رند پل پدر نوشت: “Coronavirus جعل’ مقاله روز قبل از پسر آزمایش مثبت برای COVID-19

نیوزویک | No comments

جمهوری خواه کنتاکی سناتور رند پل پدر سابق تگزاس کنگره Ron Paul, به قلم یک مقاله با عنوان “Coronavirus جعل” فقط شش روز قبل از پسرش شد اولین سناتور ایالات متحده برای آزمایش مثبت برای COVID-19.

“سناتور رند پل دارای آزمایش مثبت برای COVID-19,” پل اعلام کرد که در توییتر یکشنبه. “او احساس خوب است و در قرنطینه. او بدون علامت و مورد آزمایش قرار گرفت از فراوانی احتیاط با توجه به گسترده خود را سفر و حوادث. او آگاه از هر گونه تماس مستقیم با هر فرد آلوده.”

پولس گفت که سناتور “انتظار می رود در سنا پس از دوره قرنطینه به پایان می رسد و ادامه خواهد داد به کار برای مردم کنتاکی در این زمان دشوار است.” آنها همچنین اشاره کرد که هیچ یک از کارکنان شده است در تماس با پل به عنوان سی کار رفت و از راه دور 10 روز پیش.

قبل از پل تشخيص اخیر خود مقاله ای با عنوان “Coronavirus جعل” توسط پدرش Ron Paul شد منتشر شده در مارس 16. در قطعه ران پل گفت که “دولت عشق بحران زیرا زمانی که مردم از ترس آنها بیشتر تمایل به از دست دادن آزادی برای وعده های که دولت را به مراقبت از آنها.”

او همچنین به نام Dr. Anthony Fauci, رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در موسسه ملی سلامت “رئیس fearmonger” که “آیا بهترین خود را به آسیب بیشتر در حال حاضر تانک اقتصاد” در هنگام Fauci به نظر می رسد در برنامه های تلویزیون چهره ملت.

“بیش از چیست ؟ یک ویروس است که تا کنون به کشته شدن بیش از 5000 نفر در سراسر جهان و کمتر از 100 در ایالات متحده است ؟ Ron Paul نوشت.

“در مقابل, سل یک بیماری نه چندان مورد بحث این روزها به کشته شدن نزدیک به 1.6 میلیون نفر در سال 2017. که در آن وحشت بیش از این ؟ ” او همچنین گفت: قبل از اضافه کردن است که افراد باید “از خود می پرسند که آیا این coronavirus ‘اپیدمی’ می تواند یک جعل است.”

اگر چه او در ادامه می گویند که این بیماری نیست “بی ضرر” ران پل نیز اشاره کرد که دولت باید overhyped یک “تهدید به عنوان بهانه ای برای گرفتن بیشتر از آزادی های ما” در گذشته است.

نیوزویک رسیده به Ron Paul Institute for نظر.

آخرین اوت رند پل توییتی که او تحت عمل جراحی برای برداشتن بخشی از ریه خود را پس از آن آسیب دیده بود در یک حمله قرار گرفت که دو سال قبل. عمل جراحی ممکن است بالا بردن پل 57 به وضعیت پر خطر coronavirus فرد است.

در اوایل این ماه, پل, یک پزشک مجاز رای دادند در برابر آمریکا 8 میلیارد دلار اضطراری coronavirus بودجه لایحه. او تنها سناتور برابر رای.

یکشنبه وجود دارد بیش از 311,000 تایید coronavirus موارد در سطح جهانی با بیش از 13000 مرگ و میر و حداقل 93,000 بهبود.

ایالات متحده در این کشور با چهارم-بیشترین تعداد از موارد این آخر هفته زیر چین و اسپانیا و ایتالیا داخلی پس از تایید موارد بیش از 26,000 با حداقل 340 کشته و 176 بهبود.

Ron Paul and Rand Paul
IOWA CITY, IA – ژانویه 31 : انتخابات ریاست جمهوری نامزد وزیر بهداشت ، رند پل (R-KY) امواج او را به عنوان معرفی شده توسط پدرش ران پل نماینده سابق آمریکا از تگزاس در طی یک مبارزه انتخاباتی در دانشگاه آیووا یادبود اتحادیه ژانویه 31, 2016 در Iowa City, Iowa. پل که به دنبال نامزدی حزب جمهوری خواه در انتخابات ریاست جمهوری مبارزات انتخاباتی در سراسر آیووا پیش از آیووا انجمن وقوع جمعه, یک هفته قبل از نیوهمپشایر مقدماتی.
جاشوا Lott/گتی ایماژ/گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>