موش خر خر کردن گرسنگی و به اشتراک گذاری مواد غذایی با یکدیگر بر اساس نیاز, مطالعه می یابد

نیوزویک | No comments

یک مطالعه در موش نشان می دهد که حیوانات به اشتراک گذاری مواد غذایی با یکدیگر بر اساس نیاز بو متقلب خود را با استفاده از حس بویایی.

موش های شناخته شده برای به اشتراک گذاشتن مواد غذایی با یکدیگر, پایگاه تصمیم گیری در نیاز و هزینه ها و منافع به اشتراک گذاری. بصری و شنوایی و دیگر نشانه ها استفاده می شود برای نشان دادن گرسنگی و درخواست مواد غذایی و کمک های مالی از همکار موش. مطالعه جدید منتشر شده روز سه شنبه در مجله PLOS Biology و انجام شده توسط محققان در آلمان و سوئیس نشان داده است که موش ها بررسی گرسنگی سطوح بر اساس بو.

این مطالعه شناسایی هفت متمایز مواد شیمیایی آلی است که در حال حاضر در رت در سطوح مختلف بسته به گرسنگی است. نویسندگان این مطالعه نشان می دهد که “بوی گرسنگی” را می توان شناسایی توسط موش ها فراهم می کند که یک برنامه به طور بالقوه “صادق نشانه” و کمک می کند تا موش تعیین اینکه آیا یک ظاهر نیازمند هموطن واقعا گرسنه است.

“موش به نظر می رسد به استفاده از شریک ناخواسته بوی گرسنگی به عنوان یک شاخص قابل اعتماد برای آن زمان نیاز به تنظیم خود را کمک به گرایش بر این اساس” مطالعه متحده است. “صداقت اجرا شده است به دلیل فیزیکی و رشد و نمو و یا محدودیت های فیزیولوژیکی است که نمی شود فریب خورده است.”

Two rats drinking
موش به اشتراک گذاری مواد غذایی با یکدیگر بر اساس نیاز است که تایید شده توسط “بوی گرسنگی” با توجه به مطالعه منتشر شده در مارس 24 سال 2020 است.
گتی

اگر چه موش شناخته شده معمولا به اشتراک گذاری مواد غذایی با یکدیگر و تمایل به بهره مندی از انفاق خود را از طریق دانشجویان این مطالعه نشان داد که حیوانات افتاده به کمک موش که بوی واقعا گرسنه سریع تر از کسانی که به نظر می رسید به تقلید می کنی.

این مطالعه متمرکز بر نروژ موش, همچنین شناخته شده به عنوان مشترک و یا قهوه ای موش اما نویسندگان اشاره کرد که متقابل به اشتراک گذاری مواد غذایی مشاهده شده است در چندین گونه های جانوری.

خفاش خون آشام شناخته شده به گرداندن خون از طعمه و سپس به اشتراک گذاری آن با همکار خفاش ها که شکار ناموفق و بو می تواند نقش مهمی در تعیین که بت نیاز بود. بو نیز می تواند نقش مهمی در فیل سیگنالینگ یکدیگر برای شرکت در تعاونی وظایف.

نیوزویک رسیده به یکی از نویسندگان این مطالعه از نظر اما دریافت پاسخ در زمان برای انتشار.

موش تنظیم شدت حس بویایی قادر به تشخیص طیف گسترده ای از بو و مواد شیمیایی و تعیین جهت بوی از آینده است تنها در میلی ثانیه است. در علاوه بر این به نوعی بویایی سیستم بینی موش حاوی یک دوم ارگان مورد استفاده برای تشخیص بوی به نام vomeronasal organ.

اضافی اندام کمک می کند تا موش و دیگر حیوانات دریافت سیگنال مانند فرومون مواد شیمیایی است که می تواند باعث تغییرات در رفتار میان اعضای همان گونه است. این عضو vomeronasal نیز شناسایی شده در برخی از انسان ها است اما غیر کارکردی و تصور می شود یک ذره مانده از تکامل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>