Q&A: وجود دارد یک PPE کمبود و چگونه می توانید از بیمه خدمات درمانی کارگران با استفاده از آن با خیال راحت ؟

خبری که میلیون ها قطعه از تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) در حال حمل از بریتانیا به اروپا با وجود بیمه خدمات درمانی کمبود تنها بیشتر برجسته دولت در تلاش برای ارائه خط مقدم کارگران با تجهیزات آنها به شدت نیاز دارید.

PPE منابع در نظر گرفته شده است به عنوان یک بخش ضروری از بریتانیا پاسخ به Covid-19 اما به عادی بریتن تفاوت بین جمله حفاظت و تجهیزات عادی است که همیشه روشن است.

چه مواد مورد نیاز برای لباسهای چه نوع از تجهیزات PPE مورد نیاز است توسط بیمه خدمات درمانی و چه اتفاقی می افتد به تجهیزات یک بار از آن استفاده شده است ؟ اینها تنها برخی از سوالات است که نگران اعضای عمومی داشته باشد.

با گزارش های متعدد از پرستاران و پزشکان نیاز به درمان Covid-19 بدون تجهیزات حفاظتی و کمبود منابع به گل نشسته وزیران برای هفته اما چرا PPE بنابراین لازم است و دولت قادر به جبران کمبود زمان?

بیش از ناهار در آوریل 22, تلگراف, سلامت, ویرایشگر, Laura Donnelly, پاسخ سوالات خود را در انگلستان PPE بحران است. در زیر شما می توانید پرسش ها و پاسخ ها از روز چهارشنبه Q&A.

“چرا نمی توانید PPE شستشو ضد عفونی و سپس مورد استفاده مجدد قرار?’

فریزر دنبوری می پرسد:

“چرا نمی توانید PPE شسته شود و یا ضد عفونی می شود و مورد استفاده مجدد قرار? من درک می کنم ماسک کاغذ و دیگر لوازم مصرفي باید نابود شود اما مطمئنا لباسهای پلاستیکی و پلاستیک سپر چهره را می توان مورد استفاده مجدد قرار?”

در اینجا چیزی است که لورا به حال به می گویند:

لباسهای یکبار مصرف طراحی شده برای استفاده مجدد. برخی از بیمارستان ها به تازگی سعی در انجام این کار, اما در طول آزمایش گزارش وجود دارد برخی از لباس ها را از هم پاشیده و یا از دست رفته خواص محافظ. برخی از موارد مانند عینک و پشت بام ها می تواند مورد استفاده مجدد پس از ضد عفونی اما شستشو و ضد عفونی کافی نیست.

PPE مهم است که برای کارکنان بالینی زیرا آنها به شدت در معرض تماس با بیماران مبتلا به کروناویروس که ممکن است بسیار بالا بار ویروسی معنی آنها ریخته و به راحتی در حالی که شستن دست ها باعث کاهش خطر آلودگی در عموم بسیار دقیق تر اقدامات مورد نیاز برای نگه داشتن هوای سالم و دست نخورده.

‘چگونه امن هستند پارچه ماسک?’

اینگه Kaniini پرسید:

“چگونه امن هستند پارچه ماسک و وجود خاص پارچه استفاده کنید ؟

“و چگونه می پارچه ماسک قرار بود پوشیده است؟”

در اینجا لورا پاسخ:

وجود دارد بسیاری از بحث در مورد پارچه ماسک. تعدادی از پزشکان فکر می کنم باید تشویق به ماسک خود و یا استفاده از صورت پوشش مانند bandanas برای کاهش خطر انتقال ویروس در یک نقطه هنگامی که آنها بدون علائم است. اما برخی از دانشمندان با احتیاط از این رویکرد است. دولت مشاوران به دنبال نگه داشتن در شواهد ماسک صورت برای عموم است. تا کنون آنها توصیه نمی شود از آن – وجود نگرانی های خاص است که توصیه به نفع ماسک می توانید ببینید عمومی با استفاده از سهام که مورد نیاز برای کادر پزشکی و که فقط در صورتی نصب شده است.

ممکن است که در آینده به عنوان مستند منتشر شده است دولت ممکن است بیشتر تشویق به استفاده از پارچه ماسک, اما در حال حاضر آنها باید تاکید کرد که کسانی که زیر اجتماعی, فاصله, قوانین نباید در نزدیکی به اندازه کافی به دیگران در به تنفس در آنها.

‘به همین دلیل است که اروپا پس از آماده شده و ما نه؟’

آنا پرسید:

“به همین دلیل است که اروپا پس از آماده شده و ما نه ؟ چرا ما خرید PPE از کشورهای دیگر هنگامی که ما می توانید آن را در انگلستان و نگه داشتن اقتصاد ،

در اینجا چیزی است که لورا گفت:

وجود دارد و بین المللی جهانی کمبود PPE و تقلا برای سهام موجود با سازمان جهانی بهداشت هشدار قیمت رسید و با هزینه های ماسک های جراحی افزایش شش برابر و لباسهای بیش از دو برابر.

اما برخی از کشورها به مراتب بسیار بهتر از دیگران – با انگلستان به ویژه در زیر آتش برای آماده سازی نامناسب. احتمالی برنامه ریزی های ورزش در سال 2016 برجسته فقدان سهام.

دولت می گوید برخی از وعده تحویل از جمله کسانی که از چین شکست خورده اند به نوبه خود تا. اما آن را نیز گرفتار ساخت مشکوک وعده – جمله های امیدوار کننده سهام جدید از ترکیه زمانی که سفارشات در حال به پایان خواهد رسید. زمانی که دسته اول در نهایت امروز وارد آن تنها شامل نیمی از سهام وعده داده شده با حدس و گمان آن را فقط ممکن است به اندازه کافی به آخرین یک یا دو روز.

‘آنچه به منزله امن PPE?’

برای کسانی که بدانم چه به منزله بی خطر و موثر PPE ما یک راهنمای دستی بصری:

‘این است که اتلاف وقت و تلاش اتصالات یک ماسک برای کسی که با صورت و مو

مارتین Kerlogue پرسید:

“این بسیار غم انگیز است برای دیدن اعضای حرفه پزشکی در حال مرگ از Covid-19. قابل توجه این است که برخی از آنها موهای صورت. به عنوان ایمنی و بهداشت حرفه ای (بازنشسته) که تا به حال آموزش در صورت مناسب تست برای ماسک من می دانم که آن را اتلاف وقت و تلاش, تست, کسی, ماسک صورت مناسب در صورتی که موهای صورت.

“من برای پیدا کردن آن شخص است که پزشکان شکایت دارند که آنها را با ارائه PPE که برخی از آنها را بدون تلاش برای به دست آوردن آن را به جا چهره خود را و آنها داده نشده است این توصیه.”

در اینجا لورا پاسخ:

ماه گذشته NHS کارفرمایان صادر ارشاد گفت: کارکنان می تواند خواسته می شود به تراشیدن ریش و موهای صورت برای اطمینان از ماسک صورت مناسب به درستی. اما آنها همچنین هشدار داد که یک پتو بان می تواند “به طور غیر مستقیم تبعیض” علیه برخی از کارکنان و توصیه شده است به مشورت با محلی گروه های ایمان به کار کردن چگونه به بهترین روش این موضوع است.

قبل از آن ساوتهمپتون بیمارستان عمومی sen کردن یک عکس از 36 نوع و گفت: کوچک رشد آن مناسب تحت ماسک قابل قبول بودند در حالی که bushier به نظر می رسد مانند “لغو احکام صادره ی گوشت گوسفند” و “کامل ریش” شد.

‘چرا تولید کنندگان به طور مستقیم به بیمارستان ها?’

Calcio پشه پرسید:

“چرا کسانی که در انگلستان تولید کنندگان که نمی توانید پاسخ را ارائه می دهد از PPE از دولت به طور مستقیم به بیمارستان های محلی که می تواند مرتب به خرید از آنها را به طور مستقیم؟”

در اینجا چیزی است که لورا به حال به می گویند:

برخی از شرکت های کوچک می گویند که با نزدیک شدن به بیمارستان های محلی با برخی از موفقیت است. اما بسیاری از مذاکرات انجام شده در سطح ملی با مقدار زیادی از لوازم دنبال می شود.

‘می توانید لباسهای تواند مورد استفاده مجدد قرار?’

دیو Crowest پرسید:

“می PPE لباسهای شسته شود و یا decontaminated و استفاده دوباره ؟ به نظر می رسد باور نکردنی زباله اگر نه.”

در اینجا چیزی است که لورا به حال به می گویند:

نه همه PPE دور انداخته می شود: برخی از موارد مانند عینک را می توان مورد استفاده مجدد پس از ضد عفونی و شستشو لباس را می توانید بخشی از کیت. و برخی می تواند قرينه سازي و مورد استفاده مجدد قرار.

هفته گذشته وزارت بهداشت است و آرام بسیاری از قوانین آن به عنوان عمده کمبود تهدید کرد اما بسیاری از کارکنان خط مقدم نگران چگونه مخاطره آمیز تغییرات هستند.

نه همه PPE دور انداخته می شود اما تا آن زمان تنها استفاده از ظروف یکبار مصرف دنده قرار بود یک بار استفاده می شود.

یکبار مصرف, تک-استفاده از چشم و حفاظت از صورت توصیه می شود برای استفاده از تک یا تک جلسه استفاده کنید و سپس دور انداخته شود به عنوان بالینی ضایعات. قوانین جدید می گویند این می تواند مورد استفاده مجدد قرار اگر decontaminated.

جدید ارشاد همچنین می گوید قابل شستشو لباسهای آزمایشگاه پالتو یا بارانی یا روپوش استفاده می شود و مورد استفاده مجدد قرار و می گوید غیر مایع دفع لباسهای می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان طولانی به عنوان یک بار مصرف پلاستیکی صحن استفاده می شود. و قوانین جدید می گویند که در برخی از شرایط تک-استفاده از لباس ها را می توان بیش از یک بار. اما بسیاری از کارکنان ابراز نگرانی در مورد استانداردهای جدید با برخی از پرستاران شکایت آنها تحت پوشش نامناسبی که به آنها داده می شود cagoules.

‘به همین دلیل است که دولت در حال انتقاد بیش از PPE کمبود؟’

پل Atherton پرسید:

“چرا دولت به طور مداوم دریافت انتقاد بیش از PPE کمبود ؟ مطمئنا از آن این مسئولیت بیمه خدمات درمانی تهیه مدیران برای به دست آوردن همه چیز خود را در بیمارستان نیاز دارد ؟ و مراقبت از خانه های خصوصی و کسب و کار – مطمئنا این مسئولیت صاحبان برای به دست آوردن PPE برای کارکنان و مالیات دهندگان؟”

در اینجا چیزی است که لورا گفت:

وجود دارد و بین المللی جهانی کمبود PPE به دلیل بحران مواجه است بی سابقه ترک هزینه های فزاینده و دستمالی به دریافت نگه دارید از سهام.

اما برخی از کشورها به مراتب بسیار بهتر از دیگران با انگلستان زیر آتش برای آماده سازی نامناسب. همه گیر طرح های کشیده شده در سراسر کشور با مرکزی سهام را کنار بگذارید. احتمالی برنامه ریزی های ورزش در سال 2016 برجسته فقدان سهام.

دولت وعده داده شده تحویل از جمله کسانی که از چین است که شکست خورده اند به نوبه خود تا. اما آن را نیز گرفتار ساخت مشکوک وعده – جمله های امیدوار کننده سهام جدید از ترکیه زمانی که سفارشات تا به حال هنوز قرار می گیرد.

چه اقدامات احتیاطی اضافی می تواند دخترم را؟’

ما سوال بعدی cames از یک خواننده که می خواهم باقی می ماند ناشناس:

“دختر من سهام یک خانه با دیگر جوانان حرفه ای که در حال حاضر کار از خانه و یا در حال furloughed و پس از اقامت در خانه راهنمایی stringently. یک فیزیوتراپیست در خط مقدم و دیروز به اطلاع او مشاوره ازدواج و مشاوره او در تماس با ناشناخته مثبت مورد بدون پوشیدن PPE.

“به طور طبیعی همه نگران هستند خود را همخانه و سلامت خود را. وجود دارد هر گونه اقدامات اضافی آنها باید در این مرحله قبل از علامت شروع دیگری از شستن دست ها و دیگر شیوه های بهداشت خوب?”

در اینجا لورا پاسخ:

بهترین احتیاطی هر کسی می تواند غیر از بهداشت خوب و شستن دست است برای مشاهده اجتماعی فاصله به عنوان صرفا به عنوان امکان پذیر است – دشوار است که در یک خانه. در این وضعیت اگر افراد جداگانه و حمام از آن بهتر خواهد بود به استفاده از آنها, اما آن را بسیار دشوار است برای محدود کردن تماس در درون یک خانواده است.

باید هر بیمارستان فرار از PPE?

تام جونز پرسید:

“آیا هر کسی می دانم که اگر هر گونه بیمارستان ها در واقع اجرا از PPE به حدی است که آنها قادر به درمان بیماران?”

“اگر هر گونه خط مقدم کارکنان بیمارستان فرستاده شده است و یا دستور داده شده است برای ادامه درمان به بیماران بدون PPE با توجه به PPE لوازم داشتن اجرا می شود؟”

در اینجا لورا پاسخ:

تعدادی از اعتماد هشدار داده اند که آنها در روز در حال اجرا از PPE اما در مواردی که این ساخته شده در مکان های عمومی, منابع فرستاده شده در تاریخ و زمان آخرین دقیقه. برخی از اعتماد و بیمه خدمات درمانی تامین کنندگان خواسته اند تا محلی برای تبادل نظر و شرکت به آنها کمک کند.

کالج سلطنتی پرستاری است که در میان اتحادیه های کارگری گفت: کارکنان می توانند حاضر به کار اگر آنها داده نشده لباس های محافظ. اما در اوایل این هفته یک مورد ظهور یک دانشجوی پزشکی, کار بهداشت و درمان به عنوان یک دستیار که آینده شیفت لغو شد و پس از او حاضر به کار در چنین شرایطی است. کالج سلطنتی بیهوشی گفت: آن را به پزشکان که انتخاب می کنید به کار در شرایط نا امن.

چگونه به یک سوال بپرسید

جلوتر از ما بعد Q&A, شما می توانید یک سوال را با ایمیل های خود را نمایش داده شد [email protected] اگر شما می خواهم به ناشناس باقی می ماند لطفا افشای این زمانی که شما سوال خود را بپرسید.

*سلب مسئولیت: هیچ یک از اطلاعات ارائه شده در این پرسش و یک تشکل یا یک جایگزین برای توصیه های پزشکی. اگر فکر می کنید شما ممکن است در معرض ویروس و یا هر گونه نگرانی های دیگر و سپس شما باید به دنبال دولت مشاوره.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net