Hachette Book Group, تصمیم گرفته است به انتشار وودی آلن آینده خاطرات “Apropos از هیچ چیز” ناشر تایید شده به مهر. این تصمیم پس از دو مدیر را جدا کودکان صحبت کردن در برابر چاپ و نشر کتاب.

دیلن فارو که مدعی آلن sexually assaulted او به عنوان یک کودک در توییتر نوشت که Hachette انتخاب به انتشار کتاب این است که “عمیقا ناراحت کننده برای من شخصا و مطلق خیانت برادر من که شجاع گزارش با حروف بزرگ در Hachette داد صوتی متعدد بازماندگان تجاوز جنسی توسط مردان قدرتمند.”

برادر رونان فارو منتشر شده او کتاب “بگیر و بکش” از طریق Hachette کمی قهوه ای و شرکت زدن. این کتاب برنده جایزه پولیتزر گزارش تحقیقی در Harvey Weinstein و دیگر مشخصات بالا-سوئد.

روند اخبار ”

او همچنین نوشته شده در مورد این تصمیم به انتشار آلن کتاب نوشتن در توییتر که او را “نا امید” این شرکت به دست آورد آلن خاطرات زمانی که ناشران دیگر حاضر به انجام این کار و که آنها پنهان این تصمیم را در حالی که کار بر روی “گرفتن و کشتن.”

در بیانیه فارو نیز در دفاع از خود گفت که او “هرگز تماس برای پاسخ به هر گونه انکار و یا mischaracterization از نقض حقوق بشر رنج می برد او در دست وودی آلن – معتبر اتهام نگهداری برای تقریبا سه دهه حمایت همزمان به حساب و شواهد است.”

در ژانویه 2018, Farrow به او گفت: داستان “فردا صبح” برای اولین بار در تلویزیون. Farrow گفت که زمانی که او 7, او به او گفت مادر بازیگر میا فارو که آلن تا به حال او را مورد تعرض قرار. آلن به شدت رد اتهام و هرگز با جرم, اما اتهامات نمیفهمد برجسته در یک نبرد قانونی زمانی که زن و شوهر تقسیم می شود.

پس از Farrows منتشر شده اظهارات خود را, کارکنان در, Little, Brown اثر صحنه از یک پیاده روی در اعتراض به این کتاب روز پنج شنبه با توجه به چندین نشریه از جمله NPR و نیویورک تایمز.

یک روز بعد از آن این شرکت تصمیم به انتشار آلن کتاب که قرار بود منتشر شد و در مارس سال 2020 است. حقوق خواهد بود بازگشت به نویسنده این شرکت در بیانیه ای گفت به سلامت.

“این تصمیم به انصراف از آقای آلن کتاب یکی از دشوار” این شرکت اعلام کرد. “در HBG ما را به روابط ما با نویسندگان بسیار جدی و نه لغو کتاب به آرامی. ما منتشر شده و ادامه خواهد داد به انتشار بسیاری از چالش کتاب. به عنوان ناشران ما مطمئن شوید که هر روز در کار ما که صدای متفاوت و متضاد امتیاز از نمایش شنیده می شود. همچنین به عنوان یک شرکت ما متعهد به ارائه یک محرک حمایتی و باز کردن محیط کار برای تمام کارکنان ما. بیش از چند روز گذشته رهبری فر گسترده گفتگو با کارکنان ما و دیگران است. پس از گوش دادن ما به این نتیجه رسید که حرکت رو به جلو با انتشار نمی خواهد عملی برای HBG.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im