آن است که هر روز که هشتاد ساله می رود ویروسی در Instagram. آن را حتی بیشتر غیر معمول در صورتی که هشتاد ساله یک تاجر میلیاردر با دقت کشت شهرت به عنوان یک سری سرمایه دار خیلی مهم.

اما شاید غیر معمول ترین بیت از این داستان خاص دوستی که منجر به راتان تاتا ظهور هند به عنوان جدیدترین رسانه های اجتماعی ،

در واقع بدون کمک Shantanu Naidu 27 ساله که معرفی او را به پلت فرم رسانه های اجتماعی و تدریس او در مورد هشتگهای و روند جهان را نه کشف کرده اند که آخرین آنها “مرد له”.

آقای Naidu امیدوار است که ترکیبی از تصاویر خانواده عکس از سگ و عکس از مغول را روز جوان – از جمله یکی از پنج دهه پیش از آن که به دست آورد بیش از نیم میلیون بازدید – خواهد به مردم یک نگاه اجمالی از مرد پشت سرمایه دار خیلی مهم.

مردی که چراغ نمک-به-نرم افزار کنگلومرا تاتا گروه برای 21 سال که او در حال حاضر در کلاس های, در میان نزدیک ترین دوستان است.

این روزها دو نفر از آنها را به انجام همه چیز را با هم – از موهایشان به تماشای فیلم. خود را “دوستی بین نسلی” ممکن است کاملا غیر معمول اما آقای Naidu می گوید آن نیز بسیار خاص است.

“او یک رئیس و یک هسته مربی به عنوان به خوبی به عنوان یک درک, دوست,” او گفت ،

پس چگونه این doe-eyed با موهای فرفری هزاره تبدیل شدن به کسب و کار دستیار و بهترین دوستان است به یکی از ترین هند در سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده و رهبران کسب و کار?

آقای Naidu است که در واقع یک نسل پنجم تاتا کارمند. اگر چه خانواده اش دارای یک اتصال قوی به تاتا نام تجاری او هرگز فکر نمی کردم او را تا پایان کار پس از نزدیک با این مرد مسئول خیلی از آن است.

این یک عشق متقابل از سگ به ارمغان آورد که این دو با هم در حالی که مرد جوان مشغول به کار بود برای یکی از آقاي تاتا شرکت در شهر پونا در غرب هند است.

در زمان آقای Naidu نیز در حال اجرا یک ابتکار عمل اجتماعی به نام Motopaws که باعث می شود glow-in-the-dark قلاده برای سگ های ولگرد. کار او برجسته شده در این شرکت عضویت در خبرنامه, باعث, آقای تاتا به او نامه ای نوشت و دعوت او به بمبئی.

“شانتانو و من برای اولین بار ملاقات ما نگرانی های مشترک و محبت برای سگ های ولگرد” آقای تاتا توضیح داد: در یک ایمیل به بی بی سی. “او به رهبری یک تیم از دانشجویان جوان به ‘اتخاذ این سگ و به آنها محبت و مواد غذایی و پیدا کردن خانه برای آنها و آنها را به احساس تعلق.”

جلسه را ثابت خواهد بود ،

“در حالی که Motopaws شد پوسته پوسته شدن ما شد نزدیک تر است. کار ایمیل به آرامی تبدیل به پرسیدن سوال در مورد یکی دیگر از” آقای Naidu گفت.

اما به زودی پس از دوستی خود را در زمان خاموش Mr Naidu مجبور به ترک هند برای دانشگاه در ایالات متحده است.

“من واقعا ناراحتم چون این احساس من تا به حال فقط کشف یک آقای تاتا” او گفت:.

اما ارتباط بین این دو تقویت شده است. آقای Naidu به پایان رسید تا در آقای تاتا مادر آلما دانشگاه کرنل و به زودی شروع به کار بر روی این تاجر رویای پروژه ساخت یک بیمارستان دامپزشکی در, Mumbai. ساخت و ساز این بیمارستان قرار است به زودی بعد از این سال.

آقای تاتا حتی با حضور فارغ التحصیلی خود را.

“من تا به حال ذکر شد آن را به او در گذشت و گفت: “بله” آقای Naidu به یاد می آورد. “برش واقعی و روز او وجود دارد!”

در بازگشت به هند آقای Naidu در زمان کار کردن به عنوان به عنوان آقای تاتا کسب و کار دستیار.

“همه چیز برای من تغییر در یک دقیقه. من هرگز تصور نمی کردم زندگی من خواهد حرکت در این راه است.”

آقای تاتا به بی بی سی گفت: “من از دیدن Shantanu را طراوت و نگرانی است. ما هرگز به اندازه کافی از این در ” سگ خوردن سگ جهان ما زندگی می کنند.'”

چه یک روز معمولی مانند نگاه به عنوان کسب و کار دستیار آقای تاتا?

“در جلسات من را فراوان یادداشت ها و حفظ سوابق برای آینده بحث. همانطور که آقای تاتا پیاده روی در من وجود دارد به او مختصر در اتفاقات روز است. او به من می دهد طرح خود را و ما شروع به حمله به آن یک به یک است. او بسیار متمرکز کارگر – non-stop هیچ معافیت” آقای Naidu توضیح داد.

تاتا گروه ایلخانی شناخته شده است به سرمایه گذاری در بیش از 73 هندی, شروع یو پی اس از جمله سوار-نقطه خدمات Ola. آقای تاتا در حال حاضر با استفاده از Instagram profile آقای Naidu کمک کرد راه اندازی برای ارتباط با جوانان و نیز به اشتراک گذاشته شده “دستور” برای شروع موفق-تا زمین.

82 سال نیز از آن استفاده می شود برای به اشتراک گذاشتن فوق عکس از او را در 20s خود را – با استفاده از محبوب هشتگ برگشت به خصال نیاکان پنجشنبه – برای تنظیم اینترنت alight.

اما آن است و نه فقط کسب و کار. دو باقی می ماند دوستان سریع.

آقای Naidu در حال حاضر زندگی در سراسر خیابان را از آقای تاتا. “آخر هفته شام را تبدیل به یک سنت – که زمانی که ما از حالت فشرده خارج کنید. گاهی اوقات ما فقط با تماشای فیلم – هر چیزی در جهان جنگ است مورد علاقه.”

او افزود که آنها نیز مانند اکشن, فیلم های کمدی مانند دیگر بچه ها و رنجر تنها. یک سری در مورد تجارب دفاع در اسرائیل نیروی به نام Fauda است آقای تاتا مورد علاقه Netflix شراب خواری آقای Naidu گفت.

سال گذشته در یک مصاحبه رادیویی با بی بی سی آشنا شدم آقای تاتا و آقای Naidu.

از آن آسان بود به حس گرم و پیوند میان این دو وجود دارد به نظر می رسید به میزان زیادی از رفاقت و احترام متقابل است. آقای تاتا صحبت در مورد برنامه های بازنشستگی و عشق برای سگ.

امروزه Mr Naidu همچنان به همچنین کار بر روی این پروژه آورده است که آقای تاتا و او با هم در وهله اول.

Motopaws گسترش یافته در طول سال و آن را در حال حاضر عامل در چهار کشور جهان است. اما آن را فقط غیر انتفاعی است که در حال تحول است.

“اگر چیزی بود به زحمت من و یا من را خوشحال او خواهد بود اولین نفر من تماس بگیرید. پایه و اساس وجود دارد, اما آن را مانند به طور مداوم شکوفایی درخت. آقای تاتا همیشه وجود دارد برای من و من سعی کنید برای انجام همان برای او” آقای Naidu با لبخند گفت:.

شما همچنین ممکن است علاقه مند می شود:

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de