“ملکه جنوب” فصل 5: وجود خواهد داشت یک فصل دیگر از Netflix بکشد نشان می دهد ؟

Netflix منتشر ملکه جنوب فصل 4 در بیش از 30 کشور در پایان ماه مه سال 2020 بیش از یک سال پس از نمایش پخش در ایالات متحده آمریکا شبکه. نشان می دهد اصلی شبکه, با این حال, برخی از خبر خوب برای طرفداران به عنوان آنها در حال حاضر به تمدید ملکه جنوب برای فصل 5.

این اعلام شد ایالات متحده آمریکا در ماه اوت سال 2019 همان روز که آخر فصل اول پخش شده در کانال. در واقع ملکه جنوب فصل 5 باید به زودی به ایالات متحده آمریکا شبکه اگر سال دیگر هر چیزی به رفتن. هر فصل نشان می دهد تا کنون پخش شده در ماه ژوئن به طوری که طرفداران باید انتظار یک اطلاعیه به زودی در فصل 5 تاریخ انتشار.

این نشان می دهد ممکن است تصمیم به تاخیر در انتشار آن تاریخ تا زمانی که ایالات متحده آمریکا و Netflix تولید می تواند پایان فیلمبرداری همه فصل 5. در ماه مارس سال 2020 اعلام شد که ملکه جنوب فصل 5 مجبور به کاهش تولید کوتاه با توجه به کوروناویروس. این ممکن است به معنای آن است که نشان می دهد نمی خواهد بازگشت تا 2021 زمانی که نشان می دهد این است که قادر به پایان فیلمبرداری آن آخرین سفارش از قسمت.

ملکه جنوب فصل 5 در حال حاضر کوتاه تر قسمت سفارش پس از آن ممکن است که نشان می دهد قادر به تکمیل به اندازه کافی قسمت بین فیلمبرداری شروع در ژانویه و بسته شدن در ماه مارس است. QotS نویسنده Dailyn رودریگز تایید کوتاه قسمت سفارش در یک صدای جیر جیر خواندن: “هی #queenfamilia ما خیلی متاسفم به شما بگویم که ما تنها ده قسمت سفارش برای فصل پنج. اما ما قول می دهم شما نا امید نمی شود با آنچه که ما در فروشگاه برای شما. #queenofthesouth”

رودریگز همچنین به روز رسانی در نشان می دهد در زمانی که او پاسخ داد: به نمایش توییتر صفحه فن و گفت: “فصل پنج قطع شد با توجه به Covid. ما هیچ ایده زمانی که ما از سر تیراندازی و یا هنگامی که ما برتر خواهد شد.”

این تاخیر نیز ممکن است تحت تاثیر قرار Netflix تاریخ انتشار فصل 5. به عنوان فصل قبل نشان می دهد شما را به این جریان خدمات در سطح بین المللی فقط قبل از انتشار از فصل آینده در ایالات متحده streamers ممکن است دریافت آخرین فصل تا 2022. فصل 4 در ضمن می آید به Netflix بکشد ایالات متحده در 6 ژوئن سال 2020 است.

در حالی که طرفداران در حال حاضر در تاریکی در مورد آینده نشان می دهد ایالات متحده آمریکا شبکه منتشر کرده است تبلیغی به جزر و مد بینندگان بیش از. در فصل 5, تریلر, ترسا مندوزا (آلیس براگا) است هشدار داد: “کسانی که روسها به آنها بی رحم ترین پسران b****** که راه رفتن در زمین است.”

ملکه جنوب فصل 5 در حال آمدن است به زودی به Netflix و ایالات متحده آمریکا شبکه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net