دادستان که ترک سنگ مورد برای گفتن کنگره DOJ فشار

واشنگتن — یک دادستان فدرال که خارج از پرونده مربوط به راجر سنگ جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن دیرین متحد تنظیم شده است برای گفتن کنگره که سنگ محکومیت به کار گرفته شد در یک “بی سابقه راه” توسط وزارت دادگستری و سنگ دریافت درمان مناسب به دلیل رابطه اش با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

هارون Zelinsky دستیار آمریکا وکیل در وزارت دادگستری پس از 2014 را به کمیته قضایی مجلس در روز چهارشنبه که در زمان تصدی خود به عنوان یک دادستان فدرال او “هرگز دیده می شود نفوذ سیاسی هیچ نقشی در دادستانی تصمیم گیری — با یک استثنا: United States v. راجر سنگ” با توجه به یک کپی از بیانیه افتتاحیه افشا شده توسط پانل.

“آنچه من دیدم این بود که وزارت دادگستری اعمال فشار قابل توجهی در خط دادستان در این مورد به مبهم صحیح از صدور دستورالعمل محاسبه که راجر سنگ بود موضوع – و به آب پایین و در برخی از موارد آشکار تحریف وقایع که برخوردی در محاکمه و مجرم رفتار است که باعث به اعتقاد خود را” Zelinsky بگویید دموکرات به رهبری کمیته.

او نیز آشکار به نمایندگان مجلس که او بارها و بارها شنیده سنگ بود “درمان متفاوت از دیگر متهم به دلیل رابطه اش با رئيس جمهور باشد.”

با توجه به یک کپی از خود را افتتاح اظهارات Zelinsky در نظر دارد به قوه قضائیه کمیته که او مطلع شد که این اقدام آمریکا وکیل برای ناحیه کلمبیا, تیموتی درخت روغن قلم “بود دریافت فشار سنگین از بالاترین سطح از وزارت دادگستری برای برش سنگ و که باراک اوباما صدور حکم عزل دستورالعمل حذف ما شد و بر اساس ملاحظات سیاسی.”

“من همچنین گفته بود که این اقدام آمریکا وکیل بود به سنگ مانند کم سابقه مطلوب درمان, چرا که او ‘ترس از رئیس جمهور'” Zelinsky می گویند. “توضیح است که عمیقا نگران کننده است.”

Zelinsky تاکید کرد که او نمی کند موضوع را با جمله سنگ های دریافت شده از قاضی امی برمن جکسون در ماه فوریه بلکه طول می کشد تا موضوع را با “روند و این واقعیت است که وزارت دادگستری درمان راجر سنگ متفاوت است و بیشتر leniently در راه است که عملا اگر نه به طور کامل بی سابقه است.”

وزارت دادگستری سخنگوی Kerri Kupec در بیانیه ای گفت که دادستان کل ویلیام بر نمی بحث در مورد سنگ محکومیت آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و یا یکی دیگر از دیگری در کاخ سفید است.

“قابل توجه آقای Zelinsky یک خط دادستان نمی هر گونه بحث و گفتگو با دادستان کل ایالات متحده وکیل و یا هر عضو دیگر رهبری سیاسی در این بخش در مورد صدور حکم; به جای آقای Zelinsky را از اتهامات مربوط به آمریکا وکیل انگیزه هستند و بر اساس تفسیر خود را از وقایع و شایعات (در بهترین حالت) و نه دانش دست اول,” او گفت:.

Kupec تاکید کرد که Barr “است و ادامه خواهد داد به رویکرد همه موارد در وزارت دادگستری که با تعهد به حاکمیت قانون و عادلانه و بی طرفانه دولت عدالت است.”

دادستان فدرال در ایالات متحده به دفتر دادستان در مریلند و عضو سابق مشاور ویژه رابرت مولر تیم است که بررسی دخالت روسیه در سال 2016 انتخابات Zelinsky برنامه ریزی شده است به شهادت قبل از کمیته قضایی مجلس به عنوان بخشی از یک جلسه متمرکز بر دخالت سیاسی در وزارت دادگستری و تهدید به دادستانی استقلال.

Zelinsky یکی از چهار دولت وکلا که تحت پیگرد قانونی قرار سنگ اما به طور ناگهانی استعفا داد و از این مورد پس از بر رد پیشنهاد خود را که سنگ دریافت هفت تا نه سال در زندان نوامبر محکومیت هفت فدرال اتهامات عنوان شده علیه. شیا که در حال حاضر به عنوان سرپرست اداره مبارزه با مواد مخدر گفت: در صدور حکم تفاهم نامه که اولیه توصیه “مناسب نخواهد بود و یا در خدمت منافع عدالت در این مورد است.”

این حرکت توسط رده بالای وزارت دادگستری در سنگ مورد مطرح شده ادعا می کند که آیا این گروه متمایل به فشار سیاسی از کاخ سفید با توجه آقای تهمت عمومی دفاع از خود دیرین محرم و انتقاد از صدور حکم اولیه توصیه می شود.

اما بر گفته ABC News در مصاحبه ای در ماه فوریه که آقای ترامپ هرگز از او پرسید “برای انجام هر کاری در یک پرونده جنایی” و گفت: رئیس جمهور توييتها در انتظار موارد قبل از وزارت دادگستری “آن را غیر ممکن است برای من به انجام کار است.”

سنگ محکوم شد به 40 ماه زندان در اواخر فوریه برای دروغ گفتن به کنگره در مورد تلاش های خود را برای همکاری با ویکی لیکس در انتخابات ریاست جمهوری 2016 و تهدید یک شاهد برای پنهان کردن اقدامات خود را. او گفت که او خواهد بود به درخواست تاخیر برای شروع دوران محکومیت خود را به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و آن تهدید به جمعیت زندان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net