PS5: UK تاریخ انتشار, قیمت و همه چیز شما نیاز به دانستن پیش از آشکار

پارسه خواهد شد اولین نگاه اجمالی برخی از عناوین آینده به پلی استیشن 5 در یک رویداد ویژه فردا.

بازی سیستم ساز سونی تایید کرده است آن را نگه دارید آینده از بازی جریان رویداد در پنج شنبه شب که در آن آشکار خواهد شد اولین بازی در دسترس خواهد بود برای آینده کنسول.

سونی را به عقب رانده راه اندازی رویداد هفته گذشته در میان سیاه و سفید زندگی می کند توجه به اعتراضات در سراسر آمریکا در پی مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس. این شرکت در آن زمان گفت: “ما احساس نمی کند که در حال حاضر است زمان برای جشن و در حال حاضر ما می خواهیم به عقب بایستد و اجازه می دهد مهم تر صداها شنیده شود.”

سونی در حال حاضر انتظار می رود به فاش کردن کنسول در 9pm زمان انگلستان جلوتر از قبل از دستور برای نسل بعدی کنسول ها در ماه های ژوئیه و اوت.

این کنسول که هنوز هم انتظار می رود منتشر شده در سه ماه آخر سال 2020 است به شدت مورد پیش بینی بازی های ویدئویی طرفداران و طلیعه چیزی بودن در نسل بعدی با کیفیت بالا بازی در کنار مایکروسافت ایکس باکس رقابت های سری X کنسول.

دو نسخه خواهد بود, لحظه ای سرنوشت ساز برای صنعت بازی – سونی و مایکروسافت در حال رهبران بازار و کنسول های نسل بعد خواهد شد مجموعه ای از تن برای بازی عادات برای سال آمده است. در اینجا چیزی است که انتظار می رود:

هنگامی که سونی اعلام جزئیات بیشتر در مورد این کنسول ؟

سونی راه اندازی رویداد برگزار خواهد شد در 9pm BST با livestreamed آشکار از کنسول جدید در یوتیوب و یا کشش ناگهانی.

سونی تا به حال هنوز به فاش کردن کنسول PS5 خود را, اگر چه آن را به اشتراک گذاشته تصاویر جدید سفید و سیاه و سفید کنترل کننده است که خواهد آمد با دستگاه.

این مراسم در روز پنج شنبه نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد به طور رسمی فاش کردن سیستم سخت افزار برای اولین بار. اما سونی تایید نشده هر گونه برنامه.

چقدر پلی استیشن 5 هزینه ؟

سونی هنوز اعلام نشده چقدر پلی استیشن 5 هزینه خواهد شد اگر چه بلومبرگ گزارش داده که سونی است که به احتمال زیاد به شارژ حداقل $470 (£376) برای دستگاه.

از جمله یک برچسب قیمت را روی کنسول سونی گران ترین پلی استیشن deviceand می توانید ببینید کنسول برای فروش به قیمت بالاتر از مایکروسافت رقیب ایکس باکس سری X.

جیم رایان مدیر اجرایی سونی سرگرمی های تعاملی گفت gamesindustry.<url> در ماه مه که سونی امیدوار است به ارائه “بهترین ارزش ممکن گزاره که ما می توانیم.”

“من لزوما به معنی پایین ترین قیمت” رایان گفت: “ارزش است که ترکیبی از بسیاری از چیزها است.”

هنگامی که پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد?

سونی اعلام نشده تاریخ انتشار برای کنسول جدید فراتر از تایید که این دستگاه منتشر خواهد شد در سه ماه گذشته از سال 2020 به احتمال زیاد پیش از فصل کریسمس.

جایی که من می توانید قبل از سفارش 5 پلی استیشن?

هیچ قبل از دستور در دسترس هستند برای پلی استیشن 5, اما بازی و کاریز در حال اجازه دادن به مردم برای ثبت نام علاقه خود را از طریق وب سایت خود را برای دریافت به روز رسانی بر روی کنسول که سونی آماده برای انتشار آن است.

سهام Informer یک وب سایت است که اجازه می دهد تا مردم برای پیگیری زمانی که محصولات در دسترس می گوید که انتظار دارد قبل از دستور برای پلی استیشن 5 برای تبدیل شدن به در دسترس در ماه ژوئیه یا اوت.

چه مشخصاتی خواهد شد پلی استیشن 5 داشته باشد ؟

سونی منتشر کرده است یک لیست از رسمی مشخصات که پلی استیشن 5 خواهد شد. خواندن لیست زیر:

چه بازی را در پلی استیشن 5 اجرا میشه ؟

تا کنون تعداد انگشت شماری از بازی اعلام شده است که اجرا خواهد شد بر روی پلی استیشن 5:

  • Assassin’s Creed: سالن پذیرایی خدای اودین
  • Godfall
  • Outriders
  • Fortnite
  • سرنوشت 2Fortnite یکی از اولین بازی های تایید شده برای در دسترس خواهد بود در پلی استیشن 5


اعتبار: Fortnite

آیا پلی استیشن 5 بود به عقب سازگار است ؟

سونی تایید کرده است که جدید پلی استیشن 5 کنسول قادر خواهد بود به بازی بسیاری از پلی استیشن 4 بازی. سونی اجرایی Mark Cerny گفت: در اوایل این سال که “تقریبا همه” ترین-بازی پلی استیشن 4 بازی خواهد کار بر روی کنسول جدید سونی.

سونی نیز تبلیغات بهبود عملکرد خود را با دستگاه جدید که آن را می گوید اجازه خواهد داد که حتی در بازی برای اجرای سریعتر و کاهش بار بار.

تا کنون هیچ اطلاعات ارائه شده در مورد اینکه آیا پلی استیشن 5 خواهد بود قادر به اجرا پلی استیشن 3 و یا بازی های قدیمی تر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de