شاهزاده هری کمک می کند تا جشن توماس موتور تانک را در سالگرد 75

شاهزاده هری را ثبت کرده یک پیام ویژه برای جشن سالگرد 75 از کودکان مورد علاقه توماس موتور تانک.

دوک ساسکس معرفی یک برنامه جدید به نام توماس و دوستان: رویال موتور که دارای یک داستان است که شامل هری پدر و مادر پرنس چارلز و ملکه الیزابت دوم به عنوان شخصیت های متحرک.

مجموعه ای هنگامی که شاهزاده ولز بود و پسر داستان می بیند دوستانه موتور در نظر گرفتن آقا Topham Hatt کنترل از راه آهن به کاخ باکینگهام برای دریافت یک افتخار.

در مقدمه – ثبت شده در ماه ژانویه قبل از حرکت خود را در خارج از کشور – شاهزاده هری دیده است نشستن در یک صندلی از خواندن یک کتاب در مورد آموزش ماجراهای.

در بیانیه ای گفت که او “خاطرات رو به رشد با توماس و دوستان و حمل و نقل به مکان های جدید را از طریق ماجراهای خود را”.
هنوز هم تصویر از جدید متحرک ویژه شامل ملکه الیزابت و پرنس چارلز به عنوان یک کودک


اعتبار: Mattel

توماس “بوده است که آرامش چهره آشنا برای بسیاری از خانواده ها بیش از 75 سال گذشته – سرگرم کننده آموزش و الهام بخش کودکان در مورد مسائل مهم از طریق داستان های هیجان انگیز و شخصیت های,” او اضافه شده است.

در ژانویه پرنس هری و همسرش مگان, دوشس ساسکس اعلام کرد که آنها برنامه ریزی برای ترک به عنوان ارشد خانواده سلطنتی به دنبال استقلال مالی و حرکت به شمال امریکا است.

تقسیم شد رسمی در پایان ماه مارس و در حال حاضر در کالیفرنیا که در آن Meghan مطرح شد.

اثبات شاهزاده هری دلبستگی به موتور نیز می تواند دیده می شود در عکس ها از اولین روز حضور در مهد کودک در سپتامبر سال 1987 که در او دیده می شود حمل توماس موتور تانک ،
شاهزاده هری امواج به عکاسان در حالی که برگزاری یک توماس موتور تانک کیسه در روز اول خود را در یک مهد کودک


اعتبار: AP

برگرد. Wilbert Awdry منتشر شد و اولین کتاب در راه آهن سری 75 سال پیش. آن را در اصل به عنوان یک داستان قبل از خواب برای پسرش کریستوفر در طی یک جلسه از سرخک است.

این دلیر مخزن آبی موتور به نظر نمی رسد در اولین داستان. او خود کتاب مصور در سال 1946 به نام توماس موتور تانک و سریع در زمان بیش از ادوارد گوردون و هنری به عنوان مورد علاقه همه.

قطار قصه تبدیل شد به یک انیمیشن توقف حرکت سری در ’80s در حال حرکت به CGI در سال 2009. توماس و دوستان متعلق به ماتل در حال حاضر در هوا در بیش از 160 کشور در سراسر جهان.

بازیگر بریتانیایی رزاماند پایک نیز پردازنده توماس و دوستان: رویال موتور ابراز یک شخصیت جدید مهم قطار به نام دوشس لافبورو.

نمایش پخش خواهد شد توسط Netflix آمریکا در مارس 1 و در کانال 5 را میلک شیک نشان می دهد در بریتانیا روز بعد. آن نیز از تلویزیون پخش شود در کانادا و استرالیا بعد از آن در ماه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im