Coronavirus پدید آمده است که در اواخر سال گذشته و گسترش مرکزی چین بود و تقریبا در 80 کشور صبح روز چهارشنبه با شیوع رو به رشد سریع در کره جنوبی و ایتالیا و ایران و ایالات متحده است. حداقل نه نفر کشته شده اند از COVID-19 بیماری در ایالات متحده همه آنها در واشنگتن و بسیاری از آنها از یک خانه سالمندان در منطقه سیاتل است.

کارشناسان به وضوح هنوز در تلاش برای به دست آوردن یک درک شرکت در چگونه به راحتی این بیماری گسترش می یابد و چگونه مرگبار آن است که با رئیس سازمان جهانی بهداشت گفت: اطلاعات موجود از روز شنبه پیشنهاد آن می تواند کشنده تر اما کمتر به راحتی منتقل می شود از آنچه قبلا تصور. اما اپیدیولوژی تاکید کرده اند هنوز هم وجود دارد کمی بیش از حد داده ها به قرعه کشی شرکت نتیجه گیری.

چه کسی رئیس را موضوع یک درخواست فوری برای اطلاعات بیشتر اصرار کشورهای رو به شیوع بیماری به تست بیشتر مردم با سرعت بیشتری به تقویت درک درستی از این بیماری است. پس از معیوب آزمون توزیع شد ماه گذشته مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری مشغول به کار بود به محلی مقامات بهداشتی در سراسر ایالات متحده ظرفیت آزمون حدود 1 میلیون نفر در تعطیلات آخر هفته برای کمک به ارزیابی گسترش این بیماری است.

در حالی که گسترش ویروس به طور چشمگیری کند شده در چین عفونت شد و نصب سریع در ایالات متحده و جاهای دیگر. تقریبا 130 نفر در 16 ایالت آلوده بودند روز چهارشنبه از جمله شیوع بیماری در منطقه سیاتل است.

CDC انتظار می رود برای تولید بیشتر coronavirus کیت های آزمایش

با بیش از 90,000 موارد در سطح جهان و بیش از 3000 مرگ و میر نسبت به این بیماری و مقامات هنوز در تلاش برای پاسخ به این سوال بزرگ: چقدر بد خواهد آن را دریافت کند ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im