ملکه به یاد می آورد که پدرش شاه جورج ششم استفاده می شود به راه رفتن خود corgis در Sandringham او به عنوان افتتاح ایستگاه پمپاژ در این ملک.

او رسما افتتاح شد Wolferton جدید ایستگاه پمپاژ 72 سال پس از پدرش افتتاح ایستگاه اصلی در فوریه 2 سال 1948.

پس از رونمایی جدید پلاک و امضای بازدیدکنندگان کتاب او با قاب آرشیو عکس های پدرش باز کردن در اصلی ایستگاه پمپاژ.

“جایی که او راه می رفت سگ های خود را,” او گفت:.

کسی که دست او یادگاری اظهار داشت که او تا به حال نه او به ارمغان آورد corgis با او که او پاسخ داد: “نه،”Wolferton ایستگاه پمپاژ اجازه می دهد تا به اطراف از 7000 هکتار از تالاب که نشسته زیر سطح دریا به خشک خشک کردن و پرورشی.

ایستگاه نشسته در Sandringham و مستغلات, خانه برای ملکه محل اقامت خصوصی Sandringham خانه در زمین تعیین شده توسط پادشاه جورج ششم که در زمان علاقه شخصی در این طرح است.

فیلیپ Camamile مدیر اجرایی هیئت مدیره زهکشی به ملکه تور جدید ایستگاه پمپاژ سایت.

او به او گفت چه جدید ایستگاه پمپاژ است که دو بار به عنوان قدرتمند به عنوان ایستگاه های قدیمی و تغییر می تواند حدود سه میلیون گالن آب در یک ساعت – معادل هفت المپیک به اندازه استخرهای شنا.

پادشاه که وارد یک سبز محدوده رور گفت جدید ایستگاه پمپاژ شد “فوق العاده ای”.
ملکه الیزابت را امضا کنندگان کتاب

با پوشیدن یک کت سبز و محافظت از سرما با یک روسری و دستکش های سیاه و سفید او با مردم درگیر در این پروژه توضیح داد که آن را سازگار با محیط زیست-اعتبار از جمله اینکه “مارماهی پسند”.

“تکنولوژی همیشه در حال تغییر آن نیست,” او گفت:. “کسی که همیشه اختراع چیزی.”

احتمالا در اشاره به سیل سال 1953 که ادعا 100 زندگی در نورفولک, ملکه گفت: “این نه خوب فکر می کنم این است برای رفتن به یک منطقه خشک به عنوان ما تا به حال برخی از مشکلات وحشتناک.”

او ملاقات یک گروه از خدمت کارکنان همه آنها کار کرده اند برای این شرکت برای بیش از 20 سال قبل از فشار دادن یک دکمه قرمز در اتاق کنترل شروع به پمپ.

او نیز شاهد پلاک که رونمایی شد توسط پادشاه جورج ششم در سال 1948.
ملکه الیزابت با رئیس اجرایی در مدیریت آب داد, فیلیپ Camamile

امروزه زمین در Wolferton گفته می شود برخی از مهمترین مولد در املاک و تولید ارگانیک محصولات کشاورزی از جمله گندم, جو, جو و لوبیا.

در طول سال و نیم گذشته ایستگاه بازسازی شده است برای ایجاد یک بیشتر کارآمد و سازگار با محیط زیست دوستانه ایستگاه که بهترین محافظت از حیات وحش محلی از جمله تودرتو پرندگان در کشورهای همسایه باتلاق است.

آقای Camamile پس از آن گفت: “او بسیار علاقه مند بود در ایستگاه پمپاژ.

“وجود دارد بدیهی است که یک ارتباط عمیق با افتتاح ایستگاه اصلی در سال 1948 صمیمی تماس با زمین و املاک و مایل به انجام آن بیت فقط پس از جنگ دادن زمین برای ساخت ایستگاه اصلی است.

“پس از امروز که سنت بزرگ است – یک افتخار و یک امتیاز است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im