ملکه الیزابت دوم را سومین روز سالگرد 75 سخنرانی در حالی که پرنس چارلز آگهی u. k. دقیقه سکوت

ملکه الیزابت دوم را علامت بریتانیا VE روز بزرگداشت با سخنرانی شب در حالی که پرنس چارلز منجر خواهد شد یک دقیقه سکوت.

پادشاه 94, او را, سوم, آدرس پس از coronavirus بحران شروع به انگلستان مکث به یاد داشته باشید لحظه ای نازی تسلیم شد و پذیرفته شده در جنگ جهانی دوم است.

او پخش خواهد شد در 9 بعد از ظهر U. K زمان (4 p. m. ET) همان زمان پدرش جورج ششم خطاب کشور در 8 مه 1945 مارک صلح در اروپا است.

و این صبح پرنس چارلز منجر خواهد شد و این کشور در مارک یک دقیقه سکوت در 11 a. m. (6 a. m. ET) در حافظه از کسانی که در جنگ مرده.

او را از محل اقامت خانواده سلطنتی Birkhall در اسکاتلند با فیلم پخش شده در بی بی سی.

یک سخنگوی Clarence House گفت: “شاهزاده ولز به همراه دوشس کورنوال خواهد ملت را در دو دقیقه سکوت به مناسبت سالگرد 75 از ام روز.

“Highnesses سلطنتی منجر سکوت از اسکاتلند است.”

اعضای خانواده سلطنتی را صرف روز زنگ این کشور بازمانده از جنگ جهانی دوم جانبازان به آنها را افزایش می دهد به عنوان آنها مناسبت از خانه و مراقبت از خانه.

دولت انگلیس نیز سازماندهی توده singalong از زمان جنگ آمار “ما دیدار دوباره” توسط ورا لین بود که اشاره شده توسط ملکه در coronavirus آدرس.

Queen Elizabeth II Remembrance Sunday
ملکه الیزابت دوم در مراسم سالانه یادبود یکشنبه در تهی گور در نوامبر 12, 2017 در لندن, انگلستان. او را به یک آدرس خاص به مناسبت سومین روز در مه 8.
حداکثر Mumby/گتی

در کلمات است که نقل مکان کرد و بسیاری به اشک, الیزابت گفت: “در حالی که ما باید در مواجهه با چالش های قبل از این یکی متفاوت است.

“در این زمان ما با همه ملت ها در سراسر جهان در یک مشترک تلاش با استفاده از پیشرفت های بزرگ در علم و ما غریزی شفقت به زخم التیام یابد.

“ما موفق خواهد شد – و این موفقیت را متعلق به هر یک از ما.

“ما باید به راحتی در حالی که ما ممکن است هنوز هم بیشتر برای تحمل روز بهتر خواهد شد بازگشت: ما با دوستان ما دوباره ما خواهد بود با خانواده ما دوباره ما دوباره ملاقات خواهد کرد.”

احتمال وجود خواهد داشت بیشتر از این در مورد تجارب خود را در طول جنگ.

در سومین روز خود به خود او را ترک کاخ دیوار برای پیوستن جمعیت, رقص, در خیابان, جشن پایان شش سال از درد و رنج.

اولین سخنرانی خود همچنین لمس کردن در برخی از تجربیات او به عنوان یک مهاجر فرستاده به زندگی در قلعه ویندسور در حالی که پدر و مادرش در لندن

او گفت: “این مرا به یاد اولین پخش من ساخته شده در سال 1940 با کمک خواهر من.

Queen Elizabeth II Picadilly Lights
نقل قول از ملکه الیزابت دوم ویژه coronavirus پخش به ملت نمایش داده شده بر روی صفحه نمایش در Piccadilly سیرک در مارس 09, 2020 در لندن, انگلستان.
پیتر تابستان/گتی

“ما به عنوان کودکان صحبت کرد و از اینجا در ویندزور به کودکانی که تا به حال شده است از تخلیه خانه های خود و دور فرستاده برای ایمنی خود را.

“امروز یک بار دیگر بسیاری از شما احساس یک حس دردناک از جدایی از عزیزان خود.

“اما در حال حاضر به عنوان ما می دانیم پایین است که آن چیزی که حق انجام دهد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر