پرنس چارلز می گوید اعتماد ملی حامیان coronavirus است ‘چالش’ جامعه

شاهزاده ولز گفت: coronavirus است “به چالش کشیدن” جامعه در راه مردم تجربه کرده اند برای نسل های.

پرنس نظر ساخته شد در پیشگفتار یک نسخه ویژه از این اعتماد ملی را magazine, مارک سازمان 125 سالگرد و خود را از 25 سال به عنوان رئیس جمهور آن است.

اعتماد گفت: این مجموعه به از دست دادن تا £200 میلیون دلار در این سال با توجه به Covid-19 شیوع.

حفاظت سازمان از دولت درخواست کرد که به صورت “فوری و عملی” پشتیبانی پس از آن مجبور به توقف تعدادی از پروژه ها با توجه به همه گیر.

وارث تاج و تخت می گوید: در این نشریه که تحویل داده خواهد شد به اعتماد اعضا در روز سه شنبه: “من باور دارم که امروز چالش های ایجاد اعتماد ملی مهم تر از همیشه. و به عنوان من نوشتن این, در حال حاضر حوادث در حال پیشرفت در فوق العاده ترین سرعت و لمس هستند تمام زندگی ما است.

“جهانی گسترش coronavirus است به چالش کشیدن جامعه در راه است که ما تجربه کرده اند برای نسل و به عنوان یک تاثیر مستقیم آن است البته لازم به بسته شدن موقت از اعتماد ملی, خواص پارک ها و باغ های بیش از حد.

“متاسفانه وضعیت نیز مجبور به لغو 125 سالگرد حزب باغ بود که با توجه به محل در کاخ باکینگهام در روز پنج شنبه 14 مه در زمانی که من تا به حال بسیار به دنبال به جلو به ملاقات بسیاری از شما.

“در حالی که بدون شک این یک ننگ بزرگ من می دانم سالگرد نباید نادیده گرفته خواهد شد و من باید به انجام آنچه من می توانم به بازی من در جشن این نقطه عطف مهم – اما از راه دور.”

اعتماد مدیر کل هیلاری مک گریدی گفت: “یک افت شدید در درآمد” است و تهدید این کشور به محیط زیست بخش.

صحبت کردن در تعطیلات آخر هفته در بی بی سی صبحانه خیریه رئیس برآورد اعتماد “از دست رفته در حدود 50 درصد از درآمد سالانه به معنای واقعی کلمه یک شبه” زمانی که سایت بسته در اوایل این سال است.

نوشتن در روزنامه دیلی تلگراف, Ms مک گریدی خواست وزیران به گام و “آدرس طبیعت حیات وحش و محیط زیست سازمان با فوری ارائه پشتیبانی”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر