شاهزاده فیلیپ, 99, مراحل از بازنشستگی برای ویندزور نظامی تحویل

دوک ادینبورگ است که برای شرکت در یک نادر رسمی نامزدی پله از بازنشستگی برای یک مراسم نظامی در قلعه ویندسور.

شاهزاده فیلیپ, 99, که بازنشسته شد در سال 2017 را به انتقال از نقش خود به عنوان سرهنگ رئیس تفنگ به دختر در قانون دوشس کورنوال.

این مراسم روز چهارشنبه آغاز خواهد شد در قلعه ویندزور که در آن ملکه و دوک شده اند و زندگی در انزوا از آغاز مستند.

وجود چهار Buglers از گروه و Bugles از تفنگ را صدا تفنگ مجمع تماس به عنوان دوک می رسد در اول خود را “زنده” نامزدی عمومی پس از بازنشستگی اش در سال 2017.

اگر چه او دیده شده است در موارد خانواده ها از جمله عروسی خود را نوه های کوچک خود را به تعدادی از وظایف رسمی را محدود شده است تا حد زیادی به مخاطبان گاه به گاه با عکس منتشر شده است.

روز چهارشنبه او ظاهر خواهد شد در خارج از قلعه در مقابل رسانه ها برای مراسم.
دوک ادینبورگ حضور نهایی خود را تعامل به عنوان کاپیتان عمومی, Royal Marines در ماه اوت سال 2017


اعتبار: AFP

کاخ باکینگهام گفت: دستیار سرهنگ فرمانده Major General تام Copinger-Symes شد و سلام و با تشکر از دوک ادینبورگ برای او رویال حضرت’ 67 سال پشتیبانی و خدمات به تفنگ و خود را تشکیل و سابقه هنگ.

“این Buglers سپس صدای تفنگ هنگ تماس و به دنبال آن ‘بیشتر رژه’ تماس به علامت دوک ادینبورگ نهایی مراسم به عنوان سرهنگ-in-Chief.”

از آنجا رسیدگی خواهد حرکت به Highgrove خانه که در آن دوشس کورنوال را قبول افتخار استقبال تفنگ’ سرهنگ فرمانده کل Sir Patrick ساندرز به عنوان جدید سرهنگ-in-Chief.

دوک شده است سرهنگ رئیس تفنگ پس از تشکیل آن در سال 2007 است اما به عنوان سرهنگ-in-Chief از هنگ های پی در پی که در حال حاضر تا تفنگ از سال 1953.

دوشس کورنوال سلطنتی منصوب شد سرهنگ از 4 گردان تفنگ در سال 2007.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im