پوتین را رد نمی کند در حال اجرا برای رئیس جمهور دوباره

بی بی سی جهان | No comments


رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین را رد نکرده و در حال اجرا برای رئیس جمهور دوباره فراتر از 2024 زمانی که مدت او به پایان می رسد.

اما او گفت: مجلس که دادگاه قانون اساسی برای اولین بار خواهد بود که به تصویب یک مرحله است. یک نماینده به پیشنهاد “تنظیم مجدد به صفر” تعدادی از ریاست جمهوری شرایط است.

آقای پوتین با این حال از آن به عنوان “مصلحت نیست” یک پیشنهاد برای قراضه زمان حکومت است که یک رئیس جمهور می تواند در خدمت بیش از دو دوره متوالی.

او شده است در قدرت برای 20 سال است.

اما برای بخشی از آن زمان او به عنوان نخست وزیر به این معنی او نیست که بیش از دو دوره متوالی ریاست جمهوری شرایط است. اکثریت نمایندگان مجلس در مجلس – دوما – در حال پوتین حامیان.

روسیه برگزار خواهد شد “رای عمومی” در 22 مارس به تصمیم می گیرید اگر تغییر قانون اساسی پیش خواهد رفت. آنها می تواند به طور قابل توجهی تغییر توازن قدرت بین ریاست جمهوری و مجلس.

اصلاحات خطاب به آقای پوتین در سخنرانی تلویزیونی روز سه شنبه قرار شد به جلو توسط MP Valentina Tereshkova اولین زن در فضا و یک حامی قوی از ریاست جمهوری خود.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>