شاهزاده هری می گوید زندگی ‘به طور چشمگیری تغییر’

دوک ساسکس گفت: زندگی “به طور چشمگیری تغییر” را به عنوان او مشخص شده چه بوده است مراسم افتتاحیه این رقابت ها.

در یک ویدیو ارسال شده در رویداد حساب توییتر هری خواست “Invictus خانواده” به نگاه کردن به یکدیگر و آنها را تشویق به درگیر شدن با فعالیتهای مجازی طول چند روز آینده.

2020 رقابت ها شد و با توجه به برگزار شد اما این مراسم به تعویق افتاده است تا 2021 با توجه به Covid-19.

این رقابت ها به ارمغان می آورد با هم فعلی و سابق زخمی, زخمی یا بیمار خدمتگزاران و زنان از بیش از 20 کشور.

هری گفت: “ما به عنوان بزرگداشت سومین روز این هفته و ادای احترام به خدمات و فداکاری از کل جنگ جهانی دوم نسل ما باید نیز جمع آوری با هم در هلند به kickstart این رقابت ها سال 2020 در لاهه.
شاهزاده هری خواست “Invictus خانواده” به نگاه کردن به یکدیگر


اعتبار: WireImage

“زندگی به طور چشمگیری تغییر کرده برای همه ما پس از من گذشته بود در لاهه اما IG 2020 تیم انجام داده است یک کار باور نکردنی به وفق دهند تا به سرعت به وضعیت و آنها مشغول قرار دادن برنامه در محل برای سال آینده.

“از تاریخ های جدید خواهد شد به اشتراک گذاشته شده با شما به زودی. من امیدوارم که همه کسانی که در Invictus خانواده در حال مقابله خوبی و حمایت از یکدیگر را از طریق این زمان به چالش کشیدن.”

هری گفت: او همچنان به شنیدن “شگفت انگیز” داستان خانواده با هم آمدن بیش از سیستم عامل های آنلاین اما از مردم خواست تا “نگاه کردن برای کسانی که رفته اند آرام یا که دیگر قابل مشاهده در سایت های چت”.

او افزود: “شما بچه ها بهترین هستند در این, بنابراین من هیچ شکی نیست که شما تمام پیش بینی وضع هوا در اطراف و حمایت از یکدیگر است.

“اگر چه ما نمی توانیم با هم در فرد من واقعا خوشحال هستم که وجود دارد مقدار زیادی از مجازی فعالیت های برنامه ریزی شده برای این هفته و من شما را تشویق به درگیر اگر شما می توانید دلیل این که شما هرگز نمی دانید ممکن است آن را سرگرم کننده و یک تغییر از هنجار.

“در طول این هفته ما خواهد شد از دیدن و شنیدن از بسیاری از Invictus رقبای خود را تجربه و انعطاف پذیری در برخورد با چالش های بهداشت روانی چیزی است که همه ما می تواند درس یاد بگیرند از.”

وی افزود: همان را می توان گفت: “ما باور نکردنی بهداشت حرفه ای” کار سخت به نگه داشتن هر کس امن است.

هری گفت: Invictus Games بنیاد خواهد شد میزبانی یک کنفرانس مجازی بین المللی, سخنرانان و شرکت کنندگان در “به اشتراک گذاری افکار خود را و تجربه پذیری و چرا Invictus روح بسیار مهم است”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im