دادستان کاوش تفنگ-دارای حق اعمال زن و شوهر: مغلوب ساختن پیشی جستن فرماندار “پس از من”

St. Louis مدار وکیل کیم گاردنر گفت: اواخر روز سه شنبه که میسوری فرماندار و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن “پس از” او برای تحقیق در مورد یک زن و شوهر که نمایش داده می شود اسلحه به عنوان آنها در دفاع از خانه خود را در طول یک نژادی و بی عدالتی اعتراض. گاردنر ساخته شده از اظهار نظر پس از میسوری رژیم صهیونیستی است. مایک پرشن گفت: رئیس جمهور به او گفت که او نگران است که زن و شوهر می تواند پس از بازداشت ،

کشیش بخش به خبرنگاران گفت: روز شنبه که او تا به حال فقط بر روی گوشی با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و آمریکا دادستان کل ویلیام Barr. تماس تلفنی آمد و در میان گزارش که گاردنر یک دموکرات ممکن است پرونده اتهامات علیه علامت و پاتریشیا McCloskey هر دو از آنها را به وکلا در 60s. زن و شوهر اختیار داشت اسلحه در 28 ژوئن به عنوان معترضان راهپیمایی خود را پالازو رنسانس به سبک عمارت در راه به خانه از سنت لوئیس شهردار Lyda Krewson.

گزارش پلیس گفت: زن و شوهر شنیده صدای هیاهو و دیدم یک گروه بزرگی از مردم شکستن دروازه آهن مشخص شده با: “هیچ خاطی خصوصی” و “خیابان” ،

ویدیو نشان داد معترضان راه رفتن را از طریق دروازه و معلوم بود که از آن آسیب دیده بود. این به طور گسترده ای مشاهده ویدئو نشان داد علامت McCloskey دارای حق اعمال یک خمرهای شکل تفنگ و پاتریشیا McCloskey در کنار او ایستاده تکان دادن یک تفنگ دستی.

علامت McCloskey گفت: CBS وابسته KMOV-تلویزیون پس از حادثه ای که او و همسرش که هر دو وکیل بودند رو به “angry mob” در خصوصی خود را در خیابان و ترس برای زندگی خود را. هفته گذشته پلیس کشف و ضبط یک نیمه اتوماتیک .223 کالیبر تفنگ از زن و شوهر در خانه است.

اقدامات و شوهر کشیده اند بی اعتنایی و تمسخر از برخی از ستایش و حمایت از دیگران است. گاردنر سخنگوی گفت: این پرونده هنوز در دست بررسی و اتهامات واصل شده اند.

پرشن یک جمهوری خواه و سرسخت تهمت حامی نیز یک کلانتر سابق و نماینده دولت که همکاری میسوری را “قلعه دکترین” قانون است که توجیه استفاده از نیروی مرگبار هنگامی که حفاظت از خانه است.

کشیش گفت: او گفت: آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است که آن را دشوار است برای حذف یک انتخاب رسمی از دفتر در میسوری هر چند او نمی گویند اگر آقای ترامپ خواسته بود اگر گاردنر می تواند برداشته شود.

“من فکر می کنم رئیس جمهور نمی مانند آنچه که او دیدن و راه مردم در حال درمان,” پرشن گفت. “من فکر می کنم شما برخی از مرتب کردن بر اساس اقدامات است.”

در مصاحبه روز شنبه با Townhall رسانه ای آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در دفاع از این زن و شوهر گفت: “آنها برای رفتن به ضرب و شتم بد اگر آنها خوش شانس بودند” و این که خانه های خود را که قرار بود به غارت و احتمالا سوخته. او به نام صحبت از تعقیب آنها را یک رسوایی است.

این معلوم نیست چه یا آقای تهمت یا Barr می تواند انجام دهد اما پرشن گفت که او انتظار دارد که هر دو “می رویم به نگاهی به آن.”

گاردنر که در بیانیه روز شنبه که او تصمیم گرفته نشده که آیا به پرونده اتهامات علیه علامت و پاتریشیا McCloskey. او همچنین گفت: آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و کشیش بخش در ادامه به “بازی سیاسی با دست زدن به این موضوع گسترش اطلاعات غلط و تحریف حقیقت است.”

“این باور نکردنی است فرماندار ایالت میسوری به دنبال مشاوره از یکی از مهمترین و تفرقه رهبران در نسل ما برای غلبه اختیار محلی انتخاب دادستان” گاردنر گفت:, و اضافه کرد که “این نیز باور نکردنی است که در زمانی که ملت ما این است که در برخورد با یک سرعت در حال گسترش ویروس کشنده و دولت ما گزارش تعداد بی سابقه ای از عفونت های جدید آنها در حال راه اندازی این سگ سوت حملات علیه من است.”

گاردنر شد سنت لوئیس ” اولین سیاه, مدار وکیل هنگامی که او در زمان دفتری پس از برنده شدن در انتخابات در سال 2016. او 3 و نیم سال در دفتر کشیده شده اند پشتیبانی قوی از جامعه به خصوص برای اصلاحات تلاش ها با هدف کاهش حبس و توقف پیگرد سطح پایین جرایم مانند در اختیار داشتن ماری جوانا.

اما او نیز کشیده تمسخر از دیگران متهم او را از ضعیف بودن در جرم و جنایت و انگیزه های سیاست است.

در سال 2018 گاردنر شارژ آن رژیم صهیونیستی است. اریک Greitens با جنایت تهاجم به حریم خصوصی به اتهام گرفتن به خطر انداختن عکس از یک زن در طول اضافی-زناشویی امر است. Greitens یک جمهوری خواه رد اتهام و اتهام بود در نهایت کاهش یافته است اما او استعفا داد و در ماه ژوئن آن سال.

St. Louis سالانه در میان صفوف ملت مرگبارترین شهرهای 2020 در سرعت یکی از مرگبارترین سال تا کنون است. کشیش بخش در حال برنامه ریزی یک جلسه ویژه برای رسیدگی به جرم و جنایت خشونت آمیز در سنت لوئیس و کانزاس سیتی و گفت گاردنر باید متمرکز بر جرم بیش از حد نه McCloskeys.

“که زن و شوهر به هر حال حق به محافظت از اموال خود را” پرشن گفت.

آقای ترامپ “درک وضعیت در میسوری او را درک وضعیت در سنت لوئیس و چه خارج از کنترل آن را برای دادستان اجازه دهید به جنایتکاران و نه انجام کار خود را و سعی کنید برای حمله به شهروندان مطیع قانون,” پرشن گفت.

“رئیس جمهور گفت که او همه چیز را او می تواند در قدرت خود را برای کمک به این وضعیت است که او می تواند اقدام به انجام این کار است. من سپاسگزار است که او را از درگیر شدن در این وضعیت من خدا را شکر که او به ایستادن برای مردم به حقوق قانونی خود و ما در حال رفتن به حرکت به جلو در این حالت” پرشن گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net