ملکه coronavirus سخنرانی: چه زمانی است امشب آدرس ؟

ملکه را از آدرس ملت در روز یکشنبه, شب, ارائه, تلویزیون, پیام در مورد شیوع کروناویروس کاخ باکینگهام تایید کرده است.

ملکه که در 93 در نیمه خود انزوا در قلعه ویندسور با دوک ادینبورگ دارای فیلم برداری پخش پیام در نظر گرفته شده برای اطمینان و رالی کشور از طریق بحران کنونی است.

هنگامی که سخنرانی ؟

یکشنبه 5 آوریل آغاز در 8 BST.

از کجا می توانم تماشای آن ؟

سخنرانی پخش خواهد شد در هر دو رادیو و تلویزیون با کانال های تایید می شود در روزهای آینده و همچنین خانواده سلطنتی کانال های رسانه های اجتماعی.

چه خواهد شد ملکه صحبت کردن در مورد ؟

او به احتمال زیاد به صحبت های او را تحسین برای کشور انعطاف پذیری و جوامع بیمه خدمات درمانی و کلید کارگران و قرعه کشی در تاریخ این کشور است برای الهام بخشیدن به بریتانیا به استقامت در صورت بی سابقه ای مستند شرایط.

تلاش های سلامت کارگران و همه کسانی که کمک در مبارزه علیه Covid-19 به احتمال زیاد برای دریافت خاص ستایش است.

پرنس چارلز که خطاب به ملت هفته گذشته گفت: در سخنرانی خود: “به عنوان یک ملت ما با آن مواجه شده عمیقا به چالش کشیدن وضعیت که ما تنها بیش از حد آگاه تهدید معیشت و کسب و کار و رفاه میلیون ها نفر از شهروندان ما.

“هیچ یک از ما می توانید می گویند که این به پایان خواهد رسید اما پایان آن خواهد شد. تا زمانی که آن را ندارد, اجازه دهید ما تمام سعی و زندگی با امید و با ایمان به خود و به یکدیگر نگاه به جلو به بهتر بار آمده است.”

در چه موارد دیگر است که ملکه خطاب به ملت ؟

دیگر از او مرسوم کریسمس حضور ملکه ساخته شده است یک آدرس خاص فقط در سه نوبت قبلی: در سال 1991 در طول جنگ خلیج فارس پیش از تشییع جنازه دایانا شاهزاده ولز در سال 1997 و پس از مرگ ملکه مادر در سال 2002.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de