تظاهرات باید ممنوع تحت Covid قوانین به جای شبانه روزی تا مجسمه می گویند پلیس فدرال

Priti پاتل باید ممنوعیت تظاهرات در زمینه سلامت در طول بیماری همه گیر کوروناویروس می گوید: یک پلیس رهبر به جای داشتن مجسمه ها و بناهای یادبود سوار کردن.

کن مارش صندلی از Metropolitan Police فدراسیون گفت: دولت می تواند اقدام قانونی اگر آن را به ممنوعیت تظاهرات تحت مقررات محرومیت بیش از شش نفر از جمع آوری.

نظرات خود را به دنبال درگیری های خشونت بار بین راست معترضان و پلیس که منجر به 113 دستگیر و 23 افسران مجروح می شود.

“چرا ما اجازه می دهد تظاهرات که دولت می گوید نه قانونی گفت:” آقای مارش. “دبیر خانه می گوید آن است که شهردار تقصیر شهردار می گوید آن است که دبیر خانه گسل.

“آنها خود را متوقف سیاست و احمقانه بازی ها و محافظت از افسران’ زندگی. من نمی توانم برای زندگی از من درک کنند که چرا ما شبانه روزی تا مجسمه هنگامی که ما می تواند ممنوعیت افراد از آینده نزدیک به آنها را.”

شبانه روزی از وینستون چرچیل مجسمه در میدان پارلمان منجر به گسترده انتقاد از نمایندگان مجلس و مورخان که آن را دادن به اعتراض های خشونت آمیز.

آقای مارش گفت: حمایت از حق آزادی بیان “100 درصد” اما افزود: “شما حق دارید برای رفتن به یک میخانه و رستوران اما شما نمی توانید چرا که ما در وسط یک بیماری همه گیر.”

یک منبع دولتی گفت: این تظاهرات به عنوان این و آخر هفته گذشته را برابر مقررات در تجمعات اما افزود: “این در مورد اجرای. آن را واقعا دشوار است برای گفتن به مردم از همه شما نیاز به رفتن به خانه. اگر آنها می گویند هیچ, چه چیزی شما را انجام دهید؟”

در همین حال رئیس سابق دادستان گفت: دادستان عمومی و خدمات تاج دادستان (CPS) باید بررسی پل گولدینگ, بریتانیا برای اولین بار رهبر که آیا او تحریک خشونت در شنبه راست شد.

Nazir افضل سابق دادستان کل برای CPS در شمال غرب انگلستان گفت: یک ویدیو از گولدینگ اصرار هواداران برای حضور در تظاهرات روز شنبه و صحبت از زندگی توجه به راه انداختن جنگ بر مردم سفید بود زیر آستانه محاکمه.

اما او افزود: “دادستان عمومی و CPS باید نگاهی به آنچه آقای گولدینگ گفته شده است و انجام این کار چند روز گذشته برای دیدن اینکه آیا در مجموع این مقدار می تواند به تحریک چرا که قوی تر مورد است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de