پروتئین درمان کاهش شانس از بیماران پایان دادن به در یک کوچک مطالعه نشان می دهد

کارشناسان باید با احتیاط با استقبال از نتایج یک دادگاه کوچک از یک coronavirus درمان است که به طور چشمگیری کاهش می یابد و شانس بستری بیماران پیشرفت به شدید ترین شکل این بیماری است.

درمان – اینترفرون بتا یک پروتئین تولید شده توسط بدن هنگامی که آن را یک عفونت ویروسی – نشان داده شد به منظور کاهش احتمال از یک بیمار در بیمارستان نیاز به تهویه با 79 درصد است.

درمان است که در حال حاضر مورد استفاده برای دیگر ریه شرایط مانند آسم و بیماری انسدادی مزمن ریوی است که استنشاق از طریق یک نبولایزر و تحریک ریه در پاسخ ایمنی بدن به مبارزه با ویروس.

کارشناسان خواستار توجه به این مطالعه شامل تنها تعداد کمی از بیماران و گفتند بزرگتر محاکمات خواهد بود و بعید است برای تولید چنین نتایج قابل ملاحظه است.

مفسران نیز خواست Synairgen های ساوتهمپتون مبتنی بر زیست فناوری است که منجر به محاکمه به انتشار کامل اطلاعات به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

تام ویلکینسون استاد تنفسی پزشکی در دانشگاه ساوتهمپتون و محقق ارشد گفت که او خوشحال بود که درمان اصطلاح SNG001 – تولید شده از جمله نتایج مثبت است.

“نتایج تایید باور ما این است که اینترفرون بتا یک به طور گسترده ای شناخته شده مواد مخدر است که با تزریق شده و تایید شده برای استفاده در تعدادی از نشانه های دیگر دارای پتانسیل عظیمی به عنوان یک استنشاق مواد مخدر قادر به بازگرداندن ریه در پاسخ ایمنی بدن افزایش حفاظت تسریع بهبود و مقابله با تاثیر SARS-CoV-2 ویروس.”

ریچارد Marsden, مدیر اجرایی Synairgen گفت: “این ارزیابی از SNG001 در Covid-19 بیماران می تواند سیگنال دستیابی به موفقیت بزرگ در درمان بستری Covid-19 بيمار. تلاش های ما در حال حاضر با تمرکز بر کار با رگولاتور و دیگر گروه های کلیدی برای پیشرفت این پتانسیل Covid-19 درمان به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.”

استفان Holgate استاد immunopharmacology در دانشگاه ساوتهمپتون و از بنیانگذاران Synairgen گفت: درمان نیز ممکن است موثر در برابر سایر عفونت های تنفسی.

پروفسور Holgate افزود: “این مانند یک واکسن است که بسیار خاص – آن را به بدن نصب خود پاسخ ایمنی است.”

دو سو کور تصادفی کنترل محاکمه استخدام 101 نفر از نه سایت های تخصصی در سراسر انگلستان است.

این نشان داد که شانس ابتلا به بیماری شدید – برای مثال نیاز به تهویه و یا در حال مرگ – بیش از 16 روز اين دوره بودند با کاهش 79 درصد بیماران دریافت کننده درمان در مقایسه با کسانی که دارونما در.

بيمارانی که درمان شدند و همچنین بیش از دو بار به عنوان به احتمال زیاد برای بازیابی از کسانی که دریافت دارونما. آنها همچنین گزارش شده کمتر تنگی نفس یک علامت شایع شدید coronavirus.

نوید ستار, استاد متابولیک پزشکی در دانشگاه گلاسکو که در بخشی از این مطالعه گفت: دادگاه اگر چه کوچک می تواند یک “تغییر بازی”.

اما او افزود: “این امر می تواند خوب برای دیدن نتایج کامل یک بار ارائه شده و کارشناسی شده به مطمئن شوید که آنها قوی هستند و محاکمه انجام شد دقیق.

“همچنین با اعداد کوچک می آید کمتر یقین در سطح واقعی بهره مند شوند و یا اینکه آیا مزایای متفاوت بین افراد متفاوت با خطر ، چنین کاری نیاز به یک بزرگتر محاکمه اما حتی پس از این نتایج بسیار هیجان انگیز است.”

استفان اوانز استاد پیامدهای ارزشیابی عملکرد در دانشکده بهداشت لندن و پزشکی گرمسیری گفت: “روشن است که این به نظر می رسد امیدوار کننده برای درمان مراحل اولیه Covid-19 اما قطعا باید به عنوان مقدماتی – آن است که یک مطالعه فاز II, هر چند آن را تا به برخی از جنبه های فاز سوم است که در آن در نظر بالینی نتایج و تصادفی با کنترل دارونما. از این نقطه نظر این مطالعه مشخص قوت.”

دکتر نیک Cammack, Covid-19 درمان شتاب دهنده سرب در ولکام گفت: “با داشتن طیف گسترده ای از موثر Covid-19 درمان ضروری است. هنگامی که نتایج گزارش شده توسط Synairgen تایید می شوند و سپس نشانه امیدوار کننده است و می تواند یک گام مهم به جلو در Covid-19 درمان پژوهش است. اما ما باید محتاط باقی می ماند با انتظارات ما تا زمانی که نگاه ما به اطلاعات منتشر شده در کامل است.”

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurmainstagram takipçi satın alhttps://www.fivesosyalmedya.com/mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesbuy instagram followersMobil Ödeme Nakit