پوتین می گوید روسیه ‘شکست ناپذیر’ در سخنرانی در طول Coronavirus-آمار پیروزی مراسم روز

نیوزویک | No comments

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور صحبت از چگونه روس ها “شکست ناپذیر” زمانی که آنها ایستاده هم به عنوان او مشخص شده 75 سالگرد پایان جنگ جهانی دوم در یک مراسم بزرگداشت که به طور قابل توجهی کوچک به عقب با توجه به کوروناویروس.

هر سال نمایشگاه نمایش نظامی این کشور سخت افزاری و با حضور هزاران نفر از نیروهای راهپیمایی در میدان سرخ. اما در این سال روز پیروزی هیاهو بسیار بیشتر خاموش با پوتین یک شکل انفرادی توسط شعله ابدی در خارج از دیوارهای کرملین جایی که او گل گذاشته.

طی سخنرانی تلویزیونی پوتین گفت: شهروندان چگونه داشجويان “نجات پدری زندگی نسل های آینده, آزاد, اروپا, دفاع جهان, ترمیم شهرستانها و روستاها دستاوردهای بزرگ ساخته شده.

Russian President Vladimir Putin
رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین به نظر می رسد در هواپیمای نظامی پرواز بر فراز کرملین و میدان سرخ به مناسبت 75 سالگرد پیروزی بر آلمان نازی در جنگ جهانی دوم در مسکو, مارس 9 سال 2020 است. این جشن انجام شد به عنوان کشور چهره coronavirus مستند.
آلکسی DRUZHININ/گتی ایماژ

“معنوی و اخلاقی اهمیت روز پیروزی همواره باقی می ماند و نگرش ما نسبت به آن باقی می ماند مقدس او گفت:” با توجه به متن سخنرانی خود در کرملین سایت.

“ما جانبازان مبارزه برای زندگی در برابر مرگ است. و ما همیشه در برابر آنها وحدت و استقامت. ما می دانیم و بصورتی پایدار و محکم بر این باورند که ما شکست ناپذیر زمانی که ما کنار هم ایستاده,” او اضافه شده است.

در پایان این مراسم یک گارد افتخار راهپیمایی گذشته یادبود و پوتین نیز گذاشته گل در obelisks قهرمان شهرستانها. پوتین سپس به تماشای هوایی رژه به افتخار سالگرد 75 از پایان آنچه شناخته شده در روسیه به عنوان “جنگ بزرگ میهنی.”

هیچ اشاره ای ساخته شده بود در سخنرانی خود از کروناویروس که تاخیر در برنامه ریزی برای یک گرند رژه نظامی.

روسیه در حال حاضر پنجم-بدترین آمار کشور از این ویروس نیز آلوده کرده است که 198,676 مردم که از شنبه با موارد افزایش بیش از 10 ، 000 یک روز پس از آخرین یکشنبه.

سرگئی سوبیانین شهردار مسکو است که در کانون این بیماری همه گیر در کشور افزایش یافته است و مستند اقدامات تا پایان مارس, اگر چه برخی از کاهش محدودیت ها اتفاق خواهد افتاد در مارس 12.

او گفت که حداقل 300 ، 000 نفر بوده است آلوده در پایتخت اما همراه با مقامات بهداشتی, ویژگی های بالا را به شکل توده تست و تشخیص موارد بدون علامت همیشه شمارش در کشورهای دیگر.

با این حال پوتین چهره موشکافی بیش از او چگونه است دست زدن به همه گیر و بیش از دو هفته گذشته دیده است محبوبیت خود را رکود در دو نظر سنجی. در آخرین نظرسنجی مستقل Levada, مرکز تایید خود امتیاز کاهش یافت و به 59 درصد خود کمترین پس از او در سال 2000.

سخنگوی کرملین را رد کرد, نتایج گفتن به خبرنگاران گفت: “دیگر وجود دارد نظرسنجی که رنگ یک تصویر متفاوت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>