معترضان heckle کارکنان در حال حرکت در خارج از چین هوستون ساختمان کنسولگری

کارکنان چینی ترک چین هوستون کنسولگری به jeering جمعیت در روز جمعه پس از دولت آمریکا دستور داد ساختمان بسته خواستار آن یک hub برای جاسوسی بر روی شرکت های آمریکایی و محققان.

حدود 100 معترض فریاد زد: “به به چین” را محکوم کرد این حکم, چینی, حزب کمونیست (CCP) و دست تکان دادند پرچم به عنوان کنسولگری کارگران لود اموال به اجاره تنه.

این ساختمان پنج طبقه در این هفته شد آخرین flashpoint بین پکن و واشنگتن بیش از تجارت coronavirus همه گیر و مانور نظامی در جنوب شرقی آسیا.

مدت کوتاهی پس از 4ساعت (2100 به وقت تهران) آخرین مهلت برای بستن کنسولگری یک گروه از مردم دیده می شد توسط یک همشهری روزنامه نگار با استفاده از ابزار قدرت و دیلم به زور باز کردن درب عقب. آنها کاهش یافته است به شناسایی خود را به خبرنگاران گفت.

پس از رفت داخل دو لباس شخصی اعضای وزارت امور خارجه آمریکا وزیر امنیت داخلی وارد به نگهبان درب. آنها هم در پاسخ به خبرنگاران گفت.

به سفارت چین در واشنگتن و وزارت امور خارجه آمریکا بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.
مقامات فدرال و یک قفل ساز جلو و یک درب برای ورود به خالی سرکنسولگری چین ساختمان در روز جمعه


اعتبار: Godofredo Vasquez/هوستون کرونیکل از طریق AP

با توجه به خبر شهادت کارکنان کنسولگری خارج ساختمان در مدت کوتاهی پس از 4ساعت و چپ در وسایل نقلیه.

در میان معترضان Zhony یی Ma, 34, سفر به هوستون با یک گروه از نیویورک به heckle کنسولگری کارکنان. پلیس نگه داشته و جمعیت دور از ساختمان.

“ما می خواهیم برای پایان دادن به CCP را پشت چین و ساخت یک کشور مانند آمریکا,” او گفت:.

دیگر معترضان شامل یک گروه از حامیان فالون گونگ معنوی است که ممنوع در چین است. تائو پنگ, 48, در سکوت ایستاده بود برگزاری آگهی ها خواستار پایان دادن به کمونیسم.
اعتبار: Brett Coomer/هوستون کرونیکل از طریق AP

یک تحقیقات پزشکی دانشمند از هوستون او گفت: CCP ارتشاح گروه و نمی توان اعتماد کرد.

“من در سرزمین اصلی چین و دیده اند که چگونه CCP نهفته است” او گفت: به عنوان یک فالون گونگ-استخدام کامیون دور این منطقه مزین در دو طرف آن با “آزادی از کمونیسم و God Bless America”.

مقامات ارشد امریکا روز جمعه گفت که کنسولگری یکی از بدترین مجرم در نظر جاسوسی چینی در ایالات متحده و مرتبط با کارکنان خود به چین را تعقیب یک واکسن برای کوروناویروس.

Alan Nguyen, 58, ستایش آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و متهم چین کمونیست ها از جاسوسی در سراسر جهان است. او عینک یک برگ برنده 2020 کمپین کلاه و چشم پوشی سابق پرچم دولت ویتنام جنوبی بود که با حمایت ایالات متحده در برابر کمونیست شمالی در 1960s-70s دوران جنگ ویتنام.

“واکسن آخرین است,” او گفت:. “آنها دروغ آنها را.”

کارکنان کنسولگری به حال وظایف در هشت جنوبی کشور ایالات متحده است. ساختمان بسته به صورت رسمی کسب و کار پیش از آن در هفته.
یک افسر پلیس آمریکایی می ایستد سپاه پاسداران در خارج از کنسولگری چینی


اعتبار: REUTERS/Adrees Latif

هوستون پزشکی عمده hub شناخته شده برای درجه یک پژوهش بر روی سرطان و بیماری های عفونی و پس از همه گیر آمار در این سال – واکسن برای coronavirus که برای اولین بار پدید آمده در چین در اواخر سال گذشته. این شهر همچنین به ده ها تن از تولید کنندگان نفت و گاز است که توسعه فن آوری های مورد استفاده در سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im