Rمیمون قربانیان هستند که مجبور به صبر کنید, به طور متوسط بیش از دو سال و نیم برای پیدا کردن اگر آنها حمله خواهد کرد ایران در میان اتهاماتی که پلیس در حال هدر رفتن زمان جمع آوری مدارک و شواهد آنها لازم نیست.

طولانی تاخیر که توسط افزایش یافت متناوب 64 درصد بیش از دهه گذشته در حال کمک به کاهش محکومیت نرخ با بسیاری از قربانیان ترجیح می دهند به خارج شکایت خود را به جای تحمل و عذاب آور منتظر عدالت است.

تحقیقات پلیس به جرائم جنسی اغلب تبدیل به گرفتار کردن به عنوان کارآگاه مجبور به ترال از طریق مقادیر زیادی از داده های دیجیتال از جمله رسانه های اجتماعی مبادلات بین دو طرف است.

اما فعالان ادعا می کنند برخی از این کار غیر ضروری است و اصرار طولانی تاخیر نسبتا ساده موارد کاملا قابل اجتناب بود.

در یک مورد اخیر در لیورپول تحقیقات به تعویق افتاد برای شش ماه پس از دادستان درخواست افشای قربانی سوابق تحصیلی.

Vدوره بیرد QC قربانیان’ کمیسر هشدار داده است که طولانی منتظر عدالت است دوباره traumatising بسیاری از بازماندگان و اصرار پلیس برای اولویت بندی فیلم جرم تحقیقات بیش از کمتر جرائم جدی.

او به تلگراف گفت: “این نمی تواند اغراق آمیز باشد فقط چگونه از سانحه این جرائم هستند برای قربانیان و وجود دارد به مناسب قدردانی از چه سیستم عدالت کیفری می تواند که تروما حتی بدتر است.

“در برخی از موارد قربانی را خاموش نگه دارید گرفتن درمانی در مورد تاثیر آن بر شواهد اما دیگر آن طول می کشد بیشتر استرس زا از آن می شود.

“ما شاهد نمونه هایی از غریبه تجاوز به عنف تحقیقات که با تاخیر در حالی که کارآگاهان به بررسی قربانی تلفن همراه و رسانه های اجتماعی بورس.

“پلیس نیاز به اطمینان حاصل شود آنها در حال کار برای حذف تاخیر غیر ضروری و اولویت بندی آن موارد که در آن قربانی است مبتلا به تروما است.”

یکccording به یک تجزیه و تحلیل از وزارت دادگستری داده انجام شده توسط روزنامه دیلی تلگراف طول متوسط زمان بین یک جرم تجاوز به عنف اتفاق می افتد و یک مظنون که متهم در حال حاضر در 932 روز – معادل 31 ماه از 569 روز یا 19 ماه از یک دهه پیش.

اکثریت از آن زمان گرفته شده است تا با تحقیقات پلیس اما دادستان نیز در نظر گرفتن دیگر را شارژ تصمیم گیری است.

طول متوسط زمان تاج دادستان خدمات (CPS) طول می کشد به در نظر گرفتن شواهد در حال حاضر در 140 روز – معادل چهار ماه و نیم.

هنگامی که یک مظنون متهم شده است پس از آن می تواند بیش از یک سال به صورت آزمایشی به جای.

به عنوان تحقیقی تاخیر در ادامه به افزایش تعداد موارد رسیدن به دادگاه و پس از آن محکومیت نرخ بوده است سقوط.

تعداد موارد تجاوز به عنف به رفتن را از طریق دادگاه کرد

منn سه ماه تا ژوئن 2016 وجود دارد بیش از 500 موارد تجاوز به عنف در دادگاه انگلستان و ولز است.

اما در سه ماهه مشابه سال گذشته این رقم کاهش یافته و به کمتر از 200.

تازه ترین آمار و ارقام نشان می دهد وجود دارد بوده است که 32 درصد کاهش در تعداد پلیس ارجاع به CPS.

در سال گذشته تقریبا 60000 زنان و مردان جلو آمد به گزارش تجاوز, اما وجود دارد کمتر از 2,000 اعتقادات – بدترین شکل پس از ثبت در سال 2008 آغاز شد.

دولت دستور داده است تا یک بررسی بزرگ از راه کل سیستم عدالت کیفری دسته تجاوز به عنف شکایت و تحقیقات.

اما فعالان ترس آن را کمی به بهبود فزاینده تاخیر در یک سیستم است که آنها ادعا می کنند در حال حاضر “شکسته”است.

ربکا Hitchen مدیر کمپین در پایان خشونت علیه زنان ائتلاف گفت: “هر سیستم که نیاز به بازماندگان و یا تجاوز به عنف قربانی به صبر به طور متوسط دو سال و نیم از گزارش به پلیس و حتی پیدا کردن که آیا این مورد را حتی رفتن به دادگاه است که به وضوح شکسته.

“برای معدود مواردی است که آیا اقدام به محاکمه ما باید به یاد داشته باشید وجود دارد خواهد شد و سپس اضافی طولانی صبر کنید – گاهی تا یک سال قبل از آن پیش می رود.

“ما می دانیم که این به این معنی بازماندگان خروج از سیستم و از دست دادن ایمان در توانایی سیستم فعلی ما برای ارائه عدالت است.

“ما به طور فزاینده ای نگران دولت تجاوز به عنف بررسی فاقد رهبری است و نه به دلیل موشکافی به هزاران شکست.”

Katie راسل سخنگوی بحران تجاوز England & Wales گفت: انتظار یک قربانی به صبر بیش از دو سال حتی پیدا کردن اگر آنها جدی گرفته توسط نظام عدالت کیفری غیر قابل قبول بود.

او گفت: “نظام عدالت کیفری در اطراف تجاوز و جرائم جنسی که شکست هیچ چیز از آن است و ما شده اند گفت: این برای چندین سال.

“ما نیز نباید فراموش کرد که اکثریت قریب به اتفاق قربانیان تجاوزات جنسی هرگز به پلیس گزارش.

“دلایل است که می تواند ترس از اینکه دوباره دچار آسیب های روانی و اعتقاد به این که وجود خواهد داشت یک نتیجه رضایتبخش در پایان از آن همه است.

“اما برای کسانی که نگاهی جسورانه گام رو به جلو در آینده آن را نمی توان راست است که می توانید آن را بیش از دو سال گفته شود که آیا مهاجم خود را در حال رفتن به شارژ.

“داشتن به زنده و تازه نگه داشتن در ذهن خود ترین رویداد آسیب زا را از زندگی خود را که در طول زمان غیر قابل قبول است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de