رتبه بندی هر F1 آهنگ در سال 2020 های نجومی: حکم ما که باید بروید و یا اضافه شود

شده است وجود دارد یک مطلب رسیده زمان به بحث در مورد فرمول یک آهنگ از چند ماه گذشته ؟ اصلی 2020 فصل قرار بود 22 مسابقه با مدتها در انتظار بازگشت به زندوورت و همچنین به عنوان یک نام تجاری جدید آهنگ در خیابان هانوی مدار در ویتنام است.

خوب coronavirus به وضوح برای پایان دادن به امید از طولانی ترین فصل در F1 اما سابقه آن نیز منجر به مقدار زیادی از بحث در مورد آرایش کوتاه تقویم. و ورود حداقل یک مسیر ساخت آن F1 اولین Mugello. آن را نمی ممکن است تنها مسیر به نظر می رسد برای اولین بار.

ما در ابتدا این لیست در سال 2019 اما با تمام موارد بالا در نظر گرفته شده ما فکر این امر می تواند زمان خوبی برای رفتن از طریق تمام از 23 آهنگ که در برخی از نقطه برنامه ریزی شده یا برنامه ریزی شده به ویژگی های در F1 تقویم و رتبه بندی آنها. و ما همچنین شامل تعداد انگشت شماری “possibles” برای این سال ساخت لیست جامع.

و اگر بود که کافی نیست ما اضافه شده است یک جایزه بخش در پایان که ما فانتزی لیست آرزو. خوانده شده در…

26. Yas Marina Circuit, ابوظبی

چگونه بسیاری از واقعا به یاد ماندنی مسابقات اتحاد یاس مارینا برگزار می شود ؟ و نه بسیاری از. تا کنون بیشتر قابل توجه بود که فرناندو آلونسو را فراری گیر کرده بود پشت ویتالی پتروف را رنو در سال 2010 این امکان Sebastian Vettel به عنوان. آتش بازی و تمام است که وحشتناکی پر از شکوفه چیزهای زرق و برق دار است که می آید با یک فصل اوج (یا نه) یک چیز هستند اما در مسیر عمل است بیش از حد به طور منظم بسیار ناراحت کننده است. شرم آور است که بیا باران, درخشش, برف و یا جهانی همه گیر ما همیشه پایان فصل در اینجا.

حکم: چرا ما در اینجا ؟

25. سوچی Autodrom روسیه
تخت و سیما یا جنبه بخصوص سوچی Autodrom


اعتبار: ANDREJ ISAKOVIC

Yas Marina بدون نور افکن. آیا F1 واقعا نیاز به این تخت characterless آهنگ ؟ هیچ. خوب است به نزد ولادیمیر پوتین ارائه برنده راننده خود جایزه ؟ حتی بیشتر بدون. طولانی 180 درجه چرخش 3-4 ترکیب منطقی و معقول بخش اما دیگر از آن, این است که عمدتا ترکیبی از حرکت مصنوعی و 90 درجه تبدیل می شود. از تمام “خیابان مدارات بدون خیابان” این واقعا بدترین. برخی از امید است که این ممکن است سقوط توسط ایستگاه فرعی در حمایت از هوکنهایم, ایمولا و یا در جایی اما آن را نگه می دارد جایگاه خود را بیش از حد.

حکم: پاک

24. مدار Paul Ricard, لو کستللت فرانسه

در بازگشت خود را به تقویم در سال 2018 Paul Ricard به ما جایزه بزرگ که بسیار احساس مانند آن رانده می شود در یک مسیر طراحی شده برای تست به جای مسابقه. و این به دلیل آن بود. اما هیچ چیز نسبت به بی نهایت کسل کننده 2019 فرانسوی جایزه بزرگ که الیور قهوه ای اعلام کرد به عنوان خسته کننده ترین او همیشه می خواهم دیده می شود. با ظاهر تعداد نامحدود امکان پیگیری تنظیمات و کسانی که مسخره قرمز و سفید و آبی سنباده اجرا کردن مناطق و مشخص عدم وجود شن از آن است که یک مسیر است که باعث بیشتر چشم درد از شور و شوق. در زمان مسابقه از نظر آن حذف کردن تقویم نیست بدترین چیز است.

حکم: Magny Cours هر کسی ؟

23. مدار ده بارسلونا-کاتالونیا, اسپانیا

نه وحشتناک پیگیری اما واقعا خوب است یا نه. 2019 اسپانیایی جایزه بزرگ انجام یک کار خوب از نمایشگاه چه چیزی اشتباه است با مدرن جایزه بزرگ مسابقه. هنوز که لزوما مسیر گسل اما بیش آشنایی تیم با آن از طریق آزمایش مطمئنا کمک نمی کند. آن را در شک و تردید برای این سال اما موفق به زنده ماندن به 2020. با مسابقه اتفاق می افتد در ماه اوت به جای معمول ممکن است از آن جالب خواهد بود برای دیدن اگر گرما باعث می شود بسیاری از تفاوت.

حکم: چسبیده در…

22. آلبرت پارک ملبورن استرالیا

پس از باز کردن مسابقه هر سال در آلبرت پارک F1 به نظر می رسد به همان مکالمه با خود را در مورد عدم سبقت و چگونه این پارک مدار است بهترین برای در مسیر عمل است. که ممکن است درست باشد اما حداقل آن را تا به برخی از شخصیت ها و نه بیش از حد دور از یک شهر بزرگ. متاسفانه در سال 2020 ما نیست که حق به زاری مورد در مسیر عمل به عنوان جایزه بزرگ لغو شد در آخرین دقیقه…

حکم: نگه داشتن (فقط در مورد) یک بیت از وسط مسیر اما یک جای خوب برای شروع این فصل است. شاید در نظر بگیرید (مشکل) طراحی مجدد?

21. Hungaroring, بوداپست, مجارستان
این Hungaroring کمی دوستش به عنوان یک F1 آهنگ


اعتبار: Getty Images Europe

آنچه که شما می توانید می گویند در مورد آلبرت پارک شما می توانید می گویند در مورد Hungaroring فقط در خارج از بوداپست. آن شده است یک عامل اصلی از تقویم از سال 1986. به دلیل آن تابیده طرح نیاز به بالا downforce مجموعه یو پی اس و به طور کلی عدم سبقت آن است که اغلب به عنوان “موناکو بدون دیوار”. آن را قطعا به چالش کشیدن به دامان با هم. اغلب رانده شده در حرارت سوزان آن است که هنوز یک مسیر که در آن راننده می تواند تفاوت و دارای پتانسیل برای یک تیم بدون موتور (با عرض پوزش قدرت واحد) را به نفع خود.

حکم: دوست داشتنی اما تا حد زیادی دوستش dustbowl آهنگ

20. مدار شانگهای بین المللی چین

یکی دیگر از هرمان Tilke-طراحی شده آهنگ های اضافه شده اند که در 20 سال گذشته این یکی هرگز احساس کاملا به عنوان خوب به عنوان Sepang Circuit در مالزی برگزار شد که آخرین آن مسابقه F1 در سال 2017. هنوز هم وجود دارد برخی از بخش ها که نگاه کاملا لذت بخش برای رانندگان اما نژادها اغلب موفق به تحویل لرزش چند استثنا را کنار بگذارند. و آن همه احساس کمی اشتباه داشتن 1000هفتم “F1 جایزه بزرگ” وجود دارد در اوایل سال گذشته بیش از حد. اولین جایزه بزرگ به سقوط توسط ایستگاه فرعی در سال 2020 آن را به خوبی ممکن است بعد از بازگشت در سال است. اما احتمالا نه.

حکم: قطعا ارزش آن محل

19. خیابان هانوی مدار ویتنام

شما هرگز واقعا می دانم که چگونه خوب یک مسیر است تا شما را حسابی بر روی آن اما این یکی به نظر می رسد کمی بی دست و پا و غیر طبیعی بدون یک جریان بزرگ. آن را به یک مکان فوق العاده در یک شهر واقعی اما به نظر می رسد به رنج می برند از محدودیت های لجستیکی است که به ارمغان می آورد. فوق العاده بلند و راست یک چیز است اما وجود دارد برخی از بسیار رنج آوری بیت در آن وجود دارد بیش از حد. که ممکن است به این دلیل برای یک مسابقه بزرگ است اما در حال حاضر آن را دوست ندارم ما را پیدا خواهد کرد در سال 2020 بنابراین ما باید برای ذخیره بیشتر قضاوت در حال حاضر.

حکم: دادگاه موکول

18. Marina Bay Street, مدار, سنگاپور
یک چشم زیبا ماشین برخورد در اطراف خیابان های سنگاپور


اعتبار: Mark Thompson/گتی ایماژ

آن است که در یکی از بهترین شهرهای میزبان یک مسابقه است اما در این مسیر همه که خوب است ؟ اگر شما در طرح خود ، دوباره آن فراوان است straights و 90 درجه تبدیل می شود اما کمتر احساس هیجان انگیز تر و فاقد شخصیت از باکو به نحوی. هنوز در این آزمون گواهینامه مهارت و تمرکز شدید حرارت و رطوبت و به صورت 100 ثانیه دامان. و در شب.

حکم: شرم به از دست دادن مسابقه برای این سال, اما احتمال است نه از دست دادن فوق العاده GP

17. Autodromo do Algarve, لول, پرتغال

این در زمان نوشتن است که هنوز هم ممکن است برگزاری یک مسابقه در ماه اکتبر در برخی از نقطه. فوق العاده خواهد بود اگر آن را خاموش آمد. F1 اتومبیل آخرین آزمایش در اینجا بیش از یک دهه پیش اما این مدار موج دار و متنوع طبیعت می تواند برخی از اقدام جالب. وجود دارد یک زن و شوهر از ترمز سنگین مناطق, بیش از حد, که کمک خواهد کرد که سبقت. آن را نسبتا جدید مدار طوری نیست که عاشقانه از برخی از بالقوه دیگر نژادها ، به سختی می تواند بسیار بدتر از سوچی ،

16. Red Bull Ring, زلتوگ, اتریش

با سالن های اضافه شده در مکان های جدید در یک سرعت سریع پس از سال 2004 قصد بازگشت به Österreichring – بعد کوتاه و تبدیل به A1 حلقه از 1997-2003 – یک بازگشت خوب به یکی از F1 را stomping زمینه. کوه سنگین افت شمال اشتایر رشته کوه های آلپ یکی از بیشتر قابل توجه بیش از حد.

همانطور که برای مدار خود آن تغییرات ارتفاع دراماتیک همراه با ترمز سنگین مناطق چیزی چند آهنگ دیگر را. به علاوه اگر اتومبیل در حفظ و گرفتن سریع تر از هر سال آنها خواهید بود زني در اطراف اینجا در کمتر از یک دقیقه به زودی. اولین GP 2020 در اینجا بسیار عالی بود دوم بسیار است. شما نمی توانید می گویند آن را نمی خوب ارائه سبقت فرصت ،

حکم: زیبا و خوب

15. Autodromo Hermanos رودریگز, مکزیکو سیتی, مکزیک
بزرگ مشاهده از نیمکت پیک نیک


اعتبار: Peter Fox/گتی ایماژ

یک آهنگ خوب و بدون هر گونه واقعی زیادی در گوشه و کنار. اگر چه آن را فاقد قدیمی و فوق العاده با سرعت بالا 180 درجه آخر روشن بود که این Peraltada ما دیده می شود مقدار زیادی از عمل و برخورد پس از F1 بازگشت در اینجا. شاید آن چیزی برای انجام با هوا نازک ؟ به عنوان زباله به عنوان طرح رفتن را از طریق بیس بال ورزشگاه است (و zig-zaggery از نیمه اول از دامان) واقعیت این است که یک F1 آهنگ این عنوان حتی یک احتمال این است که بسیار شسته و رفته. به علاوه نقاط فوق العاده مشتاق و جمعیت بیش از حد.

حکم: نگه دارید اما لطفا دوباره مشخصات ورزشگاه بخش

14. باکو شهرستان مدار آذربایجان

مسیر دیگری که به نظر می رسد مانند آن می تواند کشیده شده توسط یک بچه با یک خط کش و نقاله اولین مسابقه در سال 2016 شد حادثه در افراطی است. دو بعدی بودند قتل عام و مطلق مسلما مسابقات این فصل است. 2019 بسیار است. بنابراین پتانسیل وجود دارد. یک تکه از آن را 90 درجه چرخش با منطقی ترمز سنگین مناطق. بخش دراز s-خم طریق به ماموت نهایی مستقیم خیره کننده است حتی در مقدماتی اما فوق العاده تنگ قلعه بخش مرزی مضحک. در یک راه خوب.

حکم: آهنگ خوب و شرم در مورد محل

13. Bahrain International Circuit Sakhir بحرین

نادیده گرفتن هر گونه مشکلات بزرگتر از مسیر خود (حقوق بشر) شده اند وجود دارد بسیاری از هیجان انگیز grands جایزه بزرگ در اینجا. محرومیت 2010, البته, جایی که آنها بدون توضیح استفاده دیگر استقامت طرح و در نتیجه یک مسابقه ساخته شده است که خواندن فریدریش انگلس’ منشا خانواده, مالکیت خصوصی و دولت به نظر می رسد جذاب است. اول آن بخش است که تقریبا در اوایل 2000s Tilke-توسط-شماره: طولانی گودال راست ترمز سنگین منطقه به تنگ و ویژگی های ترکیب به دنبال یک متوسط طول مستقیم به دیگر تنگ right-hander, اما آن را به خوبی کار می کند بسیاری از زمان.

اگر F1 می آید به بحرین برای دو مسابقه در نزدیکی پایان فصل چشم انداز با استفاده از بیرونی “تقریبا بیضی” فوق العاده با سرعت بالا طرح خواهد بود و جذاب. و احتمالا شدید سرگرم کننده است.

حکم: یک مسیر قطعا بیشتر ارزش از محل آن

12. Autodromo انزو e دینو فراری ایمولا ایتالیا

F1 نیست شتافت در ایمولا از سال 2006 است و به اعتقاد من بیشتر فقیر آن. ما نمی دانیم که چگونه رقابت با این غول پیکر, گشتاور-سنگین ماشین های مدرن را از تابه خارج, اما آن را بزرگ بوده است برای پیدا کردن. افسوس که با سوچی در تقویم اصلی خود را تاریخ یک نقطه برای ایمولا به نظر می رسد کمی بعید است بیش از یک یا دو ماه پیش. AlphaTauri انجام یک بیت از پیش فصل تست وجود دارد به تازگی و Daniil Kvyat آن را دوست داشتم.


“من فکر می کنم آن است که یک مسیر بزرگ” گفت: Kvyat. “من می دانستم که آن را در حال حاضر از تجارب گذشته من. من همیشه احساس می کرد که بسیار هیجان انگیز مسیر به درایو آن را کاملا, مدرسه, آن را کاملا پر از دست انداز است kerbs در حال به چالش کشیدن.”

حکم: آن را خوب است…

11. مدار ژیل Villeneuve مونترال کانادا

یکی دیگر از خیابان آهنگ بدون خیابان. برای سال شما تقریبا می تواند تضمین کند که کانادا جایزه بزرگ خواهد بود یکی از این مسابقات از سال chock با هیجان و غیر قابل پیش بینی با باریک پیگیری و دیوار انتظار به مجازات هر گونه اشتباه. “دیوار قهرمانان” در خروج از نهایی chicane به نام پس از دیمون هیل, مایکل شوماخر و ژاک وینو سقوط همه وجود در سال 1999 – بهترین مثال است. متاسفانه همانطور که با بسیاری از racetracks مدرن یا نه – مقررات فعلی و تسلط سه تیم برتر است خو که یک بیت اما آن را هنوز هم وجود دارد.

حکم: خوشحالم که این قرارداد تا 2029

10. مدار زندوورت هلند
عدم F1 اتومبیل در زندوورت در سال 2020 ادامه خواهد داد که شرم آور است


اعتبار: SEM ون در وال/گتی ایماژ

آن را دشوار است به واقعا رای زندوورت بدون داشتن یک مسابقه واقعی وجود دارد. گاهی اوقات وجود دارد قطع ارتباط بین آهنگ های هیجان انگیز هستند که به نژاد و آهنگ های هیجان انگیز هستند که برای تماشای مسابقه در. برای همه تغییرات آن در حال اجرا تا به حال-لغو 2020 هلندی, جایزه بزرگ, من یک احساس است که زندوورت ممکن است یک مسیر برای رانندگان اما کمتر برای طرفداران. هنوز هم آنچه که یک مسیر آن را برای رانندگان است. جارو banked گوشه ها و اجرا از صاف کردن تبدیل از 3 تا 7 قبل از نفس طولانی right-hander در نوبت هشت. آن را یک چالش واقعی برای رانندگان است. من نمی توانم صبر کنید تا ببینید آن را در سال 2021.

حکم: پیش بینی این است که ساختمان برای 2021…

9. Mugello ایتالیا

برای زندوورت خواندن Mugello — البته بدون مشکل سرعت پایین گوشه. Monza ممکن است سریعترین آهنگ فصل, اما آن را کاملا متوقف کند/شروع در این راستا با متعدد آن chicanes. نه چندان Mugello. حتی تماشای یک ویدیو یوتیوب از دامان با یک دوربین پردازنده در یک کامپیوتر بازی باعث می شود شما نفس خود را نگه دارید. چه چیزی واقعی بود ؟ کاملا رک و پوست کنده حتی اگر در مسیر عمل است کمی کسل کننده چشم انداز از دیدن این فوق العاده بالا-downforce F1 اتومبیل تست محدودیت های چسبندگی اطراف Mugello سریع خم شدید است.

حکم: ممکن است یک شرم ما نمی توانید به عقب در اینجا (و یا آن را می تواند کسل کننده و صفوف مسابقه و…)


8. Autodromo ملی Monza, Italy

آیا Monza تاریخ آن را loftier تر از محل فعلی مدار سزاوار? اما به از دست دادن یک محل با این مبلغ اگر تاریخچه و نژاد در ایتالیا با همه فراری, طرفداران خواهد بود باور نکردنی شرم آور است. و اگر چه خود را با سرعت بالا گوشه های مصنوعی و chicanes کمتر از یک چالش از آنها استفاده می شود (به عنوان با هر آهنگ تنها عادلانه بود) قضاوت ترمز امتیاز در 215mph و استخوان خط خود را در parabolica حمل با سرعت از طریق به گودال مستقیم است نه پیاده روی کیک. آن را نیز دارای زمان رکورد سریع ترین تا کنون F1 دامان.

حکم: باید همیشه وجود دارد یک محل برای Monza

7. Hockenheimring, هوکنهایم آلمان

آن انبوه تشویق هنگامی که آن را شبیه هوکنهایم ممکن است گام در به عنوان جایگزینی نژاد در این سال اما شانس خود را از میزبانی یک مسابقه به نظر می رسد کاهش یافته است. شرم آور است. این یک محل است که دوباره طراحی شده است پس از “روزهای خوب قدیمی” جدید Hockenheimring هیچ یک از مهیب و وحشی مستقیم/chicane ترکیبات از طریق جنگل از صادركننده آن. و این است که احتمالا بهترین برای هر دو ایمنی و مسابقه ،

طرح های جدید احساس کمی جنس بنجل اما به نظر می رسد برای تولید به طور منظم درخشان مسابقه. 2018 و 2019 نسخه های به خصوص اگر چه هر دو کمک کرده بودند توسط باران. هنوز بخش اول (سریع right-hander, منی, همجنس باز, تنگ, روشن, راست, hairpin) ایدز نزدیک مسابقه و سبقت.

حکم: آن را دریافت در تقویم!

6. مدار ده موناکو مونت کارلو, موناکو

بله, بله, بله. این یک آهنگ بزرگ برای سبقت و با زمان نژاد هیولا اتومبیل آن را تنها بدتر شده اما موناکو ارائه یک چالش متفاوت در دسترس نباشد. مطمئن F1 طرفداران را به درستی زاری هنگامی که یک مسابقه جدید به نظر می رسد که قبلا توسعه نیافته میدان در وسط کره شمالی در پنج سال زمان اما شما نمی خواهید برای دریافت کنید که با موناکو. این می تواند یک کمی خسته کننده اگر هیچ کس آن را در سطل دیوار ذهن شما. نه این که آن را متوقف خواهد کرد “خسته کننده ترین نژاد تا کنون” نظر به ناچار پس از هر مسابقه در موناکو. بزرگ خواهد بود اگر آن را می تواند یک مرطوب-خشک مسابقه هر سال ،

حکم: گوهر در تاج است که به دنبال کمی مخدوش

5. Autodromo خوزه کارلوس سرعت Interlagos, Sao Paulo, Brazil
آن را دشوار است به ضرب و شتم یک مسابقه در Interlagos


اعتبار: گتی ایماژ, ورزش,

اگر من می تواند تنها با یک تغییر به F1 تقویم بدون خلاص شدن از هر مسابقه آن را می خواهم به مبادله ابوظبی با برزیل یک, برگزار شد, در Interlagos. پایان فصل مسابقات در اینجا فقط بهتر است و آن را اغلب به نظر می رسد به باران و همچنین یک جایزه. محدودیت هستند هیولا ارتفاع تغییرات قابل توجه و آن را احتمالا bumpiest آهنگ تقویم با خطرناک ترین, با سرعت بالا گودال ورود در هر نقطه اتریش از هم جدا. پاداش صبر (و یا مجازات بی حوصلگی) از طریق نهایی بخش همراه گودال مستقیم و به سنا esses خاص برجسته از مسابقه اینجا. متاسفانه به نظر می رسد محکوم به سمت چپ خاموش این سال است.

حکم: 9/10 اگر آن را خشک 11/10 اگر آن باران

4. Circuit of the Americas, Austin, ایالات متحده آمریکا

هرمان Tilke می شود یک بیت از چوب برای خود ویژگی “Tilkedromes” اما این مدار از آمریکا در آستین است بهترین F1 مسیر ایجاد می شود در طی 10 یا حتی 20 سال است. Austin یک شهر بزرگ بیش از حد. این آهنگ دارای برخی از بهترین گوشه ترکیبات در هر نقطه. اولین بخش با تنگ آن دشوار به نوبه خود و پس از آن سریع s-خم است فقط نفس. در واقع من شروع به فکر می کنم یک آهنگ ساخته شده از ترکیبی از بحرین و کوتا را بخش آنهایی که باکو را در سه بخش ممکن است در مورد کامل است. شمار سبقت فرصت در اینجا بیش از حد.

حکم: بهترین مسیر در امریکا ؟ بهترین, مدرن, یک, قطعا

3. Silverstone, بریتانیا

این احساس کمی عجیب و غریب که در Silverstone تغییر طرح آن از چند سال پیش. اگر چه آن را در زمان در حالی که برای رسیدن به انتظار جدید گودال ساختمان کمک نمی کند – جدید بخش اول (که جایگزین قدیمی بخش دو) فوق العاده است همه جانبه. آنها را از دست داده و نسبتا متوسط بخش – هر کسی دست پیر ابی یا پل گوشه ؟ – و فوق العاده جدید با شروع فوق العاده سریع راست و چپ لطفه که ضربان حتی شقایق.

و اگر چه سریع ترکیبی از Maggotts, Becketts و نمازخانه نیست آنچه در آن استفاده می شود (چه است؟) آن را هنوز هم هیجان را به جهت تغییرات رفتن را از طریق وجود دارد. این مسابقه به طور کلی شده است نمونه در سال های اخیر است. انگشتان عبور سریع تایید بر مدار را تجدید. بسیار شسته و رفته است که ما دو نژاد وجود دارد این سال است.

حکم: بد نیست برای یک مسابقه در اطراف خارج از یک فرودگاه

2. Spa-Francorchamps در بلژیک

چند سال پیش آبگرم ممکن است در صدر این لیست است. آن را نمی خواهد احساس خارج از محل در نشست حتی در حال حاضر. آن را حتی ممکن است حق. اما همانطور که بیشتر و بیشتر downforce اضافه شده است به نسل جدیدی از F1 اتومبیل چالش رانندگی در اطراف Ardennes در یک ماشین F1 تغییر کرده است.

Eau Rouge/Raidillon است که هنوز هم جذاب است اما شاید دست کمی از آن عامل ترس است. نه این که آن را نمی کند و هنوز هم در حال حاضر یک خطر مهم برای یک راننده ماشین و بدن است. به همین ترتیب نگه داشتن خود-نفس-و-امید-for-the-best left-hander در Pouhon است که به عنوان بسیاری از سفت کار به عنوان آن را با شن دام در خارج گرفتن آن اشتباه وجود دارد این است که به شدت تنبیه کنید دیگر. این چیزهایی که به آن دست کشیدن پایین از 10/10 به 9/10 و تنها آن است که یک جانور از یک آهنگ. به علاوه همیشه وجود دارد احتمال هرج و مرج در اولین به نوبه خود پیچ تند, La منبع.

حکم: واقعی رانندگان آهنگ

1. سوزوکا ژاپن

چشم پوشی از آنچه که گفتم من مبادله Yas Marina برای Suzuka به عنوان پایان فصل جایزه بزرگ. که آنچه در آن است و همیشه خواهد بود به یاد. مانند آبگرم آن است که یک محل که در آن رانندگان واقعا می تواند تفاوت را. و جریان آن مثل هیچ جای دیگری. بسیاری از گوشه و کنار به ذکر اما ما نمی توانیم توصیف همه آنها را. وجود دارد خیلی بیشتر به می گویند دیگر از عدم وجود آن در سال 2020 است از دست دادن بزرگ به F1. این یک مسیر شایسته خدایان است. شما می توانید به تماشای این پردازنده از مایکل شوماخر قطب دامان از سال 2001 در تمام آن دانه دانه شکوه و به من بگویید که این نیست بهترین آهنگ F1 در حال حاضر در وجود دارد ؟


حکم: به رانندگان واقعی آهنگ

ما فانتزی F1 لیست علاقه مندی های

و در حال حاضر برای چند پیشنهاد. در حالی که ما متوجه برخی از این واقع بینانه ترین آن ضرری ندارد به رویا. و اگر آنها می توانند رانندگی فرمول E اتومبیل از طریق لندن اکسل مرکز و سپس آنها می توانند میزبان grands جایزه در این آهنگ. درست است ؟ بیا عمو تعقیب آن رخ می دهد.

آسیا/اقیانوسیه جایزه بزرگ: Bathurst کوه پانوراما, NSW, Australia
تصور کنید یک جایزه بزرگ در اینجا. بروید…


اعتبار: Daniel کالیش/گتی ایماژ

یکی دیگر از جانور از یک مسیر در نیو ساوت ولز. گرفتن زمان F1 اتومبیل به انجام کامل جایزه بزرگ در این امر می تواند باور نکردنی هرج و مرج و یا خنده دار. احتمالا همه در همان زمان. وجود دارد برخی از devilishly دشوار و سریع گوشه ها در بالاترین قسمت از مدار و برخی خیلی تنگ دیوار بیش از حد. من نمی توانم از یک تصادف-رایگان مسابقه و یا حتی جلسه تمرین اتفاق می افتد اما این امر می تواند یک چالش برای مطابقت با هر آهنگ وجود دارد و حتی در زمان اتومبیل.

آمریکای شمالی جایزه بزرگ: واتکینز گلن (ایالت نیویورک) و یا جاده امریکا (ویسکانسین)


واتکینز گلن قبلا به میزبانی ایالات متحده جایزه بزرگ برای 20 سال تا سال 1980 (و IndyCar تا سال 2017) و فقط یک واقعا فوق العاده آهنگ. مطمئن شوید که مانند بسیاری از مسن تر مدارهای آن ممکن است فاقد ترمز سنگین در مناطق است که شما نیاز به کمک سبقت این روزها اما این امر می تواند باور نکردنی برای دیدن مدرن رانندگان F1 چیز خود را در اطراف برخی از طولانی banked منحنی گلن. عدم است که همیشه وجود دارد راه امریکا که می کند از ویژگی های سنگین تر و طولانی تر ترمز مناطق و همچنین مقدار زیادی از روی حیله و تزویر طول شعاع گوشه.

اروپایی جایزه بزرگ: Brands Hatch, Kent, انگلستان
از آن شده است در حالی که از F1 مسابقه در Brands Hatch اما نمی شود آن را بزرگ برای دیدن دوباره آن را ؟


اعتبار: Mike Powell/گتی ایماژ

در حالی که این زمان میزبان جایزه بزرگ بریتانیا یکی از flattest آهنگ در تقویم Brands Hatch دارای برخی از بهترین و مهیج ترین تغییرات ارتفاع در موتوری در داخل و یا خارج از انگلستان است. این است که هیچ بیشتر آشکار از روی موج دار باز بخشی از دامان. جنبه های منفی خواهد بود کسل کننده مسابقه با تعداد بسیار کمی واقعی سبقت فرصت و یک مسیر است که بسیار باریک و در مکان. اما باز هم این عینک را به خوبی ممکن است بیشتر است که تا کنون.

آیا شما موافق با انتخاب های ما? چه آهنگ شما خواهد خندق و که شما اضافه کردن ؟ اجازه دهید ما می دانیم در بخش نظرات زیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurmainstagram takipçi satın alhttps://www.fivesosyalmedya.com/mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesbuy instagram followersMobil Ödeme NakitMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirmeyabancı dizi izleMobil Ödeme Bozdurma 1xbetElexbetMobilbahisCanlı Bahis SiteleriTrbetGorabetMariobetTipobetBetpas