پیش نویس گزارش دولت پروژه های COVID-19 مرگ و میر می تواند به حدود 3000 یک روز در اوایل ماه ژوئن داده ها بر اساس یک مدل توسعه یافته توسط محققان دانشگاه جانز هاپکینز. ایالات متحده در حال حاضر تجربه حدود 2000 کشته و 30,000 موارد جدید یک روز با اقامت در خانه سفارشات و اجتماعی فاصله در محل به عنوان ایالت یا شروع یا برنامه شروع به آرامش کسب و کار خود را تعطیل و برخی اجتماعی فاصله گرفته است.

اطلاعات ارائه شده به سازمان مدیریت اضطراری فدرال برای کمک در برنامه ریزی سناریو و چه شد قرار داده شده در یک نمایش به صورت اسلاید ارائه اولین گزارش نیویورک تایمز هنوز نهایی نشده است. داده ها نشان می دهد یکی از روشهایی که COVID-19 می تواند در رسیدن به این سطح بسته به عوامل مختلف.

کاخ سفید می گوید این داده نشده است تایید نشده است. “این است که کاخ سفید سند و نه آن را ارائه شده به Coronavirus نیروی کار و یا از طریق رفته بین بررسی صلاحیت,” سخنگوی کاخ سفید در جاد Deere در بیانیه ای گفت. “این داده ها نیست و انعکاسی از هر یک از مدل سازی های انجام شده توسط نیروی کار و یا داده ها که وظیفه نیروی اتحاد و تحليل قرار گرفت. رئیس جمهور دستورالعمل های مرحله به مرحله برای باز کردن امریکا دوباره در حال علمی رانده رویکرد که بالای بهداشت و کارشناسان بیماری های عفونی در دولت فدرال با موافقت. سلامت مردم آمریکا باقی مانده است رئیس جمهور تهمت اولویت است و ادامه خواهد داد به عنوان ما به نظارت بر تلاش های دولت برای کاهش محدودیت.”

دانشگاه جانز هاپکینز بلومبرگ دانشکده بهداشت آماده شده که اطلاعات تاکید کرد که عرشه اسلاید شامل داده های اولیه و گفت: آن دقیق نیست و برای ارائه اسلاید به عنوان پیش بینی.

“اطلاعات منتشر شده در درز سازمان مدیریت اضطراری فدرال (FEMA) عرشه اسلاید منتشر شده توسط نیویورک تایمز شامل مقدماتی تجزیه و تحلیل طراحی و توسعه توسط محققان در Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health,” مدرسه در بیانیه ای گفت. “این مقدماتی تجزیه و تحلیل شد ارائه شده در FEMA برای کمک در برنامه ریزی سناریو—نمی تواند به عنوان پیش بینی—و نسخه منتشر شده است نسخه نهایی. این نتایج مقدماتی هستند و نه پیش بینی آن است که دقیق به ارائه آنها را به عنوان پیش بینی.”

“این اطلاعات نشان می دهد که وجود دارد برخی از حالات از جمله زودرس آرامش اجتماعی فاصله که به احتمال زیاد به علت افزایش قابل توجه در تعداد COVID-19 موارد و مرگ و میر در ایالات متحده” در این بیانیه ادامه داد.

اما بسیاری از کشورهای بازگشایی کسب و کار خود شکست خورده اند برای دیدار با کاخ سفید خود معیار برای زمانی که برای حرکت به فاز اول بازگشایی.

اسکات Gottlieb سابق غذا و داروی کمیسر توییتی دوشنبه که منحنی از موارد ممکن است مسطح در ایالات متحده, اما از آن است plateaued به جای انداختن — که به عنوان متحده نگاه به بازگشایی شده است.

“ما هنوز هم در حال گسترش در سطح بالا: 30K موارد یک روز و 2 ، 000 مرگ و میر” گوتلیب است. “ما رسیده ملی فلات برای 30 روز. اما در بیش از 20 متحده در خارج از نیویورک, منطقه, موارد, و بستری شدن در بیمارستان هستند و هنوز هم در حال افزایش است. ما نیاز به آماده شدن برای مقابله با covid به عنوان یک تهدید مداوم.”

رئیس جمهور تهمت و گفت: در طول یک فاکس نیوز تاون هال پنج شنبه شب که coronavirus مرگ و میر در ایالات متحده می تواند 100,000 پس از تنها چند روز پیش گفت: مرگ و میر می تواند 60,000 یا 70,000. مرگ و میر پیشی گرفته 68,000 در آمریکا دوشنبه.

— کاترین واتسون کمک به این گزارش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im