دادستان فدرال در حال پرسیدن که راجر سنگ دیرین محرم و سابق انتخاباتی مشاور رئیس جمهور تهمت بود محکوم به 7 تا 9 سال در زندان است. سنگ مجرم در ماه نوامبر از تمام هفت اتهامات عنوان شده علیه او ناشی از سابق مشاور ویژه رابرت مولر را در روسیه بررسی است.

سنگ وکلا مقابله که مشروط شدن و یا صفحه اصلی بازداشت خواهد بود مناسب جملات و رئیس جمهور تهمت وزن در نیز هست. او توییتی در ساعت اندکی از صبح روز سه شنبه که “این وحشتناک و بسیار ناعادلانه وضعیت. واقعی جنایات بودند و از طرف دیگر به عنوان چیزی اتفاق می افتد به آنها. نمی توانیم اجازه این سقط جنین از عدالت!”

سنگ به اعدام محکوم شد یک تعداد از شاهد دستکاری یک تعداد از انسداد رسمی اقدام و پنج فقره از اظهارات نادرست.

روند اخبار

در صدور حکم یادداشت ارسالی دوشنبه وزارت دادگستری دادستان تعیین جدول زمانی از سنگ جنایات و خواست این حکم را به عنوان یک شکل از “کلی بازدارندگی.”

“یک جمله است که شامل یک دوره حبس را در خدمت به عنوان یک قدرتمند یادآوری است که ما فرآیندهای دموکراتیک می تواند تنها اگر کسانی به نام شهادت حقیقت را بگویید و این که عواقب جدی دروغ در فروشگاه برای کسانی که نمی کنند” این یادداشت را می خواند.

دادستان همچنین استدلال حکم سبک تر می شود اختلاف بین موارد از سنگ و کسانی که میرم محکوم مشابه جرایم مانند اسکوتر لیبی و پل Manafort. وزارت دادگستری وکلا اشاره کرد که Manafort داده شد 13 ماه حبس برای یک تعداد از شاهد دستکاری توسط همان دادگاه موظف به صدور حکم سنگ. Manafort نیز محکوم به 30 ماه زندان که توسط دادگاه برای یک تعداد از توطئه برای فریب دادن ایالات متحده است.

اما دوشنبه شب سنگ وکلای گفت: مخالفت آنها با صدور حکم محاسبات انجام شده توسط دولت و مشروط و استدلال کرد که او باید به زندان بروم. همه در همه ، آنها گفتند: او باید با توجه به مشروط شدن و یا صفحه اصلی بازداشت به دلیل سنگ بسیار کم خطر تکرار این نوع از جنایات او به اعدام محکوم شد. آنها اضافه شده است که او دارای مشکلات جدی پزشکی است اما مشخص نیست چه کسانی که مشکلات هستند.

در طول محاکمه دادستان ارائه شواهد نشان دادن سنگ اقدام به دریافت اطلاعات از بنیانگذار ویکی لیکس جولیان آسانژ به طور خاص درخواست در مورد هک ایمیل از کمیته ملی حزب دموکرات که ویکی لیکس منتشر شده به منظور نفوذ در انتخابات 2016. استیو Bannon سابق اجرایی آقای تهمت 2016, کمپین شهادت داد که کمپین درک سنگ بود و غیر رسمی خود “نقطه دسترسی” به آسانژ و ویکی لیکس به دلیل سنگ ضمنی او تا به حال یک اتصال.

“سنگ جنایی انجام نشده بود یک عمل از سر استیصال” دادستان گفت. “او یک مرد قابل توجه به معنی و او لذت می برد اندکی از شهرت از سال خود را از بودن یک مشاور سیاسی و محرم به سیاستمداران قدرتمند و از اینکه یک نویسنده و میزبان خود را سیاسی نشان می دهد رادیو. به جای او انجام شد انجام هدفمند توسط کسی که می دانستم که دقیقا آنچه که او انجام شده بود.”

سنگ است که برنامه ریزی شده بود محکوم فوریه 20.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im