هزاران نفر از مردم جمع آوری شده در سراسر کشور در روز جمعه با گل و بادکنک و کارت تولد برای Breonna تیلور به علامت چه بوده است او 27th تولد. تیلور به ضرب گلوله کشته شد و کشته شدن توسط ماموران پلیس نزدیک به سه ماه پیش در خانه خود.

پلیس وارد تیلور در لوئیزویل کنتاکی در شب مارس 13 در حالی که او و دوست پسر او را در بستر شد. تیلور دوست پسر کنت واکر گفت: 911 اپراتور در شب حادثه که افسران “لگد کردن درب” و شات خود را. تیلور خانواده به طرح دعوی کرد و گفت که این افسران که نشان داد تا در لباس شخصی و بینام و اعلام نشده است که آنها بودند. تیلور و دوست پسر او فکر می کردند که افسران سارق با توجه به کت و شلوار.

این کشور فوران در سراسر کشور تظاهرات طی هفته گذشته بیش از رفتار پلیس از جمله تیلور مرگ و مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس. تظاهرات ادامه یافت که روز جمعه نیز مشخص شده ملی اسلحه, خشونت, روز آگاهی و بسیاری از گروه های متمرکز بر یاد تیلور.

در خانه اش در شهر لوئیزویل, کنتاکی, ده ها جمع آوری شده در, Jefferson, میدان پارک به ارسال کارت تولد برای ارسال به تیلور, خانواده, گزارش CBS وابسته WLKY. آنها همچنین نوشت: نامه به مقامات ترغیب آنها به اتهام و آتش افسران درگیر در تیلور مرگ است. تا کنون سه افسر پلیس درگیر شده اند قرار داده و اداری ترک WLKY گزارش و مقامات گفته اند که تحقیقات و بیشتر اقدام انضباطی زمان خواهد بود.

تیلور خانواده نیز برنامه ریزی یک شب زنده داری و آزادی بالون در لوییویل مترو سالن دادگستری در روز شنبه.

او مادر Tamika پالمر گفت: قطع در مورد عشق او برای دخترش که او گفت: “به مقصد بود.”

“Breonna فقط عاشق زندگی و مردم نسبت به جذب او است. او روشن کردن یک اتاق و تا به حال این هاله در مورد خودش. او هم چنین یک سردستهزنان خواننده اپرا در همان زمان” او گفت:. “…من همیشه گفتن او در حال رشد کردن ” ما به تاریخ را تغییر دهید.’ به او گفتم: ‘من در حال حاضر انجام می شود نوجوان, مادر, چیز, بنابراین همه چیز شما باید انجام دهید شما باید بهتر از من است.’ و او تنها بود.”

“او همه چیز را راست. او همیشه می خواستم برای انجام هر چیزی که کمک خواهد کرد او را بهتر, دوست, دوست دختر, یک دختر. من قطعا در ترس از او” پالمر ادامه داد. “برای او به مرگ در راه او بود با صدا غذا خوردن ، آن را فقط احساس می کند مانند آنها در زمان یک قطعه از من. به نفس کشیدن سخت است بدون او. آن را سخت به فکر می کنم بدون او. او خیلی شبیه من آن را غیر واقعی است. اما او یک نسخه خیلی بهتر.”

پالمر افزود که جشن تیلور تولد “طاقت فرسا” و recollected در گذشته و تولد و زمانی که تیلور را عزیزان لباس برای رفتن به شام و یک زمان خوب است.

“چه اتفاقی برای او افتاده هرگز نباید اتفاق می افتد به کسی” پالمر گفت. “ما می خواهیم عدالت است.”

Protests Continue In Louisville Over Police Killings Of African Americans
LOUISVILLE, KY – ژوئن 05: تظاهرات مخالفان جنگ در اطراف یک بنای یادبود برای Breonna تیلور در چه بوده است او 27th تولد در تاریخ 5 ژوئن سال 2020 در لوئیزویل ، تظاهرات در سراسر این کشور همچنان به آخر هفته دوم پس از اخیر پلیس-مربوط به حوادث منجر به مرگ و میر ناشی از آفریقایی-آمریکایی Breonna تیلور در لوییویل و جورج فلوید در مینیاپولیس. برت کارلسن / گتی ایماژ

یک اعتراض مسالمت آمیز نیز برگزار n هالیوود کالیفرنیا به افتخار تیلور.

صدها نفر جمع شده بودند در امتداد بلوار غروب آفتاب, برگزاری علائم و رقص, CBS Los Angeles گزارش شده است. برگزار کننده Sade فروشندگان به صحبت کرد CBS لا و گفت که آنها با هم آمدند و به مناسبت تیلور تولد. کسب و کارهای محلی مجاز معترضان به استفاده از دستشویی نیز برق خود را تا یک DJ می تواند موسیقی بازی.

“خلق و خوی از اینجا خیلی صلح آمیز آن را بسیار دوست داشتنی است. هر کس فقط در اینجا به جشن Breonna. آنها در حال رقص, آنها, بغل کردن, آنها یکدیگر را ملاقات. وجود بچه ها در اینجا” فروشندگان گفت. “من نمی توانم بیان گرم و قلب من از دیدن همه آمده برای او است.”

فروشندگان اضافه شده است که در حالی که آنها وجود دارد به جشن تیلور زندگی آنها نیز وجود دارد برای یادآوری جامعه و مسئولان است که عدالت هنوز هم نیاز به خدمت گرفته شود.

“ما دیگر به ایستاده و اجازه این کشور برای درمان هر یک از ما در کنار و مانند ما در حال شهروندان علاوه بر مانند ما آمریکایی ها. ما سزاوار به عدالت در خدمت” فروشندگان گفت. “و Breonna امروز تولد او است. او می میرم 27 امروز. من 30 سال است. او باید در اینجا جشن تولد او است و او نیست و این یک امتیاز است بسیاری از ما به این است که به جشن تولد. من هرگز برای اعطا جشن تولد دوباره در زندگی من است.”

US-POLITICS-RACE-UNREST
حامیان “Black Lives Matter” ضمیمه گل به حصار پس از اعتراض که در آن آنها را گرامی داشتند Breonna تیلور در چه بوده است او 27th تولد در هالیوود کالیفرنیا در تاریخ 5 ژوئن سال 2020 است. (عکس از رابین بک / AFP) (عکس از رابین بک/خبرگزاری گتی ایماژ) رابین بک

در نیویورک هزاران نفر در راهپیمایی در منهتن در سمت شرق و CBS New York همچنین گزارش داد یک گروه نشان داده شده در پایین منهتن در پارک میدان واشنگتن همراه با چند تظاهرات, تظاهرات و شب زنده داری در بروکلین.

یک ترومپت موسیقی برای جمع معترضان در میدان واشنگتن پارک و یک گروه بزرگی خواند “تولدت مبارک” برای تیلور.

“من می توانم گریه در حال حاضر چون این خیلی غم انگیز است. اما من خیلی خوشحال هستم که بسیاری از مردم گرد هم آمدند و به صورت سیاه و سفید زندگی می کند. این شگفت انگیز است صادقانه” یکی از معترضان گفت: CBS New York.

US-POLITICS-RACE-UNREST
یک معترضان نگه می دارد تا یک کیک تولد برای Breanna تیلور که می شد 27 امروز طی یک “Black Lives Matter” تظاهرات در مقابل بروکلین کتابخانه و ارتش بزرگ پلازا در تاریخ 5 ژوئن سال 2020 در بروکلین نیویورک.(عکس آنجلا WEISS/خبرگزاری گتی ایماژ) آنجلا WEISS

هزاران نفر را ساخته اند آن را یک نقطه به آرزو تیلور تولدت مبارک در توییتر.

رسمی Black Lives Matter صفحه گفت: “ما افتخار شما امروز و همیشه. استراحت کن” همراه با یک ویدیو از عکس ها از تیلور.

اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا از ویرجینیا توئیت کردن تصویری از صدها نفر در ریچموند آواز “تولدت مبارک.”

بازیگر برنده جایزه Viola Davis توییتی تولد ولنتاین با یک نقاشی دیجیتال از تیلور ساخته شده توسط یک نوجوان هنرمند.

“ما را فراموش نکرده شما یا بی شماری از زنان که به قتل رسیدند بی,” دیویس گفت:. “زندگی خود اهمیت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net