدرت می دهد و ما آنقدر به جشن می گیرند.”

صحبت کردن در یک پیام ویدیویی ارسال شده در رسانه های اجتماعی توسط کلارنس خانه شاهزاده نیست به صراحت مرجع Black Lives Matter جنبش اما ستایش جیمز بری یک شاعر که میره از جامائیکا به انگلستان در سال 1949 که “هرگز اجتناب مسائل دشوار از بی عدالتی در تاریخ و یا در حال حاضر, اما همیشه به دنبال درک متقابل”.

او رفت و در استرس نیاز به “واقعا به شنیدن یک دیگر و واقعا برای دیدن و از طریق انجام این کار به درک”.

پرداخت ادای احترام ویژه به جامعه سیاه و سفید او به عنوان “ضربه بسیار سخت” با این بیماری همه گیر کوروناویروس او مورد ستایش قرار داد تمام کسانی که از آفریقا و کارائیب تبار است که “در یک بخش ضروری” از بیمه خدمات درمانی “از ابتدا”.

“در میان این بحران بهداشت عمومی است که همچنان به مقابله با ما از همه, من می خواهم به پرداخت ادای احترام به پزشکان و پرستاران و همه مشغول به کار در بیمارستان های ما به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که در هر نوع نقش حیاتی در خط مقدم از این بیماری همه گیر از جمله ما سیستم حمل و نقل عمومی” او گفت:.

“در همان زمان من می دانم که سیاه و سفید جامعه شده است به ضربه بسیار سخت توسط این ویروس مهلک.

“به کسانی که از دست عزیزان خود را در چنین دلخراش شرایطی که آن را غیر ممکن است برای آنها را به راحتی بستگان خود را در بیمارستان, من فقط می توانم انتقال من عمیق ترین همدردی; و به هر کس در خط مقدم که قرار داده شده است تحت چنین فشار شدید در طول سه ماه گذشته افزایش یافته است و قهرمانانه به چالش بی سابقه, من می خواهم برای گفتن به نمایندگی از همه ما چه بی اندازه افتخار ما هستند از آنها و راه آنها انجام وظایف طاقت فرسا.”
پرنس چارلز و مهمانان خوانده شده را علامت سالگرد 50 از ورود Windrush نسل در سال 1998


اعتبار: PA

پرداختن به Windrush نسل و خانواده خود را شاهزاده گفت: “مردان و زنانی که به پا کردن امپراتوری Windrush در درشکه روباز سبک دو چرخه در ژوئن سال 1948 فقط چند ماه قبل از اینکه من به دنیا آمدم تا به حال پشت سر همه که آشنا بود به آنها را به منظور تلاش برای فرصت را در زمین آنها به سختی می دانستند.

“بسیاری از آنها خدمت کرده بود با تمایز در نیروهای مسلح بریتانیا در طول جنگ جهانی دوم فقط به عنوان پدر و پدربزرگ تا به حال در جنگ جهانی اول.

“در حال حاضر آنها را به قرض دادن کار سخت خود را و مهارت به کشور بازسازی در زمان صلح و برای ایجاد آینده ای بهتر برای خود و خانواده خود را.

“آنها به سختی می تواند تصور کند که آنها چگونه و کسانی که به دنبال آنها را چنین عمیق و دائمی سهم به زندگی است.
جامائیکا مهاجران بودن استقبال راف از مقامات استعماری دفتر سابق troopship HMT امپراتوری Windrush فرود آمد و آنها را در درشکه روباز سبک دو چرخه در سال 1948


اعتبار: PA

“امروز ارائه می دهد یک فرصت برای بیان بدهی قدردانی ما نسبت به این که اولین Windrush نسل برای پذیرش دعوت برای آمدن به بریتانیا و بالاتر از همه به رسمیت شناختن بی اندازه تفاوت که آنها خود را فرزندان و نوه های خود را ساخته اند به طوری که بسیاری از جنبه های زندگی اجتماعی به فرهنگ ما و به هر بخش از اقتصاد ما.”

ارجاع یک سفر سلطنتی و فرهنگی بایگانی در Brixton در سال 2017 او صحبت از “قابل توجه ملیله مشترک المنافع” و “قانع کننده یادآوری است که جامعه ما بافته شده است از موضوعات متنوع”.

“هر موضوع شامل فردی انسان داستان از شجاعت و فداکاری ابتکار و عزم و قدرت قابل توجه از شخصیت. “این بسیار حیاتی است به نظر می رسد به من که طیف گسترده ای از این داستان را شنیده است و با ارزش.

“ما فقط می توانیم درک کنیم که ما به عنوان یک ملت که در آن ما آمده است و آنچه از مسیر آینده ما باید اگر ما قادر به نگاه در گذشته و حال و آینده از هر یک از دیگر چشماندازهای.”

در ماه ژوئن سال 1998 شاهزاده ولز میزبانی پذیرش در سنت جیمز قصر به مناسبت سالگرد 50 از Windrush.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de