پرینستون به رها کردن وودرو ویلسون نام از مدرسه

دانشگاه پرینستون حذف خواهد شد رئیس جمهور وودرو ویلسون نام از آن دانشکده امور عمومی و بین المللی و یکی از آن مسکونی کالج دانشگاه, رییس جمهور در روز شنبه اعلام کرد. رئيس دانشگاه Christopher L. Eisgruber گفت: هیئت امنا رای به حذف رئیس جمهور سابق نام روز جمعه با استناد به ویلسون “نژادپرستانه تفکر و سیاست.”

“ویلسون نژادپرستی معنادار و مهم حتی با استانداردهای زمان خود. او تفکیک فدرال خدمات مدنی پس از آن تا به حال شده است به لحاظ نژادی یکپارچه برای چندین دهه در نتیجه مصرف امریکا عقب در تعقیب آن عدالت است. او نه تنها acquiesced اما اضافه مداوم تمرین نژادپرستی در این کشور یک عمل است که در ادامه به انجام آسیب امروز” Eisgruber گفت: در نامه خود اضافه کرد که رئیس جمهور سابق را “segregationist سیاست های او را یک به خصوص نامناسب اسم برای یک سیاست عمومی مدرسه است.”

هیئت مدیره قبلا در نظر گرفته شده از بین بردن ویلسون نام پس از فعالان دانشجویی در اعتراض 2015 اما ویلسون نقد و بررسی میراث کمیته تا به حال مصمم به حذف این نام در سال 2016. Eisgruber گفت: هیئت تجدید نظر که تصمیم گیری در این ماه “به عنوان غم انگیز قتل جورج فلوید Breonna تیلور Ahmaud Arbery و Rayshard بروکس جلب توجه دوباره به مدت طولانی و مخرب تاریخ نژادپرستی در آمریکا است.”

این سیاست عمومی مدرسه به جای خواهد بود, شناخته شده به عنوان پرینستون دانشکده امور عمومی و بین المللی و مسکونی کالج خواهد شد تغییر نام داد و برای اولین بار ،

Eisgruber اذعان کرد در بیانیه خود که این اقدام ممکن است به نظر می رسد بحث برانگیز چون ویلسون “تعمیرشده پرینستون” زمانی که او رئيس جمهور از دانشگاه.

“بخشی از مسئولیت ما به عنوان یک دانشگاه است که برای حفظ ویلسون رکورد در همه قابل توجه آن پیچیدگی” Eisgruber گفت.

“پرینستون است بخشی از یک امریکا است که بیش از حد اغلب نادیده, نادیده گرفته و یا معاف نژادپرستی اجازه می دهد تداوم سیستم های تبعیض آمیز بر علیه مردم سیاه و سفید,” Eisgruber گفت. “زمانی که درک چوین زانو برای نزدیک به نه ساعت در جورج فلوید گردن در حالی که تماشاگران ثبت ظلم او ممکن است فرض بر این است که سیستم را بی اعتنایی و نادیده گرفتن و یا بهانه ای رفتار خود را به عنوان آن را انجام داده بود در پاسخ به گذشته شکایت علیه او.”

در بیانیه ای جداگانه هیئت امنا گفت: آنها باید “بپرسید که آیا این قابل قبول است که برای این دانشگاه دانشکده امور عمومی به تحمل نام یک نژادپرست است.”

“همانطور که ما کشتی کشور با تاریخ آن در این لحظه مهم است به خصوص در موسسات متعهد به دنبال حقیقت است که ما تشخیص پیچیدگی از چهره های تاریخی است و ما به بررسی تمامیت تاثیر خود را در جهان” هیئت مدیره بیانیه ای گفت:. “اگر ما نتیجه گیری کرد که امروز ویلسون نژاد پرستی باعث می شود او را نامناسب یک اسم برای دانشگاه, دانشکده امور عمومی و بین المللی ما می دانیم که پرینستون ادامه مسئولیت به یاد داشته باشید دستاوردهای خود را حتی به عنوان ما صادقانه و علنا ادعا با خود را شکست.”

منموته دانشگاه نیز حذف ویلسون نام از ساختمان دانشگاه در روز جمعه با توجه به آسوشیتد پرس.

این مدارس تصمیم گیری می آیند در میان یک بحث در سراسر کشور در مورد فدرال آثار تاریخی و مجسمه های که تصویر بحث برانگیز چهره های تاریخی مانند مؤتلفه مقامات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im