پوتین و 2020 انتخابات ریاست جمهوری – transcript

در این قسمت از اطلاعات مهم, میزبان مایکل Morell صحبت می کند با فرانکلین Foer روزنامه نگار و نویسنده کارکنان برای اطلس در مورد امریکا آمادگی بالقوه در انتخابات روسیه دخالت در سال 2020 است. Foer که آخرین قطعه “پوتین است که به خوبی در راه خود را به سرقت بعد از انتخابات” به بررسی طولانی آسیب پذیری در ایالات متحده سیستم انتخابات توضیح می دهد که در آن نقاط ضعف هنوز هم وجود دارد و چگونه روسیه عملیات ممکن است با تغییر تاکتیک های خود را پیش از انتخابات ریاست جمهوری. او همچنین در مورد اثرات بالقوه گسترده ناآرامی های مدنی در آمریکا و جهانی تلاطم مربوط به COVID-19 همه گیر و همچنین به عنوان چگونه پوتین داخلی ایستاده ممکن است رویکرد خود را.

نکات برجسته:

  • اثرات اطلاعاتی ایالات متحده: “یکی از دلسرد کننده ترین چیزهایی است که من شنیده ام در این دوره از من گزارش شده است که تحلیل گران مختلف که دقیق به ODNI به کار در روسیه و دخالت تمام شد درخواست برای دریافت, منتقل, و یا بسیاری از آنها درخواست شد به منتقل کردن چون آنها را باور نمی کند که خود را – آنها معتقد بودند که وجود خواهد داشت از جمله فشار سیاسی از آمدن به خرس در ارزیابی های خود را که آنها فکر نمی کنم که آنها قادر خواهد بود به تولید و معتبر کار می کند که آنها می تواند ایستادن پشت سر گذاشت.”
  • بازداری روسیه: “من فکر می کنم که تا چه حد روسیه شده است برای آنچه در آن بود در سال 2016 شده است بسیار ناچیز است. وقتی که می آید به کاشت بی اعتمادی از اطلاعات معتبر و بی اعتمادی از موسسات آمریکایی تهمت بوده است در در در بدنام کردن کسانی که باعث می شود آن را آسان تر برای اطلاعات غلط به گسترش است. حتی سوال از روسیه دخالت خود را تبدیل به این مسئله حزبی. و زمانی که جامعه اطلاعاتی می خواهد به رله اطلاعات در مورد حمله به آن را در حال حاضر سوال به عنوان یک جزئی حزبی بازیگر در آن نه معتبر re گوی از یک روایت است. و من فکر می کنم پوتین و هنگامی که او به بررسی صحنه رو به فوق العاده خوشحال […]”
  • پوتین داخلی آسیب پذیری: “روسیه شده است آمار واقعا بد توسط coronavirus و پوتین پاسخ است فوق العاده بوده است. پوتین نیست کسی که رشد در بحران. و بنابراین او را ضعیف و در حال حاضر. و بنابراین سوال این است که آیا این ضعف باعث او را به می خواهید به ضربه زدن و به انجام چیزی است که ادعا خود را در یک بسیار برجسته نوع راه برای به خاطر از خود نفس و به خاطر مخاطبان داخلی و به خاطر تلاش برای اثبات ارتباط در صحنه جهانی?”

هوش MATTERS – فرانکلین FOER

screen-shot-2020-06-09-at-7-07-35-pm.png
روزنامه نگار و اطلس تحریریه فرانکلین Foer فرانکلین Foer

مایکل MORELL: فرانک, خوش آمدید به هوش مهم است. این فوق العاده است که شما در نشان می دهد. آن را به شما به عنوان بخشی از مجموعه ما را در دخالت خارجی در سال 2020 انتخابات. باید بگم که من همیشه علاقه مند در آنچه باعث شد من مهمان خود را به مشاغل مربوطه. بنابراین اجازه دهید من فقط یک یا دو دقیقه شروع به پرسیدن شما چگونه شما را تا پایان به عنوان یک روزنامه نگار?

فرانکلین FOER: بنابراین من آغاز شده به عنوان یک روزنامه نگار حق من ارشد سال در کالج. من رفت و به کار در تخته سنگ در تابستان که تخته سنگ بود آغاز شده است. پس از آن بود مورد ستایش قرار داد به عنوان اولین املاک اینترنتی, مجله و بنابراین من رمه را به سیاتل به دلیل مایکروسافت پس از آن متعلق به تخته سنگ و مایکروسافت در فرایند مونتاژ چه بود به یک امپراطوری رسانه ای است که هرگز کاملا در زمان نگه دارید.

اما من نوع در مایکروسافت در لحظه ای که آن را امپراتوری شر زمانی که این نوع از زور که حاکم بر جهان است. و پس از آن با من متقاعد شده است که من هرگز کاملا آن را به عنوان یک روزنامه نگار. بنابراین من همیشه حتی در حال حاضر چند دهه بعد من نوع غافلگیر هر بار یک مقاله از معدن به پایان می رسد تا در چاپ. و آن را واقعا-من فقط به گفتن این, بزرگ, حرفه ای چون شما همیشه قادر به دنبال حس کنجکاوی خود را. و بنابراین من احساس می کنم بسیار خوش شانس به یک حرفه ای است که به عنوان جالب به عنوان روزنامه نگاری مجوز.

مایکل MORELL: من می خواهم تصور کنید مانند بسیاری از همکاران سابق در سازمان سیا است که به عنوان یک روزنامه نگار است که چیزی که برای شما به این معنی است که می رود فراتر از فقط یک چک.

فرانکلین FOER: اوه کاملا. منظورم این است که برای من, آن را تقریبا — آن را فقط به حس میشن که واقعا فوق العاده است. من عاشق گرفتن در مورد که در آن من احساس فقط عدالت یا خشم یا و یا شور و شوق در مورد این موضوع. منظورم این است که واقعا یک شیوه زندگی است. از آنجا که شما قادر به درخواست مردم سوال در همه زمان ها است که در نوع فوق العاده راه جذاب همکار ما انسانها برای رسیدن به آنها در آن روح از کنجکاوی.
و این هم برای من, آن را فقط به شکل فکری نامزدی که حرفه ای مجوز به این معنی است که نه تنها من فکر می کنم من برای رسیدن به ارزش های من, اما آن را مانند من فقط واقعا نمی تواند فکر می کنم از هر چیزی که می تواند رضایت بخش تر به مغز من از از این شغلی که من باید.

مایکل MORELL: که سرد است. پس فرانک, خود قطعه خود را در اقیانوس اطلس به تازگی در روسیه و 2020 انتخابات چرا شما نوشتن که ؟

فرانکلین FOER: خوب این یک حماسه است که من احساس می کنم مثل من درگیر شده است با پس از آن آغاز شد. بنابراین من — در کمپین 2016 نوشتم طولانی مشخصات مورد پل Manafort و چون از پل Manafort مشغول به کار در اوکراین و درهم منافع کسب و کار منجر به شروع به فکر کردن در مورد تمام دلایل که چرا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود ستایش ولادیمیر پوتین و همچنین منجر به توجه به تمام بسیار صریح و روشن چیزهایی که روس ها شد و گفت: در مورد سیاست آمریکا است.

و وجود دارد به طوری که فقط نشسته وجود دارد در طول سال 2016 انتخاباتی در مورد هک در DNC و و ارتباط با ویکی لیکس. و من نوشت: یک قطعه در ماه جولای 2016 به نام “پوتین عروسکی” در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و در مورد روسیه برنامه ای برای دخالت در انتخابات. و بنابراین این یک موضوع است که من همیشه در مورد مراقبت. و آن را فقط به من زده به عنوان ما در حال حرکت بودند به این انتخابات فصل است که بسیار وجود دارد که در جهان است که — ما تا به حال این نوع سیاست از حواس پرتی که در آن آن را بسیار سخت برای ما به تمرکز بر روی هر مشکل.

و من فقط احساس می کنم می خواهم شروع به کار در این روایت چهار سال پیش. ما می دانستیم که بر اساس برخی از جامعه اطلاعاتی این گزارش به تپه که روس ها دخالت شد — در نظر گرفته شده برای دخالت در انتخابات ما دوباره. و من احساس آن را تقریبا وظیفه من به این روایت نگاه به آنچه اتفاق می افتد و به بررسی واقعا چگونه سیستم ما در پاسخ به حوادث سال 2016. و خیلی از داستان من است که واقعا در مورد آنچه در جریان است در مسکو. آن را در مورد آنچه در جریان آنچه اتفاق افتاده است در اینجا در واشنگتن و در ایالات متحده و چگونه ما آماده ایم و یا موفق به آماده سازی خود را برای آنچه به نظر می رسد اجتناب ناپذیر است.

مایکل MORELL: بنابراین تا زمانی شکل روزنامه نگاری است که یکی از راه های مورد علاقه من را به ماندن بگیرید. و من فقط میخواستم بدونم این قطعه شما نوشت: نوع قطعه شما نوشت, چگونه آن را به انجام این کار ؟ شما می دانید چه روند ؟ شما در حال کار بر روی بیش از یک قطعه در یک زمان ؟ چه مدت است که این ویرایش را ؟ شما می دانید چگونه این همه کار می کند برای کسی است که مورد استفاده برای کسب و کار ؟

فرانکلین FOER: پس من شروع این قطعه در ماه ژانویه و آن را به نظر می رسد در اقیانوس اطلس وب سایت من فکر می کنم در مارس 11th. و بنابراین آنچه که من بود من اولین-شروع در اواسط ژانویه. من شروع به راه اندازی جلسات با کارشناسان در این زمینه است. و من فقط می خواستم به صحبت کردن با کل گرا برای اولین بار و فقط سعی کنید واقعا به ذهن من پیچیده در اطراف نوع چه مشکل است به شکل از چگونه من که قرار بود به گزارش این داستان.

و این نوع فرم از همه جا ضبط که در آن من فقط من سفارش کتاب به عنوان بسیاری به عنوان من می توانم. من به دنبال به عنوان بسیاری از دیگر فرم قطعه از روزنامه نگاری به عنوان من می توانم. من شروع به کامپایل کنگره شهادت. من شروع به دنبال در که در اسناد دادگاه از آنجا که در این مثال من می دانستم که وجود دارد برخی واقعا بزرگ منابع اولیه که وجود دارد مولر گزارش که من می خواهم به عنوان خوانده شده در زمان, اما من می خواستم به نوعی بازخوانی بسیار دقت کنید. وجود دارد همه این کیفرخواست که رابرت مولر آورده که باور نکردنی اسناد و مدارک اولیه که مطبوعات نوع میدارد جدا فقط یک کمی.

به عنوان کسی کار بر روی یک فرم داستان فرض من این است که اگر من بازگشت به اصل اسناد و منابع اصلی همیشه وجود دارد یک سطح از جزئیات است که من می توانید پیدا کردن در آن اسناد و مدارک. وجود دارد یک سری سنا انتخاب کمیته اطلاعات منتشر شده یک سری از گزارش ها که برای من خیلی مهم بود که من از رفتن در مورد انجام این کار. بنابراین من سعی کردم به شکل مشکل است. و پس از آن به عنوان شروع کردم به مشکل من شروع به شکستن آن را به قطعات آن. بنابراین من می دانستند که روس ها علاقه مند بودند در انتخابات سیستم. من می دانستم که آنها علاقه مند به استفاده از رسانه های اجتماعی برای دروغ. من می دانستم که رفتن آنها به هک اسناد و مدارک. و بنابراین پس از آن شروع کردم به نوعی به عنوان من احساس برای چه گسترده ای به تشریح داستان شد من آغاز شده به نوع نقب زدن کردن و کشف کردن که بهترین کارشناسان در این مناطق به ویژه که می تواند در خدمت به عنوان راهنما.

و پس من رزرو یک مجموعه کامل دیگر از مصاحبه بر اساس آن. و به عنوان من را از طریق این فرایند من شروع به فکر می کنم به خودم ‘همه حق است. به عنوان من درک می کنم این مشکل را چگونه می توانم بهترین تبدیل که درک به داستان سرایی؟’ بنابراین من شروع به نگاه برای روایت و شخصیت های که من می توانید استفاده کنید.

مایکل MORELL: پس فرانک, قطعه خود را شروع می شود با داستان یک مرد جوان به نام جک کابل. شما می توانید به ما بگویید که داستان خود را?

فرانکلین FOER: درست پس از یک مرد که مشغول به کار بر روی تپه گفت: شما نیاز به صحبت کردن با این بچه در دانشگاه استنفورد به این دلیل که او یک متخصص واقعی در ثبت نام رای دهندگان پایگاه داده. و من فکر کردم به خودم ‘من واقعا به تماس یک بچه بیش از حد؟” من این لیست طولانی از کارشناسان من نیاز به صحبت کردن. و من تا به حال سناتورهای من نیاز به صحبت کردن. من قصد دارم به صحبت کردن با این بچه ؟ و فقط نوع برای هک آن را به یک ایمیل و ما هم به صحبت کردن.

و به او گفتم آیا شما علاقه مند در این, در ثبت نام رای دهندگان پایگاه داده ؟ شما یک دانشجوی سال دوم در دانشگاه استنفورد.’ و او شروع به من بگویید این داستان های باور نکردنی. اما از زمانی که او برای رای دادن ثبت, ثبت نام برای دریافت غایب رای گیری در دانشگاه استنفورد او پر کردن یک فرم در شیکاگو هیئت مدیره از انتخابات سایت و آن بازگشت و یک پیام خطا به او. و معلوم شد که او تا به حال وارد شده در اضافی علامت نقل قول در آدرس خود را در زمینه. و جک کابل اتفاق افتاده بود و یک کلاه سفید هکر — یک هکر اخلاقی که در حال همکاری با شرکت ها و دولت ها سعی کنید برای پیدا کردن آسیب پذیری در وب سایت خود را. و او فقط علاقه مند در تلاش برای کشف کردن آنچه آسیب پذیری باقی مانده پس از انتخابات 2016 چرا که ما اکنون می دانیم که روس ها جستوجو کرد که وب سایت های انتخاباتی سیستم از 50 ایالت مختلف.

و او تا به حال این تخصص برای رفتن و انجام این کار و پس از او. و او در بر داشت که در برخی موارد دقیق همان آسیب پذیری باقی می ماند که روسها بهره برداری در سال 2016. و بنابراین ما مجموعه ای در مورد تلاش برای بدست آوردن مردم را به توجه به این آسیب پذیری; او آن را در بر داشت بسیار سخت است.
و جک کابل است که در حال حاضر بسیاری از بسیاری از بسیاری از ماه بعد است و در حال حاضر کارآموزی با وزارت امنیت داخلی به عنوان بخشی از یک تیم از دانشگاه استنفورد بچه ایم که به طور داوطلبانه برای کمک به آنها در آخرین لحظه سعی کنید برای دیدن اگر وجود دارد هر گونه آسیب پذیری در سیستم است که می تواند patched قبل از روسها سعی کنید برای بهره برداری از آنها.

مایکل MORELL: آره جالب است که پس از چند سال از تلاش برای رفع مشکلات است که او تصادفا در آسیب پذیری و سپس آنها را تا پایان استخدام او راست برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در اینجا فقط پنج ماه قبل از انتخابات. این یک کمی ترسناک است.

پس به ما بگویید که در مورد هشتگ #DemocracyRIP و چگونه است که حداقل من فکر می کنم واقعا قدرتمند نماد برای موضوع قطعه خود را.

فرانکلین FOER: راست. بنابراین ما می دانیم که روس ها مانند سایر نقاط جهان فکر می کردند که هیلاری کلینتون که قرار بود برای پیروزی در انتخابات 2016. و در صورت برنده شدن آنها تا به حال یک کل کمپین قفل شده و آماده برای رفتن به سعی کنید به اختلاف اعتبار از انتخابات. و به طوری که آنها سعی در رسیدن دیپلمات از سفارت روسیه در واشنگتن برای رفتن به کار به عنوان نظرسنجی ناظران در سراسر کشور است. آنها می خواستند قراردادن مردم در رای گیری مکان به طوری که آنها می تواند پس از آن بیرون بروید و بعد از بحث در مورد همه جعلی چیزهایی که آنها می گفت.

اما #DemocracyRIP بود و یک برچسب که آنها تا به حال تمام مجموعه های آماده برای رفتن به سوال مشروعیت کلینتون در انتخابات است. و بنابراین به نظر من نشانگر این است که سال 2016 انتخابات هرگز واقعا در مورد انتخاب مغلوب ساختن پیشی جستن. آن را در مورد یک پروژه بسیار بزرگتر است که روسها تا به حال در ذهن با قصد DemocracyRIP از ما دموکراسی به عنوان نامشروع به عنوان امکان پذیر است. یک متخصص قرار داده و آن را به من ‘روسیه صادرات خود را داخلی مدل به بقیه جهان است.’ و آنچه که پوتین انجام داده است و با روسیه سیاست است که او ایجاد چنین درجه ای از بدبینی است که آن را در نهایت به جرم بی تفاوتی و تخریب روسی جامعه مدنی است. و اگر شما می خواهید برای بی اعتبار ساختن امریکا و مدل آمریکایی به هسته آن چیزی که شما انجام دهید این است که شما را به ایجاد همان نوع بدبینی که منجر به مرتب کردن بر اساس همان بی تفاوتی که شما در روسیه است.

مایکل MORELL: پس فرانک در حال حاضر ما می توانید مرتب کردن بر اساس از حرکت به ما چگونه باید طی سه سال و نیم آماده خودمان یا نه آمادگی خودمان را برای این یورش توسط پوتین. شما نوشتن که آسیب پذیری ما را در واقع گسترده تر و نه تنگ شده, بیش از سه و نیم سال است. که بسیار قدرتمند بیانیه. شما می توانید نوع راه رفتن ما از طریق تفکر خود را در آن ؟

فرانکلین FOER: خوب پس بعضی از این فوق العاده مشهود است که به عنوان یک جامعه ما تبدیل شدن به خیلی بیشتر شکسته تر از ما بودند و چهار سال پیش. ما خیلی بیشتر ساده لوح وقتی که می آید به خبر جعلی و دروغ است که اگر شما می خواهید به گیاه چیزی به ما اطلاعاتی اکوسیستم به منظور آغاز یک نتیجه مورد نظر فقط آن را آسان تر به انجام در حال حاضر به دلیل ایمان ما در سازمان محدودتر هم دور حتی حتی بیشتر از آن.

بخشی از مشکل این است که کسی که ریاست بر ما کل سیستم است که اگر شما نگاه در بوروکراسی شما می بینید که در وزارت امنیت داخلی در سازمان های اطلاعاتی وجود درجه بالایی از شور و شوق از تمایل عمیق میل به آدرس مشکل از روسیه دخالت. و وجود دارد بسیاری از برنامه های بزرگ که شده اند که درهم در سراسر دولت برای مقابله با این مشکل است. و وجود دارد برخی از بوروکرات که ساخته ام پیشرفت واقعی در انجام آن است.

اما هر بار که شده است وجود دارد تلاش برای سعی کنید برای ایجاد هماهنگی و تمرکز است که واقعا مورد نیاز برای رسیدگی به این مشکل شده است تضعیف رییس جمهور است. و رئیس جمهور البته اخراج این اقدام مدیر اطلاعات ملی جو مگوایر و معاون او و پس از او مطرح شده موضوع دخالت روسیه در کنگره توجیهی و آن را فقط به حال یک اثر سرما.

یکی از دلسرد کننده ترین چیزهایی است که من شنیده ام در این دوره از من گزارش شده است که تحلیل گران مختلف که دقیق به ODNI به کار در روسیه و دخالت تمام شد درخواست برای دریافت, انتقال, و یا بسیاری از آنها درخواست شد به منتقل کردن چون آنها را باور نمی کند که خود را – آنها معتقد بودند که وجود خواهد داشت از جمله فشار سیاسی از آمدن به خرس در ارزیابی های خود را که آنها فکر نمی کنم که آنها قادر خواهد بود به تولید و معتبر کار می کند که آنها می تواند ایستادن در پشت.

و وقتی که من پرسید که سناتور مارک وارنر است که در رتبه بندی دموکرات در سنا انتخاب کمیته اطلاعاتی اگر او احساس اعتماد به نفس است که او را می دانم در مورد دخالت روسیه اگر آن اتفاق می افتد, او گفت که او این کار را نکرد. او نمی تواند مطمئن شوید که واقعی و جامع حساب های روسیه دخالت خواهد کار و راه خود را از طریق سیستم به نقطه ای که آنها می رسند در میز خود را. بنابراین عموم سیاستگذاران ممکن است حتی نمی دانند تا چه حد کامل از دخالت روسیه در این مبارزه بعدی.

مایکل MORELL: پس فرانک, شما نیز بنویسید که روس ها در حال نوآوری و یافتن راه های جدید برای سم ما سیاست است. بحث در مورد که کمی.

فرانکلین FOER: منظورم بنابراین شما می توانید در هر یک از این مناطق خاص است که من صحبت کردن در مورد, و شما می توانید ببینید که چگونه تاکتیک های خود را در طول زمان تکامل یافته. ما با تمرکز بر انتخابات 2016 است که ما نوع نگاه است که به عنوان یک خود شامل روایت در حالی که آنچه اتفاق می افتد در آمریکا انتخابات بخشی از یک استراتژی گسترده تر که شامل انتخابات در سراسر جهان است.

و اگر ما نگاهی به آنچه اتفاق افتاده در انتخابات پارلمانی اروپا ما می بینیم که روس ها بود مداخله کرده و یا سعی در دخالت در بسیاری از هر مهم اروپایی در انتخابات پارلمانی سال 2016 و شما را به چیزی مانند هک از کمپین اسناد و شما می توانید ببینید که چگونه پیچیدگی های خود را در طول زمان رشد کرده.

ما را ببینید که چگونه من به شما یک زن و شوهر نمونه. یکی این است که آمده است به اعتماد هک شده و به بیرون درز ایمیل به عنوان معتبر ترین بیان از آنچه اتفاق می افتد در یک مبارزه. و به این ترتیب روس ها حداقل در فرانسه شروع به بهره برداری از این اعتماد در هک اسناد و مدارک را به شما معرفی جعل اسناد و مدارک به گسترده تر مخلوط اصیل هک اسناد و مدارک. به طوری که آنها در حال بهره برداری از اعتماد ما در آن است. و این چیزی است که اتفاق می افتد در آخرین دقیقه از یک کمپین است که وقتی این چیزها تمایل به اتفاق می افتد و باعث می شود یک معامله بزرگ از هرج و مرج است.

منظورم این است که ما دیده ایم پس از این سال 2016 آنها نشان داده عزم خود را برای هک. بنابراین وجود دارد در هلند وجود دارد یک نمونه که در آن — این است که یک کمپین — اما به هک یک antiproliferation سازمان آنها فرستاده عوامل خود را به نشستن در پارکینگ خارج خارج از این سازمان در لاهه و با استفاده از همه نوع از تجهیزات به نوعی برای رهگیری سیگنال های Wi-Fi. منظورم این است که روس ها نسبت به برخی از دیگر دشمنان است که ما چهره نیست — آنها با استعداد و آنها مبتکر بلکه آنها فقط اتفاق می افتد به طور مشخص از این دسته است.

مایکل MORELL: بنابراین این چیزی است که آنها را در سال 2016 حق قرار دادن اسناد جعلی. بنابراین اگر آنها که خواهد بود که چیزی جدید.

فرانکلین FOER: که می تواند یک نوآوری است. و من به صحبت من به صحبت افراد مختلف در حوزه امنیت سایبر شرکت یکی از آنها است که اجرا می شود cybersecurity for Microsoft. و او به من گفت یکی از چیزهایی که او نگران است که مصنوعی صوتی تکامل یافته است به طوری که آن را ممکن است به واقعا متقاعد کننده و به طور موثر تقلید صدای کسی.

و بنابراین من می تواند یک صندوق صوتی برای شما به عنوان اگر من رئیس خود را ترک شما دستورالعمل برای ارسال e-mail و یا به رها کردن چیزی را به یک پوشه بر روی ابر که پس از آن که به من دسترسی به تمام اسناد خود را. و بنابراین من فکر کردم که باهوش است.

یکی از چیزهایی که ما می بینیم این است که شاخه های مختلف از روسیه و سازمان یافته جرم و جنایت اجرای طرح ها و تبدیل شدن آنها به این آزمایشگاه که از طریق روسیه اطلاعات نظامی نوع قرض تکنیک ها در طول زمان است.

مایکل MORELL: بنابراین در قطعه خود را, شما باید سه بخش; یکی به نام هک به رای دادن. یکی به نام بزرگ Phish و یکی به نام دروغ 2.0. راه رفتن ما از طریق آنچه که شما سعی به انجام این کار در هر یک از این بخش است.

فرانکلین FOER; بنابراین در هک کردن رای من قبلا ذکر شد که روسها تا به حال نوع جستوجو کرد سیستم های رای گیری از تمام 50 ایالت. و این یک سوال واقعی, من فکر می کنم که جامعه اطلاعاتی رو بیرون آمدن از 2016 است که ” چه بود که روس ها می خواهند از آن ماموریت اکتشافی?’ به نظر می رسید به عنوان اگر آنها انجام داده اند می تواند بسیار آسیب بیشتر است. آنها می تواند باعث خیلی بیشتر هرج و مرج از آنها در واقع در سال 2016. اما آنها نوع ماند دست خود را. و به نظر می رسد مانند آنها به دست آورد این توپوگرافی دیجیتال زیرساخت های آمریکایی مبارزات. و بنابراین سوال این است که آنچه می تواند آنها را به عمل است که در حال حاضر ؟

و ما می دانیم که از اوکراین نمونه هایی است که آنها کاملا قادر به انجام نسبتا – آنها می توانند بزرگ هرج و مرج و دست کشیدن از سیستم و یا آنها می تواند چیزهای کوچک است که می توانست تاثیر بزرگ. بنابراین اگر آنها می خواستند به بازیگران در انتخابات مشروعیت به شک آنها می تواند از آنها می تواند تغییر روند ثبت نام رای دهندگان پایگاه داده به طوری که یک عدد و مردم آدرس آنها بدبختانه که باعث سردرگمی که پس از آن تولید و صف های طولانی در یک رای گیری ایستگاه و مردم ممکن است به نوبه خود به دور از انتخابات اگر آنها را دیدم صف های طولانی و یا حداقل آن را ایجاد کنید این — آنها آن را در یک زن و شوهر از ایستگاه — آن را ایجاد کنید این هوا از سوء ظن است.

و هوا از سوء ظن است که شاید فقط به اندازه کافی به علت آسیب شدید به ما. یک سناریو که من این باورند مورد خواهد بود به نوعی بر اساس آنچه روسها را در اوکراین است. اگر چه در شب انتخابات در ویسکانسین آنها موفق به ارسال نتایج جعلی در ویسکانسین مدیره از انتخابات وب سایت ؟ شما می توانید تصور کنید که چگونه رئیس جمهور و یا متحدان خود را و یا هر کسی می تواند با در دست گرفتن که اطلاعات جعلی به منظور بگویم که چیزی خنده دار تا به حال اتفاق افتاده است که کل این انتخابات باید در نظر گرفته نامشروع و بی اعتبار.

من در روسیه تاکتیک نرم کمپین پایگاه داده و امکان نشت آنها. و من رفتم و من بازبینی پودستا نشت از کمپین 2016. جان پودستا شد هیلاری کلینتون در کمپین صندلی خود را ایمیل هک شد. و من می خواستم به سعی کنید برای نشان دادن دقیق تلفات است که طول می کشد. منظورم این است که ما به خوبی آگاه است که چگونه این اطلاعات است که می آید از هک ایمیل می تواند تحریف سیاست یک مبارزه است. من فکر می کنم که کمیته ملی حزب دموکرات را هک ایمیل مستقر شدند در وسط کنوانسیون ملی دموکرات و آنها را تا حد زیادی به ایجاد سوء ظن میان برنی ساندرز حامیان برخی از آنها هرگز آمد بریزید و هرگز رای دادند در ماه نوامبر.

اما آن را نیز — من واقعا علاقه مند در برخی از پیامدهای دنیوی هک برای مبارزات انتخاباتی. بنابراین پودستا به من گفت که در اواسط ماه گذشته این کمپین او مشغول برخورد با دزدی هویت بودند که گرفتن اطلاعات خود را از این هک و راه اندازی کارت های اعتباری در نام خود و تلاش برای دریافت مزایای تامین اجتماعی.

اکثر comically از تمام هزینه های پایین امتیاز وفاداری است که او می خواهم به دست آورد و در اتوبوس که او در زمان به عقب و جلو از واشنگتن به ستاد انتخاباتی در نیویورک است. و شما می دانید آن زمان آن طول می کشد چشم خود کردن توپ. و منابع زیادی وجود دارد که نیاز به ریخت و در پاسخ به این. و پس از آن واقعا یک بار مصرف عاطفی طاقت فرسا چیزی که باید به مقابله با.

سپس به من نگاه کرد با دروغ و شد بودند به خوبی آگاه از این راه است که در آن اینترنت تحقیقات آژانس در سن پترزبورگ قرار داده و تمام انواع از دروغ به مبارزات انتخاباتی. و من علاقه مند در راه است که در آن روسیه دستکاری منتقل شده در طول زمان. مقدار زیادی وجود دارد که ما به خوبی انجام می شود در اینجا. منظورم این است که من فکر می کنم که رسانه های اجتماعی شرکت ها برای تمام توپخانه ضد هوایی است که آنها حق را — شما می دانید که آنها بوده ام لگد همه جا و شایسته. اما من فکر می کنم که آنها انجام داده ایم زیادی به تلاش برای سرکوب اصیل حساب در ربات شبکه و حساب هایی که به وضوح مربوط به اینترنت تحقیقات آژانس یا دیگر دارایی روسیه.

اما در همان زمان روسها نگه داشتن در حال تحول رویکرد خود را. و یکی از چیزهایی که آنها سعی کردم به انجام این است که آنها سعی کردم به کمک طلب کردن دیگران به انجام کسب و کار خود را برای آنها. به عنوان مثال پس از نفرت شورش در شارلوتزویل وجود دارد تلاش های سمت چپ برای سازماندهی تظاهرات ضد. و بنابراین آنچه که روس ها تلاش کرده اند به انجام می شد سعی کنید به راه اندازی Facebook صفحات که در آن آنها نوع کشت ایده های مردم به ارمغان آورد با هم و سپس به حال معتبر آمریکایی انجام کار برای آنها. بنابراین بر ضد متحد حق اعتراض آنها آن را راه اندازی و به طور ناگهانی روسیه در صفحه خود در Facebook تبدیل به یک آهنربا را برای فعالان آمریکایی بودند که اصیل علاقه مند در آنچه روس ها در مورد صحبت شد. و روس ها پس از آن شروع به برقراری ارتباط با آمریکایی ها که پس از آن رفت و در مورد سازماندهی خود را از دست داد.

و پس از آن ایجاد یک موضوع پیچیده برای پلت فرم شرکت. منظورم فقط به این دلیل که روسها تحریک چیزی است که شما باید معتبر آمریکایی با استفاده از آن صفحات به عنوان راهی برای ابراز معتبر نظرات و سازماندهی تظاهرات که با حضور مردم معتبر. اما ما می بینیم که روس ها نوع هل دادن و تلنگر و تحریک.

و یک مسئله دیگر که من بسیار علاقه مند بود که من احساس می شود هیچ توجه است که وجود دارد در حال حاضر در سراسر جهان نزدیک به یک صد نمونه از روسها صرف پول خارجی در مبارزات انتخاباتی. بنابراین به طور غیر قانونی انحراف مسیر پول به سیستم سیاسی در سراسر جهان است. و آنها سعی به انجام این کار — آنها را انجام دهید که در اینجا. و زمانی که رودی جولیانی همکاران Fruman و Parnas بودند تحت تعقیب — من فکر می کنم آن را در سال گذشته زمانی که آنها تحت تعقیب — شواهد وجود دارد که روس ها بودند funneling پول به کنگره مبارزات و به عمل سیاسی کمیته و این چیزی است که ما می دانیم.

اما خیلی از سیستم سیاسی ما این است که فقط بیمار مجهز در حال حاضر هیچ کس وجود دارد که تحقیق در مورد پول خارجی که به آمریکا نظام سیاسی مگر در مواردی خاص وجود دارد, منجر شود برای آنها به دنبال دارد. ما هیچ کس واقعا نظارت بر سیستم فدرال کمیسیون انتخابات که باید در بررسی این چیزها واقعا انجام نمی آن. در واقع نه به حال یک حد نصاب برای بسیاری از سال گذشته است.

مایکل MORELL: پس فرانک گذشته خود را در بخش قطعه به نام ‘یک ناهماهنگ پاسخ’ و آن را نگه می دارد موضوع مورد است که ما به عنوان آماده به عنوان ما باید باشد. و در این بخش شما بنویسید که ولادیمیر پوتین می تواند هیچ دوست بهتر از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وقتی که می آید به پوتین حمله به دموکراسی ما. چه شما از آن چیست ؟

فرانکلین FOER: من به آن شده است بسیار روشن پس از سال 2016 که هر زمان پوتین حمله تهمت یا تکذیب حمله خود را و یا کاهش آن را بررسی کند. من فکر می کنم که تا چه حد روسیه شده است برای آنچه در آن بود در سال 2016 شده است بسیار ناچیز است. وقتی که می آید به کاشت بی اعتمادی از اطلاعات معتبر و بی اعتمادی از موسسات آمریکایی تهمت بوده است در در در بدنام کردن کسانی که باعث می شود آن را آسان تر برای اطلاعات غلط به گسترش است. حتی سوال از روسیه دخالت خود را تبدیل به این مسئله حزبی. و زمانی که جامعه اطلاعاتی می خواهد به رله اطلاعات در مورد حمله به آن را در حال حاضر سوال به عنوان یک جزئی حزبی بازیگر در آن نه معتبر re گوی از یک روایت است. و من فکر می کنم پوتین و هنگامی که او به بررسی صحنه رو به فوق العاده خوشحال با آنچه او می خواهد.

و شما می دانید که در پایان چیزی که به من زده در مورد جایی که ما ایستاده در حال حاضر نسبت به سال 2016 است که روس ها حتی نمی نیاز به شدت دخالت در این انتخابات به منظور تاثیر معنی دار بر روی آن. که ما بنابراین ما خیلی شکسته ما خیلی آسیب پذیر است که یک پر فشار از مسکو می تواند منجر به سرنگونی ما. منظورم این است که — به عنوان ما می بینیم در حال حاضر ما نگاه به خیابان که در آن ما یک جامعه است که انهدام و ما یک رئیس جمهور که به نظر می رسد که بی تفاوت نسبت به انهدام و یا به نظر می رسد به gleefully سعی کنید به شتاب که انهدام است. اینها همه شرایطی که در آن یک بازیگر خارجی که می خواهد می تواند به ما آسیب می تواند باعث زیاد آسیب برساند.

مایکل MORELL: آیا شما باید یک نظریه? این است که عالی جواب داده نشده سوال در واشنگتن ، اما آیا شما یک نظریه که چرا رئیس جمهور است و رفتار راه او را به سوی روسیه ؟

فرانکلین FOER: شما می دانید, من فکر می کنم بسیاری از آن است که با نفس خود. و من فکر می کنم این ایده است که او کسب نیست همه چیز را در سال 2016 خود را که او به نوعی کمک از خارج از کشور به این معنی است که او نمی رسیدن به پیروزی با شکوه او دریافت نمی توده چاپلوسی که نفس خود خواسته است که او می کند.

شما می دانید که وجود دارد این پرسش است که من فکر می کنم اجازه دهید من آن را در این راه. این Mueller گزارش هرگز اثبات نوعی تبانی است که maximalists ادعا وقتی که می آید به همکاری بین تهمت و کمپین ها و روس ها. و در عین حال به خاک سپرده شده در آن گزارش هنوز پیشنهادات است که وجود دارد چیزی است که تقریبا نوع پاتولوژی دلسوز که تهمت نه تنها این نقطه نرم برای پوتین و روسیه, اما وجود دارد تمام انواع از نکات است که او منافع تجاری. من هنوز هم فکر می کنم که این واقعیت است که ما نمی دانیم در مورد ساخت و ساز از برنامه های مسکو مغلوب ساختن پیشی جستن برج و که مسکو برج ترامپ برنامه قرار بود در همزمان به مبارزات و که وجود دارد یک راه که او در آن مشاهده مبارزات انتخاباتی به عنوان نوع infomercial با روسیه به عنوان مخاطبان آن است که هنوز هم بسیار قابل توجهی در جزئیات. و بنابراین من فکر نمی کنم ما واقعا می دانیم آنچه در این مورد تمام شده است. من فکر می کنم که این امکان وجود دارد که برخی از این کمتر نابکار توضیحات truest توضیحات. و در عین حال ما نمی توانیم به طور قطعی, من فکر می کنم اخراج برخی از این زشت تر توضیح.

مایکل MORELL: پس Frank ما فقط چند دقیقه اینجا را ترک کرد. و من دوست دارم در پایان با درخواست از شما دو سوال. آنچه شما در مورد بهترین نتیجه برای سال 2020 انتخابات بر اساس تحقیقات خود را و آنچه شما بدترین نتیجه? من می دانم که وجود دارد کمی ناعادلانه اما به دنبال آن بروید.

فرانکلین FOER: ما باید برای نگه داشتن یک زن و شوهر از چیزهایی که در پیش زمینه. برای اولین بار است که پوتین است که روسیه شده است آمار واقعا بد توسط coronavirus و پوتین پاسخ است فوق العاده بوده است. پوتین نیست کسی که رشد در بحران. و بنابراین او را ضعیف و در حال حاضر. و بنابراین سوال این است که آیا این ضعف باعث او را به می خواهید به ضربه زدن و به انجام چیزی است که ادعا خود را در یک بسیار برجسته نوع راه برای به خاطر از خود نفس و به خاطر مخاطبان داخلی و به خاطر تلاش برای اثبات ارتباط در سطح جهانی ، که یک سوال.

و پس از آن دیگر چیزی که من فکر می کنم ما فقط باید به پیش زمینه است که با توجه به ناآرامی در شهرهای آمریکا با توجه coronavirus, شما می دانید, ما در حال انجام بسیاری برای رسیدن به پوتین را هدف به خوبی در خود ما است. و بنابراین شما را به چیزی مانند ناآرامی در شهرستانها. بله, وجود دارد برخی از شواهد که روسیه و اردوگاه ها در مورد آن خوشحال و می خواهم برای دیدن این اتفاق می افتد.

در عین حال به نسبت دادن هر نوع علت و معلول وجود دارد و به نظر من واقعا کشش چیز خیلی بیش از حد است که هر آنچه اتفاق می افتد در خیابان های شهرهای آمریکا در حال حاضر شما می دانید به طور کامل با شرایط در کشور خود ما.

بنابراین من فکر می کنم بهترین سناریو این است که روس ها تکرار بسیاری از تاکتیک های آنها استفاده می شود که در سال 2016. و شما می دانید که ما فقط خوش شانس دوباره است که او تصمیم می گیرد که آن را به ارزش خود را در حالی که به دستکاری دسترسی است که او را به آمریکا سیستم های رای گیری است که آنها شاید هک ایمیل و ما inured به تاثیر از هک زیرا آنها اتفاق افتاده است به طوری که اغلب در گذشته و شاید شرایط فقط مانند وجود دارد بیش از حد دیگری که برای هک به واقع مهم است.

من فکر می کنم بدترین سناریو این است که با یک واقعا خوب طراحی شده و هدفمند واقعا خوب مبدل تقریبا ناشناس نوع از حمله او چه چیزی باعث می شود که ما را به شک نتیجه انتخابات. و سپس ما بین ماه های نوامبر و ژانویه بیشتر ماه های واقعا وحشتناک نزاع که در آن آمریکایی ها در حال بحث در خشونت آمیز یا خشونت رقابت مشروعیت انتخابات است.

مایکل MORELL: آره خواهد بود که یک نتیجه بد. فرانک با تشکر از شما بسیار سپاسگزارم برای که. با تشکر بسیار از شما برای پیوستن به ما در امروز است. من فکر می کنم هر کس باید به اقیانوس اطلس وب سایت و خواندن قطعه خود را. من فکر می کنم این بسیار مهم است. با تشکر برای بودن با ما امروز.

فرانکلین FOER: من لذت بخش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im