اصلی شگفتی فارغ التحصیل از سالمندان با رژه

یک مدیر دبیرستان در کارولینای شمالی می خواستم به اجازه خود سالمندان دبیرستان می دانم که او را به فکر کردن در مورد آنها را در قرنطینه — حتی اگر آنها در مدرسه و نمی تواند جشن فارغ التحصیلی مانند آنها به طور معمول خواهد بود. غرب Craven مدیر دبیرستان طبری والاس سازمان یافته تعجب راهپیمایی برای همه 220 فارغ التحصیل از سالمندان به طوری که هر یک می تواند خود را جشن.

والاس جمع معلمان و مدیران و مربیان و افسران پلیس و آتش نشان و رهبران جامعه خارج از مدرسه و شکست آنها را به 14 گروه. هر گروه یک رژه مسیر و یک پشته از شخصی yard signs — یکی برای هر یک ارشد در کلاس 2020, با توجه به آزادی مطبوعات از EdNC یک گروه از سازمان های غیر انتفاعی و طرح های متمرکز در آموزش و پرورش است.

screen-shot-2020-05-05-at-2-42-24-pm.png
EdNC رفت و با اصل طبری والاس به عنوان او در بازدید از سالمندان دبیرستان با تعجب رژه. او به هر یک ارشد حیاط ثبت نام با نام و عکس بر روی آن به عنوان یک راه برای جشن نقطه عطفی در قرنطینه. EdNC

رژه گروه های تحت پوشش در مجموع 485 کیلومتر مربع مطمئن شوید که هر یک از فارغ التحصیلی ارشد رو ببینید. در آن زمان این شرکت کنندگان حدود چهار ساعت برای رسیدن به همه دانش آموزان.

“آنها گفتند: هیچ راهی وجود دارد برای انجام یک رژه کردن چون ما خدمات 485 کیلومتر مربع — خوب ما را نشان می دهد آنها” والاس گفت. “عقاب نمی پیروی از سنت ما سنت است.”

screen-shot-2020-05-05-at-9-11-14-am.png
برخی از فارغ التحصیلی سالمندان قرار دادن بر روی کلاه خود را و لباس شب زمانی که آنها متوجه شدم اصلی خود را در خانه خود را در کامل فارغ التحصیلی لباس شاهانه یا فاخر. EdNC

والاس خود بازدید 26 دانش آموزان است. او رژه گروه همچنین شامل Craven کلانتر تراشه هیوز که ایستاده اصلی را طرف او به عنوان دست از حیاط نشانه. علائم ارسال یک پیام مهم والاس گفت: “شما فارغ التحصیل خواهد شد.”

“لطفا قبول این به عنوان یک نشانه از Craven شهرستان تخته, آموزش و پرورش, مدیریت و معلمان تا زمانی که ما در نهایت می تواند به شما در سراسر صحنه” والاس گفت: به عنوان او قرار می گیرد نشانه ها در فارغ التحصیلان متری با توجه به EdNC.

تصویری گرفته شده توسط EdNC نشان می دهد چند سالمندان شوکه خود را برای دیدن اصل وجود دارد که منجر رژه حامیان گذشته خانه های خود. برخی از دانش آموزان حتی با قرار دادن خود به خود کلاه و لباسهای زمانی که آنها متوجه والاس در لباس فارغ التحصیلی لباس شاهانه یا فاخر.

والاس برنده کارولینای شمالی 2018 اصلی جایزه سال و بدون هیچ سوال که چرا: او می رود بالا و فراتر از آن را به مطمئن شوید که دانش آموزان خود را احساس خاص.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر