نژادی و نابرابری می تواند صدمه دیده است آمریکا رتبه اعتباری مودی هشدار

عدم نزدیک خمیازه کشیدن شکاف ثروت بین سیاه و سفید آمریکایی ها می تواند در نهایت خدشه دار کردن این کشور را رتبه بندی اعتباری با توجه به مودی صهیونیستی خدمات سرمایه گذاران.

به اصطلاح نژادی شکاف ثروت در آمریکا همچنان به گسترش در زمان های خوب و بد. سفید خانواده’ ارزش خالص رشد 43 درصد به $61,200 بین 1995 و 2016 در حالی که آن باقی مانده در $35,400 برای خانواده های این آژانس رتبه بندی اعتباری گفت: در گزارش روز سه شنبه با استناد به فدرال رزرو داده است. به عنوان 2016 تنها 8% از سیاه پوستان به ارث برده به طور متوسط $83,000 در ثروت از پدر و مادر خود را در مقایسه با بیش از یک چهارم از سفید پوستان که به ارث برده به طور متوسط $236,000.

مودی و استاندارد اند پورز و مراکز اعتبارسنجی در ادامه به اختصاص یک امتیاز بالا برای بدهی های دولت ایالات متحده است که به معنی کاهش هزینه های استقراض. اما نژادی و اقتصادی تقسیم می تواند تغییر دهد.

“نابرابر موقعیت جامعه سیاه پوستان در ایالات متحده آمریکا است که برجسته و ماندگار از ویژگی های نابرابری پویا که نمونه ای و تشدید اعتباری مربوطه اجتماعی خطرات” ویلیام فاستر ارشد اعتباری افسر در مودی گفت: سرمایه گذاران.

مالکیت خانه شکاف

که واگرایی ترکیبات عمیق تر شدن نابرابری قابل مشاهده در سراسر ایالات متحده در اقتصاد است. اما مودی می گوید که واگرایی است “به طور نامتناسبی تحت تاثیر” سیاه پوستان ساخت آنها را بیشتر در معرض روند وسیع مانند جهانی شدن و اتوماسیون. تبعیض آمیز و شیوه های چنین به عنوان “redlining” نیز همچنان به وزن در خانواده ها محدود کردن دسترسی به وام های مسکن و کارت های اعتباری و انواع دیگر وام.

در سال 2019 به عنوان مثال در 44 درصد از خانوارهای متعلق به خانه های خود در مقایسه با 74% از سفید خانواده ها با توجه به مودی.

اخیر LendingTree مطالعه نشان داد که متقاضیان وام مسکن محروم بودند 12.6% از زمان بیش از دو برابر میانگین ملی از 6.4 درصد در تمام اقوام دیگر. وام دهندگان اغلب رد سیاه وام گیرندگان حتی زمانی که آنها درآمد کافی و جامد اعتباری گفت: LendingTree اقتصاددان Tendayi Kapfidze که نویسنده مطالعه است.

پایین مالکیت خانه و “تجمع صدها سال از تبعیض منجر به زیادی ثروت شکاف” Kapfidze گفت.

Redlining و میراث خود را 01:14

رانندگان دیگر از نابرابری از جمله تبعیض در عدالت کیفری شیوه و در محل کار بیشتر مانع از آمریکایی های سیاه و سفید از ابتلا به.

چرکین نژادی و بی عدالتی می تواند همچنان به سوخت نوع ناآرامی های مدنی است که به دنبال مرگ جورج فلوید در دست مینیاپولیس پلیس با توجه به مودی.

“حتی اگر فوری اعتباری پیامدهای تظاهرات محدود شد, افزایش, اجتماعی, خطر, اگر چپ unaddressed توسط سیاستگذاران می تواند منفی دراز مدت پیامدهای” فاستر گفت.

در مقابل بستن نژادی شکاف ثروت می تواند به افزایش این کشور به تولید ناخالص داخلی — ارزش کل کالا و خدمات — تا 6 درصد توسط 2028 Moody گفت: با استناد به یک گزارش از شرکت مشاوره مک کینزی. که معادل $4,300 برای هر آمریکایی است.

“در حالی که در واقع وجود دارد بسیاری از اجتماعی و مسائل اقتصادی که به کمک ایالات متحده امریکا افزایش یافته و قطب بندی سیاسی در سال های اخیر به دنبال به جلو ترکیبی از درآمد و نژادی و نابرابری است به یک نیروی قوی برای بیشتر پتانسیل قطبش و اینرسی” مودی گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de