Q&A: چه مدت طول خواهد UK مستند تمدید شود و بیشتر می تواند محدودیت اجرا می شود?

Foreign, منشی, Dominic Raab است که deputising برای بوریس جانسون در حالی که او همچنان در بیمارستان بستری است هشدار داد که آن را هنوز هم بیش از حد به زودی برای وزرای شروع به بلند کردن اجسام سخت اجتماعی فاصله قوانین معرفی شده در ماه گذشته.

آقای Raab گفت که مستند اقدامات را “مجبور به اقامت در محل تا زمانی که ما شواهدی وجود دارد که به وضوح نشان می دهد ما فراتر از اوج” وقتی پرسیده شد که آیا دولت تا به حال تصمیم به گسترش قوانین است.

آقای Raab همچنین گفت: “سیج (دولت علمی گروه مشورتی برای شرایط اضطراری دیدار خواهد کرد هفته آینده به بحث در مورد آخرین شواهد و ما اقدامات ما در جای خود قرار داده تحت بررسی است.”

وزیر بهداشت مت, Hancock, هشدار داده است, هوای آزاد, ورزش می تواند ممنوع اگر افراد همچنان به چشم پوشی اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

نظرات خود را دنبال گزارش های برخی از اعضای عمومی مسخره اجتماعی, فاصله, قوانین, آخرین آخر هفته که شاهد افزایش درجه حرارت به 21 درجه و هزاران گله به سواحل و پارک ها.

تنگه هرمز که دولت می تواند در معرفی اقدامات سخت تر از جمله ممنوعیت ورزش اگر اجتماعی فاصله قوانین مسخره و برخی از مقامات محلی به نام برای موانع برای جلوگیری از مردم سیل به منطقه بیش از این بانک در تعطیلات.

پلیس هشدار داده بودند و آماده برای اقدام علیه کسانی که دست انداختن coronavirus مستند قوانین. خیابان داونینگ ارائه شده دولت “حمایت کامل” به نیروهای پلیس به دنبال اعمال محدودیت در طول دوره تعطیلات.

اما وجود دارد یک توبیخ برای Northamptonshire رئیس پاسبان نیک Adderley پس از او پیشنهاد کرد نیروی خود را می تواند کوه بلوک های جاده و جستجوی خرید چرخ دستی برای بررسی اگر مردم از رفتن به خرید وسایل غیر ضروری.

دبیر خانه Priti پاتل گفت talkRADIO: “که مناسب نیست اجازه دهید من روشن است. که نه هدایت.”

از وزیر بهداشت که خود به تازگی از بهبود coronavirus هشدار داد: “اگر شما نمی خواهید ما را به قدم به ممنوعیت ورزش در تمام فرم خارج از خانه خود را و سپس شما باید به دنبال قوانین”.

اما چگونه به احتمال زیاد آن است که دولت را در این مرحله ؟

  • در 1 p. m. (BST) در جمعه 10 آوریل تلگراف جلوی نیمکت, ویرایشگر, Daniel Capurro خواهد بود پاسخ دادن به سوالات خود را در آنچه که بیشتر مستند از اقدامات دولت ممکن است مانند نگاه.

چگونه به یک سوال بپرسید

ترک سوالات خود را در بخش نظرات در پایین این مقاله است. اگر شما در حال خواندن این در تلگراف برنامه و یا اصلا یک تلگراف حساب شما می توانید یک سوال با ایمیل نمایش داده شد خود را به [email protected] اگر شما می خواهم به ناشناس باقی می ماند لطفا افشای این زمانی که شما سوال خود را بپرسید.

چگونه به احتمال زیاد آن است که دولت ممنوعیت, هوای آزاد, ورزش ؟

با وجود هشدارهای مسکن و جوامع وزیر رابرت Jenrick تایید کرده است وجود دارد هیچ “قریب الوقوع طرح” به سطح شیب دار تا اجتماعی محدودیت فاصله.

Mr Jenrick توصیه کرده است پارک باید باز باقی می ماند مگر اینکه آن را “غیر ممکن” اجتماعی را حفظ فاصله. او همچنین تایید کرد به او گفته بود به برخی از شوراهای محلی.

“این است که تصمیم خود را, اما من خواسته اند آنها را بسیار عاقلانه در نظر گرفتن این مرحله و فقط به انجام این کار است که آنها احساس می کنید آن را غیر ممکن است برای حفظ اجتماعی فاصله قوانین در پارک یا فضاهای باز گفت:” رادیو بی بی سی 4 امروز برنامه.

وزیر همچنین ابراز همدردی خود را به کسانی که با تکیه بر پارک های عمومی به عنوان تنها منبع خود را از سبز.

“این خواهد بود بسیار مایه تاسف است اگر ما تا به حال به انجام این کار و آن را سخت تر برای مردم به خصوص افرادی که زندگی در آپارتمان در شهرها و شهرستانها به ورزش آنها سزاوار”.

آقای Jenrick احساسات را به اشتراک گذاشته شد توسط مشاور جرالد ورنون-جکسون رئیس انجمن دولت محلی را, فرهنگ, گردشگری و ورزش هیئت مدیره.

گشت پلیس Clissold پارک در استوک Newington به اجرای coronavirus مستند.

اعتبار:
جف Pugh/جف Pugh

“شوراهای دانم که پارک تاسیسات برای ساکنان نیاز به دریافت برخی از ورزش یا در هوای تازه و بزرگ برای تندرستی جسمی و روحی.”

“این است که چرا شوراهای خواهید به نگه داشتن پارک باز است اما مردم باید به دنبال اجتماعی فاصله گرفتن مشاوره در غیر این صورت شورا خواهد بود با اکراه مجبور به بستن آنها را به عنوان آخرین چاره برای کمک به جلوگیری از coronavirus گسترش است.”

While آخر این هفته دیده می شود پلیس تا سطح شیب دار خود حضور افسران ارشد پلیس به نام به سوال عملی از اعمال ممنوعیت ورزش در فضای باز.

Jayne Meir, دستیار مدیر پاسبان از West Midlands Police گفت BBC Radio 4 امروز برنامه: “من می توانم درک مردم به دنبال محدودیت بیشتر. این امر می تواند واقعا دشوار است به پلیس افراد به صورت روزانه. همه به مسئولیت شخصی برای این. این یک مسئولیت جمعی به در خانه بماند.”

به عنوان در حال حاضر هدایت بدون تغییر باقی می ماند – ورزش یک بار در روز با اعضای خانواده خود و در مناطق محلی به شما.

  • ادامه مطلب: چگونه مستندات تاریخ و زمان آخرین ؟ کشورهایی که عمل سریع می تواند آزاد اول

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de