پرینستون نام اول خود را سیاه valedictorian

سی بی اس آمریکا | No comments

پرینستون به نام اول خود را سیاه valedictorian در تاریخچه مدرسه. نیکلاس جانسون که علمی غلظت آن در تحقیق در عملیات و مهندسی مالی به دست آورده افتخارات بالا در لیگ آیوی مدرسه.

جانسون و salutatorian فضل Sommers خواهد شد شرکت در پرینستون مجازی شروع در روز یکشنبه, مارس 31. مدرسه نیز قصد دارد برای برگزاری دیرهنگام در فرد مراسم برای کلاس 2020 بهار آینده در سال 2021 پرینستون در بیانیه ای گفت.

پس از فارغ التحصیلی جانسون که از مونترال خواهد کارآموز به عنوان ترکیبی کمی محقق و توسعه دهنده نرم افزار در D. E. Shaw ، سپس او را به ادامه کار علمی خود را در دانشگاه MIT آغاز دکتری مطالعات انجام شده در تحقیق در عملیات ،

در پرینستون Johnson, شرکت در چندین کارآموزی بین المللی فرهنگی و غوطه ور شدن در سفر به پرو هنگ کنگ و انگلستان است که به او گفته بودند به خصوص قابل توجه است. به عنوان یک rising ارشد جانسون مشغول به کار به عنوان یک مهندس نرم افزار در یادگیری ماشین در گوگل در کالیفرنیا ستاد. او همچنین محبوس در دانشگاه آکسفورد یکپارچه زیست شناسی محاسباتی و یادگیری ماشین ،

nicholas-7.jpg
نیکلاس جانسون در حال حاضر مشغول به کار در گوگل محبوس در دانشگاه آکسفورد و حضور خواهد MIT در پاییز. دانشگاه پرینستون

اما او گفت: بهترین قسمت از زمان را صرف با دوستان نزدیک.

“خاطرات مورد علاقه من از زمان من در پرینستون در حال خاطرات از صرف وقت با دوستان نزدیک و همکلاسی درگیر شدن در بحث های تحریک کننده — اغلب در اواخر شب — درباره ما اعتقادات و فرهنگ ها و محیط های که در آن ما مطرح شد, دولت, جهان, و چگونه ما قصد داریم در کمک مثبت به آن را در راه منحصر به فرد خود” جانسون در بیانیه ای گفت:.

جانسون گفت: او قدردانی تشویق او دریافت کرده است در پرینستون و نام دو اساتید — ویلیام مسی این Edwin S. Wilsey استاد تحقیق در عملیات و مهندسی مالی و Dannelle Gutarra کردرو یک مدرس دانشگاه در آفریقا مطالعات آمریکا — به خصوص با نفوذ.

“استاد مسی الهام بخش من توسط های خود را همیشه حاضر برای تحقیق در عملیات و از طریق حمایت خود را برای بزرگ سیاه و آفریقایی دانش آموزان در زمینه های بنیادی” جانسون گفت. “او من را تشویق به دنبال به طور فزاینده ای بلند پروازانه پروژه های تحقیقاتی و به اشتراک گذاری کار من در کنفرانس های علمی.

“استاد Gutarra معرفی من به نگارش علمی در طول سال اول نوشتن سمینار” جانسون ادامه داد. “او ابزاری در کمک به توسعه مهارت های من به عنوان موثر علمی نویسنده و ارتباط برقرار و او به من انگیزه برای تبدیل شدن به یک نوشتن همکار.”

جانسون پایان نامه ارشد, “ترتیبی تصادفی ساختار شبکه بهینه سازی با برنامه های کاربردی برای پرداختن به کانادا اپیدمی چاقی” بر “در حال توسعه با عملکرد بالا و کارآمد الگوریتم برای حل یک شبکه مبتنی بر بهینه سازی مشکل است که مدل های مبتنی بر جامعه پیشگیرانه سلامت مداخله طراحی شده برای جلوگیری از شیوع چاقی در کانادا” با توجه به پرینستون. کار “همچنین دارای برنامه های کاربردی به مداخلات بهداشت عمومی طراحی شده برای افزایش پایبندی به سخت اجتماعی فاصله برای جلوگیری از گسترش COVID-19.”

جانسون عضو پرینستون فصل از مهندسین بدون مرز و خدمت خود را به عنوان co-رئیس جمهور در سال 2018 است. او همچنین به عنوان یک نوشتن همکار در پرینستون نوشتن مرکز و خدمت به عنوان یک مسکونی مشاور در محوطه دانشگاه.

جانسون علمی افتخارات عبارتند از انتخاب شدن به فی بتا کاپا و به Tau Beta Pi مهندسی افتخار جامعه, جایی که او به عنوان رئیس جمهور از پرینستون در فصل 2019.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>