دوستداران حیوانات سوپر باول یکشنبه نیست, همه چیز در مورد فوتبال است. هر سال حیوانات سیاره میزبان آن سالانه توله سگ کاسه و ارائه بینندگان با یک اتاق پر از دوستداشتنی adoptable puppies.

توله سگ کاسه است یک مدل فوق العاده کاسه که در آن یک تعداد انگشت شماری از سگ مجاز به بازی در, خر خر کردن و کاوش خود را در زمین فوتبال است. هر چند هیچ چیز وجود دارد در خطر نشان می دهد جشن هنگامی که یک سگ به ارمغان می آورد و اسباب بازی خود را به انتهای هر منطقه. یک بچه گربه halftime show نیز ارائه شده هر سال.

درخواست تجدید نظر برای بینندگان ناز توله سگ خود را سالم و بی خطر تعاملات و ویژگی های اضافه شده مانند نشان می دهد معروف کاسه آب گیری فراهم می کند که یک طنز آمیز زیر چانه زاویه در هر pup آب ،

چند راه وجود دارد که بیننده می تواند زندگی می کنند جریان توله سگ کاسه شانزدهمکه airs در 3 p. m. و در روز یکشنبه. آن را به هوا بر حیوانات سیاره بنابراین هر کسی با یک کابل اشتراک می توانید تنظیم به عنوان آنها را به هر تلویزیون نشان می دهد.

Puppy Bowl
2020 توله سگ کاسه خواهد هوا در حیوانات سیاره جلوتر از سوپر باول.
حیوانات سیاره

آنلاین زندگی می کنند جریان نیز موجود است. کل توله سگ کاسه می تواند جریان از طریق حیوانات سیاره نرم افزار سیاره حیوانات بروید. اگر بیننده نمی تواند آن را تماشا در حالی که آن را برای اولین بار پخش آن در دسترس تبدیل خواهد شد به بازی در هر زمان در برنامه شروع در 5 p. m. و با توجه به روباه.

در حال حاضر وجود دارد یک تعداد انگشت شماری از بازی فکری برای توله سگ کاسه شانزدهم. Animal Planet منتشر شد قبل از بازی ویژه ای در وب سایت خود را قبلا در این هفته است. 40 دقیقه قسمت به معرفی برخی از این توله سگ بازیکنان.

یک گروه از پنج نیازهای ویژه توله سگ را در زمینه این سال است. Rooster, فلفل قرمز, Kismet, درخت فندق و فلک را به یک تعداد انگشت شماری از ویژگی های منحصر به فرد بازی. فلک تنها سه پا دارد در حالی که Kismet, فلفل قرمز و درخت فندق مشکل شنوایی دارند با توجه به اخبار 4 Jax.

نود و شش توله سگ در حال حاضر قرار دارد در 61 پناهگاه های مختلف بازی خواهد کرد در سال 2020 بازی. اگر بینندگان دیدن یک سگ آنها را دوست دارم آنها را تشویق به بازدید از حیوانات سیاره وب سایت برای دیدن اگر توله سگ نیاز به یک خانه. بسیاری ممکن است در دسترس باشد ،

در حالی که تمام توله سگ هستند تا برای تصویب در طول فیلمبرداری در زمان توله سگ کاسه پخش در تلویزیون, آنها ممکن است پیدا کرده اند ، این توله سگ کاسه فیلم در ماه اکتبر به ارائه زمان برای ویرایش قبل از فوریه بازی.

“زمانی که توله سگ کاسه در واقع پخش بیشتر از این توله سگ در حال حاضر خود را برای همیشه خانه” نشان می دهد حاشیه دستیار دن Schachner توضیح داد: به روان نخ در سال 2019. “ما همه را تشویق به رفتن به AnimalPlanet.com در طول پخش و اگر شما یک توله سگ است که شما سقوط در عشق با او را بررسی کنید. آنها ممکن است adoptable. و اگر نه که پناهگاه را توله های دیگر که به همان اندازه دوستداشتنی شاید حتی از همان بستر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de