بهداشت عمومی مدرسه رؤسای اصرار مغلوب ساختن پیشی جستن به سه گانه Coronavirus تست و یا در صورت چرخه تعطیل

نیوزویک | No comments

چهار بهداشت عمومی مدرسه رؤسای نام در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت دوشنبه به نیاز کسب و کار برای ایجاد بیشتر coronavirus آزمون با استفاده از دفاع تولید عمل می کنند.

تست ظرفیت برای coronavirus نامیده شده است یک اولویت برای بازگشایی این کشور با خیال راحت از جمله ایالات متحده مدارس. برخی از مدارس بسته شده اند و برای کل سال تحصیلی با توجه به تهدید جامعه گسترش یافته است.

دین پری N. Halkitis از دانشگاه راتگرز مدرسه بهداشت عمومی دین لورا A. Siminoff از معبد دانشگاه فاکس دانشکده بهداشت عمومی Dean Craig H. Blakely از دانشگاه لوئیزویل دانشکده بهداشت و علوم اطلاعات و دانا K. Arnett از دانشگاه کنتاکی دانشکده بهداشت عمومی همه امضا اظهارات فردی اصرار افزایش coronavirus تست.

Siminoff نوشت که تست نیاز به سه برابر افزایش دهد. “اگر ما نمی ارتکاب این منابع” Siminoff گفت: “ما محکوم خواهد شد به چرخه تعطیل, دوباره, باز, تجدید حیات ویروس و پس از آن تعطیل و دوباره.”

گروه حمایت عمومی شهروند تشویق مجلس نمایندگان به تصویب قهرمانان قانون یک قطعه جدید از coronavirus امداد قانونی که شامل 75 میلیارد دلار برای گسترش آزمایش ظرفیت. عمومی, شهروند و مدرسه مقامات بهداشتی نام در سنا و کاخ سفید به آدرس گفته ناکافی تست ظرفیت در سراسر کشور است.

“تا زمانی که یک برنامه ملی از تست و تماس با ردیابی است به طور کامل تامین مالی و اجرا پروژه های مختلف تلاش های دولت برای بازگشایی شرکت های آمریکایی—حتی جزئی—در حال ضرب ناقص و خالص حماقت” گفت: مدیر عمومی شهروند سلامت گروه تحقیقاتی دکتر مایکل Carome.

donald trump
عمومی, مدرسه, مقامات بهداشتی به نام رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یکشنبه به سه برابر U. S. coronavirus تست ظرفیت به منظور ایمن بازگشایی مدارس.
درو Angerer/گتی

مغلوب ساختن پیشی جستن است و با استفاده از قدرت اعطا شده به او توسط دفاع تولید عمل به وادار خصوصی تولید کنندگان برای منحرف کردن خود و فرآیندهای تولید برای ایجاد تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) تست سواب و هواکش.

بسته شدن مدارس بود که تصمیم گیری ساخته شده در یک دولت توسط دولت بر اساس عنوان بخشی از اقامت در خانه سفارشات تصویب توسط فرمانداران. به گفته برخی از کارشناسان ممکن است نیاز به زمان بیشتری برای معلوم است که ایالات متحده می تواند با خیال راحت بازگشایی امکانات آموزشی. در طول یک ظاهر قبل از پانل مجلس سنا در روز سه شنبه, بیماری های عفونی متخصص دکتر Anthony Fauci گفت که او مطمئن بود که اگر بازگشایی مدارس باید در پاییز.

“ما فقط باید برای دیدن در یک step-by-step اساس” Fauci گفت. “ما بسیار بزرگ کشور و پویایی شیوع متفاوت در مناطق مختلف کشور, بنابراین من می خواهم تصور کنید که شرایط مورد مدارس خواهد بود بسیار متفاوت در یک منطقه در مقابل دیگری است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او مخالفت با Fauci نظر خواستار آن را “غیر قابل قبول است.”

در یک پنج شنبه در مصاحبه با فاکس کسب و کار میزبان Maria Bartiromo تهمت اصرار داشت که ایالات متحده باید با آن مدارس به عنوان بخشی از بازگشایی این کشور است. “ما نمی تواند نگه دارید در رفتن مثل این” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “شما با داشتن تیمارستان در حال حاضر در خیابان است.”

روز دوشنبه کاخ سفید coronavirus نیروی کار اعلام کرد این امر می تواند ارائه 11 میلیارد دلار به کشورهای کمک به گسترش خود coronavirus تست ظرفیت.

نیوزویک رسیده به وزارت بهداشت و خدمات انسانی برای نظر. این داستان به روز خواهد شد با هر پاسخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>