استاد مرده پس از واکنش بیش از “برده” دولت توییتهایی

مقامات روز پنجشنبه کشف بدن سفید کارولینای شمالی استاد که به تازگی اعلام بازنشستگی خود را در میان واکنش بیش از نظرات خود را در رسانه های اجتماعی که در آن او به نام دولت فرماندار “ماسا کوپر” و نسبت coronavirus محدودیت برای زندگی در یک “برده دولت است.” ستوان J. J. آبجو جدید هانوفر شهرستان کلانتر دفتر گفت: نمایندگان در بر داشت بدن از دانشگاه North Carolina-Wilmington پروفسور مایک آدامز 55 در حالی که انجام یک سلامتی بررسی کنید در خانه اش, CBS وابسته WNCN گزارش.

نمایندگان انجام شد مرگ بررسی اما آیا انتشار جزئیات بیشتری در مورد شرایط Adams’ مرگ است.

آدامز یک شاغل جامعه شناسی و جرم شناسی, استاد, بود, با توجه به بازنشستگی زود هنگام در اوت. 1. او به تازگی به یک $504,702 حل و فصل با این دانشگاه را برای از دست رفته و حقوق از دست رفته مزایای بازنشستگی.

در سال 2016 Adams ارسال شده یک مقاله در مورد یک فعال دانشجویی تحت عنوان “یک” عجیب و غریب مسلمان “جهاد” اخبار و آبزرور از رالی گزارش شده است.

یکی دیگر از جنجال های رخ داده در اواخر ماه مه هنگامی که Adams توییتی در مورد اجرایی به منظور محدود کردن گردهمایی های اجتماعی امضا شده توسط لیبریا روی کوپر در طول coronavirus بیماری همه گیر. آدامز توییتی که او dined با شش در شش صندلی و میز “احساس مانند یک رایگان مرد بود که زندگی در ایالت کارولینای شمالی است.” او سپس نوشت: “ماسا Cooper, اجازه دهید من مردم!”

توییت که این دانشگاه را محکوم کرد به عنوان “ننگین,” باعث شد بیش از 60 ، 000 نفر به امضای یک درخواست برای دریافت آدامز از کار خود اخراج شده.

این طومار ذکر شده آدامز “قلدری یک دانش آموز به انتقال به یک التهابی حساب توییتر که شامل تهدیدات نسبت به اقلیت ها و کسانی که ورزش اول خود را اصلاح حقوق.”

WNCN به گزارش دانشگاه منتشر شد بیانیه چهار شنبه شب که می خواند در قسمت: “آن را با غم و اندوه است که ما به اشتراک گذاری این خبر که جدید هانوفر شهرستان کلانتر دفتر در حال انجام یک مرگ تحقیقات مربوط به دکتر مایک آدامز استاد جرم شناسی. لطفا به دوستان خود و عزیزان در افکار خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de