سناتور رند پال معتقد است اوباما به ‘اجازه’ به صورت FBI روسیه تحقیقات از جمله فلین از دریدن FISA حکم

نیوزویک | No comments

ایالت کنتاکی متهم کرده است باراک اوباما از دادن “اجازه” برای اف بی آی کاوشگر به تداخل و همچنین مشاور سابق رئیس جمهور در اقدامات که منجر به اتهام علیه مایکل فلین.

پل (R-KY) با انتقاد از اقدامات صورت گرفته در برابر فلین به عنوان FBI جستوجو کرد روسیه لینک کلیک کنید برای 2016 انتخابات بیان کرد تماس های تلفنی خود را هرگز به گوش و نشان می دهد وجود دارد تلاش برای “entrap” سابق مشاور امنیت ملی.

در مورد خواسته مقامات که گفته می شود درگیر در “دریدن” فلین از تلفن رونوشت پل ارتباط اوباما به طور مستقیم به اقدامات.

او گفت: فاکس نیوز: “من اعتقاد ندارم هر یک از این می توانست اتفاق افتاده است بدون رئیس جمهور باراک اوباما. من کاملا بر این باورند که نه تنها او می دانم و دیگر مردم در حال حاضر به ما گفت که او می دانست که در مورد مکالمه او می دانست که در مورد تلاش برای بعد از رفتن ژنرال فلین و این نوشته که کارگردان کاخ سفید است. من هر انتظار است که رئیس جمهور اوباما در وسط این.”

rand paul
سناتور. رند پل (R-KY) گوش به شهادت در سنای آمریکا برای, سلامت, آموزش و پرورش, کار و حقوق بازنشستگی شنوایی در COVID-19. او ساخته شده است که نظرات در مورد باراک اوباما, ارتباط او را به FBI پروب به دخالت.
Toni L. ساندیس/استخر/گتی ایماژ

او همچنین در ادامه به لینک اوباما به مسائل اطراف FBI در عملیات “Crossfire طوفان” آن ضد جاسوسی بررسی ارتباط بین مغلوب ساختن پیشی جستن همکاران و مقامات روسیه در رابطه با اتهام دخالت در انتخابات 2016.

“من فکر می کنم آن را بدتر. من فکر می کنم اگر شما برگردید به عملیات تیراندازی طوفان تمام جعلی پرونده و تمام چیزهای که همه از FISA حکم که نادرست و غیر قانونی بدست. من واقعا به شدت بر این باورند که رئیس جمهور اوباما به خاص و نظارت مستقیم و مجوز برای این کار است.”

او پیشنهاد کرد این وضعیت بود که “به اندازه کافی حساس آن رفت و تمام راه را به بالا.”

خواسته برای اثبات اتهامات خود را پل گفت: “ما پیدا کردن. من امیدوار هستم که بسیاری از این محرمانه خواهد بود اما من یک احساس قوی است که این چنین حساس موضوع است.”

نیوزویک در تماس است پل و اوباما برای نظر.

obama
رئیس جمهور سابق ایالات متحده, باراک اوباما صحبت می کند به مهمانان در اوباما بنیاد اجلاس در دانشگاه از موسسه فناوری ایلینوی در 29 اکتبر 2019. او متهم شده است که کارگردانی FBI روسیه دخالت بررسی است.
اسکات اولسون/گتی ایماژ

این اتهامات پس از فلین وکیل سیدنی پاول متهم اوباما از اینکه بخشی از یک اف بی آی طرح برای راه اندازی مشتری خود را.

وزارت دادگستری قبلا نقل مکان کرد به رها کردن اتهامات عنوان شده علیه فلین که در دسامبر 2017 التماس کرد گناه را به اتهام دروغ گفتن به مقامات اجرای قانون.

پس از این او به دنبال خروج تقاضای خود را بیان کرد او یک قربانی سوء رفتار.

وزارت دادگستری گفت: پس از آن متقاعد نمی کند که مصاحبه ای با فلین در آن از او خواسته شد در مورد گفتگو با سفیر روسیه سرگئی Kislyak, “انجام شد با مشروع تحقیقی اساس است.”

این حرکت به کاهش هزینه شده است را در خود نگه دارد پس از یک منطقه قاضی گفت که او انتظار دارد اشخاص ثالث ممکن است مایل به دخالت در این مورد در میان سوالات بیش از وزارت دادگستری ، فلین وکلا باید گفت چنین افراد و یا گروه نباید اجازه به انجام این کار.

flynn
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین برگ E. Barrett Prettyman ایالات متحده دادگاه در 24 ژوئن 2019. وزارت دادگستری منتقل شده بود به رها کردن اتهامات علیه او.
الکس Wroblewski/گتی ایماژ

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>