شاهزاده هری نتواند ارتش و می گوید دوستان خود زندگی است تبدیل وارونه

دوک ساسکس گفته دوستان او “نمی توانم باور کنم که” آنچه اتفاق افتاده است در ماه های اخیر و این که او نتواند ارتش تلگراف یاد کرده است.

شاهزاده هری در جلب اعتماد بگیرید و یاد دهید که او “نتواند رفاقت” زندگی در نیروهای مسلح که در آن او محبت شناخته شده به عنوان ‘کاپیتان ولز داشتن محروم شده نظامی خود قرار ملاقات پس از Sussexes تقسیم از خانواده سلطنتی در 31 مارس است.

بعد از هری و مگان اعلام کرد که پله پایین به عنوان ارشد خانواده سلطنتی در ژانویه دوک بود مجبور به ترک نقش خود را به عنوان کاپیتان کلی دریایی سلطنتی افتخاری هوایی فرمانده RAF Honington و ناخدا ارشد کشتی های کوچک و غواصی فرماندهی نیروی دریایی سلطنتی.

در به شدت دقت بیانیه تأمل در آنچه توافق شده بود با ملکه, زن و شوهر اشاره کرد که هری حفظ “رتبه اصلی” اصرار او “همچنان خود را بی دریغ حمایت نظامی جامعه در غیر ظرفیت رسمی.”

آنها در حال حاضر زندگی در لس آنجلس با پسر خود, مورچه, که تبدیل به یکی بعدی روز شنبه (6 مه).

به خوبی قرار داده شده منبع را نشان داد: “هری گفته دوستان او واقعا از دست رفته ارتش و همچنین نظامی خود را ملاقات. او نتواند رفاقت بودن در نیروهای.

“او شده است گفتن دوستان که او هنوز هم نمی توانم باور کنم که این اتفاق افتاده است. او نمی تواند باور زندگی خود شده است وارونه.

“او در یک مکان شاد زمانی که او به خدمت در ارتش و سپس او ملاقات Meghan و از آن پس زندگی بوده است. اما من فکر نمی کنم او گیراندم چیز تبدیل کاملا به آنها انجام داد.”

تاکید بر این که هری, 35, را سرزنش همسر خود را برای مایل به بازگشت به زادگاهش امریکا این منبع افزود: “البته او را سرزنش نیست Meghan. وجود دارد فقط یک حس است که او ممکن است شده اند بهتر محافظت می شود اگر او هنوز هم در ارتش.”
هری و مگان باید نقل مکان به امریکا


اعتبار: ایسنا

در مارس 2015, کاخ کنزینگتون اعلام کرد که هری را از نیروهای مسلح در ماه ژوئن پس از 10 سال کار نظامی را دیدم او را به خدمت دو تور از افغانستان است.

در بیانیه ای اعلام کرد او به دنبال به جلو به یک “فصل جدید” در زندگی خود شاهزاده اعتراف کرد که او در یک “تقاطع” و ترک ارتش بوده است “واقعا تصمیم دشوار”.

او قبلا صحبت در مورد ارتش زندگی بودن “را به عنوان طبیعی به عنوان آن را به” اضافه کرد: “من یکی از بچه ها. من اصلا درمان هر گونه متفاوت است.”

این تصمیم پس از راه اندازی این رقابت ها در سال 2014 به تحسین دادن زخمی یا بیمار, نیروهای مسلح پرسنل این فرصت را به شرکت در پارالمپیک بازی های سبک مسابقات است.

تأمل در کار ارتش هری گفت: “از یادگیری راه سخت به ماندن خارج نشده و با رنگ گروهبان در Sandhurst, برای مردم باور نکردنی من خدمت با طول دو تور در افغانستان تجربه های من تا به حال بیش از 10 سال گذشته خواهد با من بماند برای بقیه زندگی من است. برای من که همیشه خواهد بود بسیار سپاسگزار است.”
شاهزاده هری (راست) در خدمت دو تور افغانستان


اعتبار: PA

به عنوان یک “نمونه سرباز” توسط نظامی خود را مافوق هری دیدم در افغانستان دو بار اخیرا در سال 2012 به عنوان یک هلیکوپتر آپاچی خلبان و توپچی. ژنرال سر نیکلاس کارتر رئیس ستاد کل ستایش مهارت و قضاوت و حرفه ای در “selflessly” حمایت از سربازان بر روی زمین است.

پس از آغاز تمام وقت وظایف نظامی به عنوان یک افسر دانشکده افسری در آکادمی نظامی سلطنتی Sandhurst در مارس 2005 او راه اندازی شد و به عنوان افسر ارتش در آوریل 2006 پیوستن به خانواده سواره نظام (بلوز و Royals).

در اواخر سال 2007 او صرف 10 هفته در ولایت هلمند در افغانستان بود اما بیرون کشیده و پس از گزارش رسانه های راز خود را گسترش.

او شروع به آموزش به عنوان یک نیروی هوایی ارتش خلبان در ژانویه 2009 در حال تبدیل شدن به طور کامل عملیاتی حمله آپاچی خلبان هلی کوپتر در فوریه 2012.

در سال 2014 او در زمان یک افسر نقش کمک به هماهنگی پروژه های مهم و حوادث یادبود اما خودیها گفت که او نامناسب به میز کار بر اسب سپاه پاسداران در لندن بسیار ترجیح می دهند که بیشتر قابل رویت ترویج جانبازان از طریق طرح مانند Invictus.

یک سخنگوی شاهزاده کاهش یافته است به نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر